K5 Blazeri vahekasti identifitseerimine

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Vasta
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

K5 Blazeri vahekasti identifitseerimine

Postitus Postitas badass »

Aastaks siis 77,ja tahaks teada saada et mis tyypi vahekast all on.Ylevalt proovisin uurida seda identifitseerimise värki,a sealt ytles et page on currentli unavaileable.Vahekast ise on vigane,toimib ainult esivedu ja hoob millest high ja low peale vahetada,ei liigu yldse kuhugi.Samuti,kui keegi teaks kas sel autol sissepressitud kerenumbrit kuskil ei ole,esiklaasi all ei ole tal midagi,ainult plekklätakas uksepostil.
Tänud ette.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Vahekasti tagumise külje peal on spilka, kuhu ona näiteks New Process 205 peale löödud. Sul kaks varianti on, kas NP203 või NP205. Kui pidevat nelikvedu pole, siis on NP205.
+372 5028488
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Pidev nelivedu peaks olema,vähemalt nii on päikesevarju peale kirjutatud.Järelikult siis NP 203.Auto sai täna ostetud,tore on teada saada,mis tyypi osasid sisaldab,lihtsam pulki otsida.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

+372 5028488
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Tänud pildi eest,on jah NP203.Kas äkki keegi teab käigukastist ka midagi,mul on praegu th350,a kodus vedeleb 400 kast,et kas saab yks-yhele vahetada neid.See 400 ei ole maasturi alt,vaid g30 vani kyljest.400 peaks yldiselt tugevam olema kui 350,sellest siis ka vahetussoov.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Ei saa 1:1 vahetada. TH350 on peavõll 27 nuudiga, mis vahekasti läheb. TH400 on 32 nuuti. Kuid jah, TH350 on poisike TH400 kõrval. Samas arvesta ka sellega, et TH400 käitamine õgib 20HP'd rohkem ära kui TH350'e. Lihtsalt pöörlevat massi on rohkem.
+372 5028488
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Ok,see variant jääb siis esialgu körvale.Nagu ma aru saan,on siis olemas mingi teine variant vahekastist,mis sinna 400 otsa istub?Vöi tuleb hoopis seda völli vahetada...Yhesönaga,vahet pole,leidsin doonori oma NP 203 jaoks,niiet esialgu jääb vana käigukast ja vahekast saab renoveeritud.Leidsin vahekastilt ka selle plaadi yles,kus andmed peal.Tundub originaal olevat,samast aastast kus autogi,gear ratio kohapeal oleks nagu 20 kirjas.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

badass kirjutas:Ok,see variant jääb siis esialgu körvale.Nagu ma aru saan,on siis olemas mingi teine variant vahekastist,mis sinna 400 otsa istub?Vöi tuleb hoopis seda völli vahetada...Yhesönaga,vahet pole,leidsin doonori oma NP 203 jaoks,niiet esialgu jääb vana käigukast ja vahekast saab renoveeritud.Leidsin vahekastilt ka selle plaadi yles,kus andmed peal.Tundub originaal olevat,samast aastast kus autogi,gear ratio kohapeal oleks nagu 20 kirjas.
NP203 peakski olema 2:1 aeglusti ülekandega ... vist.
Aga kus sa said ühe NP203'e? Ma tahan ka. Mul vaja kaks vahekasti omavahel kokku liita topeltkastiks.
+372 5028488
badass
Mudder
Postitusi: 95
Liitunud: T Dets 05, 2006 9:55 am
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas badass »

Mina sain enda doonorvahekasti Eestist,yhe tuttava käest,aga see sind ei aita-rohkem tal neid pole.Kuid kuna viibin ise praegu Rootsis,siis vaatasin huvi pärast kuulutusi just,mingi löng myyb siinsamas Stockis 203.Hinda,raibe,pole kirjutanud,a kui sul huvi on,vöin tegelasele homme hommikul helistada ja uurida.Loomulikult vöid seda ka ise teha,kuulutus on blocketis varuosade all olemas.Tal seal veel Boggereid ja muud nodi ka.
http://www.blocket.se/vi/11460403.htm?ca=11_s
See kuulutus.Leidsin yhe veel,a see asub karupe..s,sinna ma ei viitsiks sellele järgi minna.Seal oli muidu kast koos vahekastiga,kast oli möraga ja hinda tahtis 3000seki kogu kupatuse eest.Aga,kaugel nagu öeldud.
FC 150 ja palju muud koli, vöisteldud on kah.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

badass kirjutas:Mina sain enda doonorvahekasti Eestist,yhe tuttava käest,aga see sind ei aita-rohkem tal neid pole.Kuid kuna viibin ise praegu Rootsis,siis vaatasin huvi pärast kuulutusi just,mingi löng myyb siinsamas Stockis 203.Hinda,raibe,pole kirjutanud,a kui sul huvi on,vöin tegelasele homme hommikul helistada ja uurida.Loomulikult vöid seda ka ise teha,kuulutus on blocketis varuosade all olemas.Tal seal veel Boggereid ja muud nodi ka.
http://www.blocket.se/vi/11460403.htm?ca=11_s
See kuulutus.Leidsin yhe veel,a see asub karupe..s,sinna ma ei viitsiks sellele järgi minna.Seal oli muidu kast koos vahekastiga,kast oli möraga ja hinda tahtis 3000seki kogu kupatuse eest.Aga,kaugel nagu öeldud.
Mul on vaja NP203 ja NP205 kaste. Saksas on hinnaks 100EUR tükk. Seega kui sellise hinnaga saab oleks võtja küll. Aga jah, eks tuleb nende müüjatega suhelda. Hetkel väga ei põle.
+372 5028488
Vasta

Mine “GM”