Occassion - Tõstetud GM Blazer

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Occassion - Tõstetud GM Blazer

Postitus Postitas jr »

Vaata aga vaata, mida Eesti garaazides leidub:
http://www.usaraud.ee/index.php?id=15_47_48_332
Viimati muutis jr, L Veebr 17, 2007 12:21 pm, muudetud 2 korda kokku.
+372 5028488
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

mul on midagi viga. Ei lähe kõvaks nende suurte tõstetud usakate peale..
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Räägib mees, kes omab maasturi asemel 4wd Alfat. Fordi müüsid ka maha, seega võib sind vist ridadest maha kanda :lol:

Ei ma selle lingi panin siia sellest, et keegi viitsib selle pisikese Chevyga, millel sõltumatu vedrustus ees lääbadel ka ikka meie maal tegeleda. Muidu vahi sedalaadi pilte ainult läänest, aga nüüd puha kodumaine.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Ütleks siis ka oma õigustuseks seda, et ega ma poleks kunagi arvanud nii kaugele selle auto ehitamisega minevat. Aga kuna ta mul jäi pikalt seisma ja pärast polnud enam mõtet maha müüa - oleks rahaliselt palju kaotanud. Siis saigi veidi tegeldud sellega mida keegi teine poleks oodanud. Ja noh tagantjärele oleks ma seda ka veidi teisiti teinud. Siiski on tegemist minu esimese projekti masinaga. Vähemalt on nüüd millega katsetada ja siis hiljem ka teadmisi rohkem.
Eks ma võta millalgi suurema masina ehituse ka ette. Lihtsalt kusagilt peab ju alustama :wink:
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Aaa see sinu masin, nüüd panin otsad kokku omavahel küll jah.
+372 5028488
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

jr kirjutas:Räägib mees, kes omab maasturi asemel 4wd Alfat. Fordi müüsid ka maha, seega võib sind vist ridadest maha kanda :lol:
Noh. eestis rohkem selliseid pole. Seega eksootika. Tead küll, mulle meeldib.

Aga muidu jah. Igasugune ehitus, mis on ilusti tehtud väärib kiidusõnu. Lihtsalt ta ei pea kõigi maitsetega ühinema, peamine on sisemine rahulolu.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Miks sa LSD lukku kasutasid? Miks mitte Detroit Locker siis juba? Erilist kasu LSD'st metsas polnud mul Broncoga. Jääl ja kerges lumes ehk vedas mõlemaid rattaid ringi.

Pilt
+372 5028488
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Ahjaa, ja nendest Outlaw 2 seeria velgedest on sulle vaja vähemalt -25 offsetiga velgi. 0 võib jääda väheks. Eriti, kui ühel päeval mõtled, et aga mis oleks kui paneks 35" rehvi? Siis on kindlalt jälle vasta raami rehv.

Ja kui võtad, siis võta 10" lai velg. Maantesõidul tänad seda otsust, sest 8" tirib 10.5" rehvi ikka piisavalt munasse kui maanterõhku kasutada. Ja American Racingu rehvikabi on väga hea, hoiab ka madalal rõhul 10" velje peal 10.5" laia 33" rehvi hästi kinni metsas. Ja jällegi on kindlasti arenguruumi 35" rehvi jaoks. Lisaks kõigele saad kauba peale ka mehisema vaatepildi autost.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:Ahjaa, ja nendest Outlaw 2 seeria velgedest on sulle vaja vähemalt -25 offsetiga velgi. 0 võib jääda väheks. Eriti, kui ühel päeval mõtled, et aga mis oleks kui paneks 35" rehvi? Siis on kindlalt jälle vasta raami rehv.

Ja kui võtad, siis võta 10" lai velg. Maantesõidul tänad seda otsust, sest 8" tirib 10.5" rehvi ikka piisavalt munasse kui maanterõhku kasutada. Ja American Racingu rehvikabi on väga hea, hoiab ka madalal rõhul 10" velje peal 10.5" laia 33" rehvi hästi kinni metsas. Ja jällegi on kindlasti arenguruumi 35" rehvi jaoks. Lisaks kõigele saad kauba peale ka mehisema vaatepildi autost.
Nojah rehve võiks ju tahta suuremaid kasutada aga see 33 on minuteada niigi suht piiri peal sellel masinal. Sest mul ju tagasild ikka poolasside kohapealt jäi stockiks. Ja kardan,et siis ühel päeval kui suurem rehv all oleks võib asi sootuks ära lõppeda metsa vahel. Kuigi paneb mõtlema küll ehk äkki võiks ju tõesti suuremad olla. Kui ma saan nende juba tellitud velgede asemele teisi tellida siis ma nii teen nagu targemad ütlevad aga võib juhtuda, et olen jälle selles osas mööda pannud ja veljed juba tulekul :cry:

Ja peab tunnistama et mulle endalegi meeldiks kui rehv oleks ikka mõnusalt lai. Kas seda aga saan lubada on iseasi.

