MB mootorite erinevus

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Rando
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: R Mär 28, 2008 8:52 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

MB mootorite erinevus

Postitus Postitas Rando »

Tere,

Kas oskab keegi öelda, kas OM603.912 (80kw) MB mootori ja OM603.972(100 kw) mootoritel on plokk ja plokikaas ühesugused st. kas 100 kw sisselaskekolle ja karteripõhi sobivad 80 kw mootorile?

Küsimus on sellest tekkinud, et hetkel tegelen G230 le OM603.912 mootori paigaldamisega ja selgeks on saanud, et õhufiltri kopsik, karteripõhi ja mootori käpad ei sobi kuna mootor on võetud w124 pealt...

Lahendused mis olen mõelnud on siis selline, et vaja leida kuskilt G pealt pärit OM603.972 karteripõhi ja sisselaskekolle...sisselaskekolle ka selle pärast, et plaanis natuke seda mootorit aidata turboga järgi ja kuna peale vaadates on see sellise kujuga, et mahuks mul sinna ära, siis oleks see kõige lihtsam lahendus :roll:

Kui on kellelgi teisi häid ideid siis need alati oodatud :wink:
Rahvusvahelised ja riigisisesed külmutatud ja jahutatud kauba transport...
Rahvusvaheline kiirkullerteenus...
www.rscargo.ee
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Re: MB mootorite erinevus

Postitus Postitas seff »

Rando kirjutas:Tere,

Kas oskab keegi öelda, kas OM603.912 (80kw) MB mootori ja OM603.972(100 kw) mootoritel on plokk ja plokikaas ühesugused st. kas 100 kw sisselaskekolle ja karteripõhi sobivad 80 kw mootorile?

Küsimus on sellest tekkinud, et hetkel tegelen G230 le OM603.912 mootori paigaldamisega ja selgeks on saanud, et õhufiltri kopsik, karteripõhi ja mootori käpad ei sobi kuna mootor on võetud w124 pealt...

Lahendused mis olen mõelnud on siis selline, et vaja leida kuskilt G pealt pärit OM603.972 karteripõhi ja sisselaskekolle...sisselaskekolle ka selle pärast, et plaanis natuke seda mootorit aidata turboga järgi ja kuna peale vaadates on see sellise kujuga, et mahuks mul sinna ära, siis oleks see kõige lihtsam lahendus :roll:

Kui on kellelgi teisi häid ideid siis need alati oodatud :wink:
mine küsi lempsi vaimse isa käest
Rando
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: R Mär 28, 2008 8:52 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MB mootorite erinevus

Postitus Postitas Rando »

seff kirjutas:mine küsi lempsi vaimse isa käest
oot mis..... kas see polegi siis bioloogiline isa? :shock:

Ok, aitab mölast, räägime arukat juttu :wink:
Rahvusvahelised ja riigisisesed külmutatud ja jahutatud kauba transport...
Rahvusvaheline kiirkullerteenus...
www.rscargo.ee
Kasutaja avatar
Kodutu
Fitting 44"
Postitusi: 455
Liitunud: T Sept 04, 2007 9:57 pm
Asukoht: Tallinn Nõmme

Postitus Postitas Kodutu »

Ha ha ha lastel nalja nabani :kick Kui nüüd asjajuurde tulla siis õhufiltri kopsik peaks isegi sobima w124 pealt võetuna. Uskumatu kui palju pildimaterjali mobilest leida võib :twisted:
Andres Kuldsaar
Ex TR-2
Teepeal hoiab Audi Quatro ja metsa viib Polaris Sportsman 800
Vasta

Mine “Mercedes”