Põhjakaitsmed Jeep Cherokee`le?

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Põhjakaitsmed Jeep Cherokee`le?

Postitus Postitas atdoom »

Põhjakaitsmed Jeep Cherokee`le?
Äkki keegi oskab vihjata mõnda kohta, kes sellega tegeleb?
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Off-Road Service peaks selle tööga kindlasti hakkma saama. www.offroadservice.ee
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
leek
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: E Apr 04, 2005 12:01 pm
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas leek »

kui mõistust endal peas ja käed otsast ei kuku siis saab ju ka ise tehtud!
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

Kuule leek, kui sul ikka tõstukit või hilifti ja pukke pole siis tungraua peal olevale autole sa kaitseid ikka ei ehita. Selle töö juures on vaja tavaliselt keevitada ja materjali painutada. On vaja omada mingitki materjali varu, vinklijuppe ribaterast, alu või teras lehte. Ja asi ei tohi käija kuhugi vastu ja peab midagi kaitsma ka. Sellised väited, et kui käed jalad küljes ja mõistus peas siis saab sellise lihtsa asja nagu põhjakaitsmed ise tehtud on mõttetud ja siia foorumisse mitte midagi kasu toovad.
Selline koht nagu Konesko Autotarvik Viimsis tegeleb ka sellise asjaga.
soremax
Rookie
Postitusi: 5
Liitunud: N Veebr 09, 2006 9:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas soremax »

Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Postitus Postitas atdoom »

soremax kirjutas:näiteks:

http://www.karterikaitse.ee/
Seal pole kahjuks sobivat 2002 aasta Cherokeele...
ennukas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 160
Liitunud: E Juul 18, 2005 12:17 pm
Asukoht: TLN:
Kontakt:

Postitus Postitas ennukas »

2002 grand chrokeele on Konesko Autotarvikus (Mart 5137070) pöhjakaitsmed olemas... päris korralikud muide. :idea:
Kuidas tunned ära rõõmsa offroaderi?
Vastus: Hambavahed on mudased!!
Raits
Off Roader Wannabe
Postitusi: 24
Liitunud: K Juul 20, 2005 10:14 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raits »

ennukas (alias rohelised) kirjutas:2002 grand chrokeele on Konesko Autotarvikus (Mart 5137070) pöhjakaitsmed olemas... päris korralikud muide. :idea:
Jälle see tüüpviga - lepime kokku, et Grand Cherokee ja Cherokee on ikkagi erinevad autod. See kui meie "suurepärases" kaubandusvõrgus on mõni asi mis sobib suheliselt levinud Grandile, siis lihtsalt Cherokee omanikud peavad seda sama vidinat kusagilt lombi tagant kuu või paar ootama.
It's A Jeep Thing You Wouldn't Understand
Kasutaja avatar
leek
Fitting 44"
Postitusi: 492
Liitunud: E Apr 04, 2005 12:01 pm
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas leek »

erik kirjutas:Kuule leek, kui sul ikka tõstukit või hilifti ja pukke pole siis tungraua peal olevale autole sa kaitseid ikka ei ehita. Selle töö juures on vaja tavaliselt keevitada ja materjali painutada. On vaja omada mingitki materjali varu, vinklijuppe ribaterast, alu või teras lehte. Ja asi ei tohi käija kuhugi vastu ja peab midagi kaitsma ka. Sellised väited, et kui käed jalad küljes ja mõistus peas siis saab sellise lihtsa asja nagu põhjakaitsmed ise tehtud on mõttetud ja siia foorumisse mitte midagi kasu toovad.
Selline koht nagu Konesko Autotarvik Viimsis tegeleb ka sellise asjaga.
ma eeldan seda,et kui otsitakse põhjakaitsmeid siis sõidetakse offroad-i jne.
sellisel inimesel,kes sihukest asja plaanib peaks kodus olema keevitus,rauajublakaid jne,diletant ei hakka sellise asjaga tegelema ja linnasõidul pole karterikaitset ja muud kaitset vaja.Mul 3-e tolline tõste ja kah maastikul ei näe vajadust põhjakaitsme järgi veel.
kui korralik kanal siis pole vaja mingit hilifti ega pukke.
aga see minu subjektiivne arvamus,mida ei saa aga võtta tõe pähe!
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

Postitus Postitas atdoom »

>sellisel inimesel,kes sihukest asja plaanib peaks kodus olema >keevitus,rauajublakaid jne,diletant ei hakka sellise asjaga tegelema ja >linnasõidul pole karterikaitset ja muud kaitset vaja.

Ju siis pole see tõeline mudamees, sest kodus ma rauda ei kääna... Diletandi alla ma ilmselt mahun küll, aga ka selles osan arvan ma, et mudameheks ei sünnita vaid selleni pigem "jõutakse" :)
Linnjasõidu koha pealt ma arvan... pole ka maasturit vaja!?
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Postitus Postitas kala »

atdoom kirjutas:>sellisel inimesel,kes sihukest asja plaanib peaks kodus olema >keevitus,rauajublakaid jne,diletant ei hakka sellise asjaga tegelema ja >linnasõidul pole karterikaitset ja muud kaitset vaja.

Ju siis pole see tõeline mudamees, sest kodus ma rauda ei kääna... Diletandi alla ma ilmselt mahun küll, aga ka selles osan arvan ma, et mudameheks ei sünnita vaid selleni pigem "jõutakse" :)
Linnjasõidu koha pealt ma arvan... pole ka maasturit vaja!?
Kui inimene tahab selle osta ja ise on mingi teise ala mees ja vb selle ajaga kui sinna alla midagi ise aretab teenib selle raha mingi muu asjaga topelt tagasi!
Kui endal raha olex siis lasex ka kusagil mingi asja valmis ehitada,ning ainult sõidax ja lõhux
56157755
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”