Luku koha pealt ma ei teagi miks aga kui tahtsin teist lukku siis sel hetkel kui tellima läksin sai seal (Top Parts´is) arutatud millist vaja ja pakkusin ka algul ikka teise välja. Kuid siis öeldi mulle, et seda ma ei saa kasutada või oli see selles kinni, et ma ei tahtnud kohe uut taldrikut ja tigu kuna arvasin et vana korras on. Ei tule täpselt meelde mis värk oli.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Raudselt oleksid Detroidi saanud valida. Uus differ kaasneb ainult väga radikaalselt aeglase ülekandega, kuna tigu on väiksem ja seega difril/lukul taldriku kinnitus tsipa tsentrile ligemal.

Ja mitte laiem rehv pole vägev, vaid see et 10" velg hoiaks 10.5" rehvi paremini ettenähtud profiilis.

EDIT: Samas hoiab antud lukk jällegi poolassid kauem terved :wink:
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

jr kirjutas:Raudselt oleksid Detroidi saanud valida. Uus differ kaasneb ainult väga radikaalselt aeglase ülekandega, kuna tigu on väiksem ja seega difril/lukul taldriku kinnitus tsipa tsentrile ligemal.

Ja mitte laiem rehv pole vägev, vaid see et 10" velg hoiaks 10.5" rehvi paremini ettenähtud profiilis.

EDIT: Samas hoiab antud lukk jällegi poolassid kauem terved :wink:
Selles oligi konks, et alg etapis ma siiski ei plaaninud tigu ja taldrikut vahetada kuna arvasin need korras olevat (või õigemini olidki aga peale mõnigast liigutamist sattus sinna vahele midagi mis praod sisse tegi - oli ju see vana seest täitsa sassis). Ja seepärast ma seda sinu soovitaud lukku tellida ei saanud. kuigi jah oleks varem pilgu sisse visanud oleks saanud küll. Ja siis juba kogu täie uue. Lihtsalt lootsin raha kokku hoida.

Selle velje koha pealt ma ei mõelnudki et oleks nii vägev (kuigi ka see on ju iseeneset tubli argument), vaid ikka sama mida sinagi. Eks saab näha saab või ei saa uue laiema veöje veel tellida või juba lukus see teema

Ps! Kas teine lukk murdis siis poolassid pooleks ?
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Ei murdnud keevislukk poolasse. Jõudsin enne LSD luku sisse panna. Lihtsalt tõenäosus suurem, kuna olukordi, kus ühele teljele, mis ehk ainukesena omab tugevat puutepunkti maaga langeb koormus mis peab auto liikuma panema. UAZ'il näiteks läks poolass lumehunniku otsa ronides. Üks tagumine ratas oli ainukesena vastu asfaldit, mis masinat üles vedas ja nii see pauk käis.

Eriti, kui see 7.5" sild pole ka teab mis musklimees :D

Ehk oli parim valik see LSD lukk sul.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Kahjuks ei jõudnud enam oma tellimust uuendada ja tulevad ikka need 8 tollised ja 0 offsetiga veljed. Kunagi teinekord saab uued ka ju osta kui huvi tekib :P

Siin pildil siis niiöelda "vanad" veljed mis ma uuel nädalal uute vastu välja vahetan.

Pilt
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Nonii - sain siis uued veljed kätte. Mõõdud on sellised:
PiltPilt

Offset polegi 0 vaid hoopis -19 - veel parem variant. Alla pole jõudnud veel panna. Kogu remondi päev läks sikkli putitamiseks - Sõidu hooaeg ju algab kohe kohe.
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

Hakkab juba looma - veel veidi ning saab juba ka tsivilisatsiooni tulla autoga :D praegu aga peab veel põllu peal sõites läbi ajama.

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Teha on veel suurematest töödest sumpsid, mis on venima jäänud aja puudusel.

Ja Tagaluugi kinnitus tuleb uuesti liimida aga ei teagi nüüd mis see kõige parem liim klaasi & metalli ühildamiseks oleks?
My Other Car Is a TANK!
GSM +3725113176
Vasta

Mine “GM”