Occassion - Tõstetud GM Blazer

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17326
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Väike küljeraud ja tiivalaiend, ning saabki juba järgmisel nädalavahetusel turbasse pealtvaatajaks tulla. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Landy kirjutas:Väike küljeraud ja tiivalaiend, ning saabki juba järgmisel nädalavahetusel turbasse pealtvaatajaks tulla. :wink:
Ma arvan, et sellele masinale ma küljerauda ei panegi - tulevad hoopis jämedad sumpsi torud mõlemale poole küljetoru asemel.
Tiivakaart aga pole kohe võtta käepärast.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2505
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Occassion kirjutas:
Landy kirjutas:Väike küljeraud ja tiivalaiend, ning saabki juba järgmisel nädalavahetusel turbasse pealtvaatajaks tulla. :wink:
Ma arvan, et sellele masinale ma küljerauda ei panegi - tulevad hoopis jämedad sumpsi torud mõlemale poole küljetoru asemel.
Tiivakaart aga pole kohe võtta käepärast.
Ja hiliftiga hakkad siis sumpsist tõstma? :shock:
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

boob kirjutas:
Occassion kirjutas:
Landy kirjutas:Väike küljeraud ja tiivalaiend, ning saabki juba järgmisel nädalavahetusel turbasse pealtvaatajaks tulla. :wink:
Ma arvan, et sellele masinale ma küljerauda ei panegi - tulevad hoopis jämedad sumpsi torud mõlemale poole küljetoru asemel.
Tiivakaart aga pole kohe võtta käepärast.
Ja hiliftiga hakkad siis sumpsist tõstma? :shock:
Ei ole selleks vajadust kuna raam on ise suht kõrge ehitusega. pääseb peale sumpsi paigaldust ikka ilusti raami alla mis tahes asjaga.

Siin pildil on ilusti näha raami paksus + veel osaliselt on paigaldamata ka raamipuksid mis tõstavad veel ülespoole keret 5 cm'i. Sumpsi paksus on paar cm'i vähem kui raam - seega on kõik korras ja miskit ei häiri. Sumpsi paigaldamine sinna ongi eesmärgiks kaotada kole pilt mis avaneb küljelt vaadates autole - siis on koledasti raami ja kere vahel jube suur tühimik mille siis sumps pärast kenasti ära katab ja välimuse kenaks teeb

Pilt
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

No jah, aga latt tungrauaga (hi-lift) sa ikka ei tõsta ju sealt sumpsi torust! Samuti ei saa sa ümber puu pööramisi teha. Usu mind, sa ei taha seda summutit sinna sedasi teha, kui sa metsa lähed ja kinni jääd. Keegi võiks Occasionile seda demoda...
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:No jah, aga latt tungrauaga (hi-lift) sa ikka ei tõsta ju sealt sumpsi torust! Samuti ei saa sa ümber puu pööramisi teha. Usu mind, sa ei taha seda summutit sinna sedasi teha, kui sa metsa lähed ja kinni jääd. Keegi võiks Occasionile seda demoda...
Latt tungiga läheb jah veidi jamaks aga mis teha - kõik ei saagi olla perfect.

Ümber puu :?: nagu et lasen külje vastu puud ja annan talda ???
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Just nimelt! Sa tahad metsas ju hoolimatult sõita ja tavaliselt hüppavad kännud just külje alla koos kividega.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:Just nimelt! Sa tahad metsas ju hoolimatult sõita ja tavaliselt hüppavad kännud just külje alla koos kividega.
nuh kui asi nii siis on asjal veel teine lahendus olemas. Nimelt tulevad sumpsid sellised, et neid saab eest mootori poolsest otsast külje pealt maha võtta. Seda selleks, et kui tekib tahtmine sumpsi seest uuendada ei pea ma seda laiali laskma relakaga vaid keeran kolm polti lahti ja terve toru on käes koos sisemise sõela jne asjaga. Siis pole probleem need metsa sõitu alustades tuppa visata :lol:
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Ütle parem kohe, et sa ei plaanigi sellega metsa minna :twisted:
Come on - auto, millel peaks summuti alt ära kruttima enne metsa minekut :roll: Pealegi kujuta ette mis häält see masin tegema hakkab kui ilma summutita ringi lased.
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

tarmo kirjutas:Ütle parem kohe, et sa ei plaanigi sellega metsa minna :twisted:
Come on - auto, millel peaks summuti alt ära kruttima enne metsa minekut :roll: Pealegi kujuta ette mis häält see masin tegema hakkab kui ilma summutita ringi lased.
Ikka plaanin minna metsa. Pole nagu kordagi maininud et teen ainult lõbusõidu masinat. No mis mul saab olla kena möirge vastu mis ilma sumpsita tuleb. Eks ma lihtsalt pean ise ka mõne asja järgi proovima. Võibolla tõesti kunagi teen teistmoodi selle väljalaske osa aga praegu tuleb nii nagu algselt plaanitud oli. siit saab järgi kuulata mis hääl on: http://www.youtube.com/watch?v=T0hWPVbVwps
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Occassion kirjutas: Ikka plaanin minna metsa. Pole nagu kordagi maininud et teen ainult lõbusõidu masinat.
Vot nüüd ei jõudnud pärale.
Kas sellise masinaga on metsas käimine raske ja tõsine töö - või on sellisega mööda asfalti ääretult lõbus sõita ?
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

MahviaDeTyrk kirjutas:
Occassion kirjutas: Ikka plaanin minna metsa. Pole nagu kordagi maininud et teen ainult lõbusõidu masinat.
Vot nüüd ei jõudnud pärale.
Kas sellise masinaga on metsas käimine raske ja tõsine töö - või on sellisega mööda asfalti ääretult lõbus sõita ?
Mis siin nii keerulist nüüd siis oli :roll:
Ma ei saa aru kust te imete neid mõtteid, et ma olen nagu saamatu :?:

Soovitan ikka enne korralikul lugeda kui miskit küsida. Ma ju selge sõnaga ütlesin: "pole plaanis olnud seda teha ainult lõbusõidu masinaks". Ehk siis plaanin sõita sellega kõikjal. Ja see et asfaldil lõbus sõita ei tähenda automaatselt seda nagu oleks metsas sõitmine jube raske ja tõsine töö - kindlasti on see aga teistmoodi kui tänaval kruiisida.
Peaks nüüd arusaadav kõigile olema.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

Sa oled juba päris tigedaks tehtud ja minu diletantlikud arvamused võivad sinna ämbri-poolele kuuluda, aga paar küsimust:
Kuna torud tuleb suht jäigalt küljele kinnitada, tuleb sukk tuua pükste lähedale? Kuidas see sellist tuld kannatab?
Kas toru soojaks minnes krimpleenpükse sääretoru külge ei keevita?
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Vaata, et siis sumpsitoru nii kavalalt raami välisküljele tood, et ei oleks võimalust seda raami ja maa vahele lömaks sõita, kui väljaviigu raami alt teed.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:Vaata, et siis sumpsitoru nii kavalalt raami välisküljele tood, et ei oleks võimalust seda raami ja maa vahele lömaks sõita, kui väljaviigu raami alt teed.
Plaan on suhteliselt eest ratta juurest kohe tuua ja siis raami ning kere vahelt et ei tekiks ohtu kõveraks sõita.

Mis puutub aga soojaks minemise koha pealt - siis tänapäeval on olemas igasugu materjale mida poest osta saab ja mis kuuma läbi ei lase nii palju. Eks siin kindlasti on veel veidi tehnilisi nüansse mida peab lahendama aga mitte midagi ületamatut.
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Vasta

Mine “GM”