K: blazeri tulede vahetus

Moderaatorid: margus4x4ee, Daniel, Moderators

Vasta
muffler
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 05, 2006 11:29 am

K: blazeri tulede vahetus

Postitus Postitas muffler »

selline kysimus et kas 97a chevy blazeri S10 tulede asemele saab panna järgmise nö uuenduskuuri saanud blazeri esituled koos iluv6rega, ehk siis 97 on veel ees tuled milles on tuli suunatuli yhes tykis aga vahetus oleks siis nende kaheribaliste tuledega mille vahelt iluliist läbi jookseb (kui ma ei eksi siis tulid uued tuled 98 v6i 99a). oskate ehk öelda kas nad sobivad sinna 1 yhele koos uue iluv6rega v6i on vaja mingeid ymberehitusi? tänan tähelepanu eest...
muffler
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 05, 2006 11:29 am

Postitus Postitas muffler »

Viimati muutis muffler, T Sept 05, 2006 9:48 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Pilt on petlik. Aga esmapilgul arvaks, et peaks koduste vahenditega saama selle vahetusega hakkama küll.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Daniel
Fitting 44"
Postitusi: 402
Liitunud: T Veebr 25, 2003 4:10 pm
Asukoht: Garage
Kontakt:

Postitus Postitas Daniel »

kere on ju sama - seega peaks sobima kyll
aga mis selle vahetuse mõte oleks ?
79,K30 Blazer,379td,400,208,-4",38"
muffler
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 05, 2006 11:29 am

Postitus Postitas muffler »

kere on sama jah, ma just pidasin kinnitusi silmas, et kas need on ka samades kohtades ...

no vahetuse m6te on lihtsalt see et mulle meeldivad need kaheribalised tuled k6vasti rohkem, et see nagu olekski p6hjus, lihtsalt et välimus viisakam oleks, nende teiste tuledega näeb ta minu arust kuidagi nagu "armetu" välja :)
muffler
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 05, 2006 11:29 am

Postitus Postitas muffler »

ma ei hakanud nyyd sellise imeliku kysimuse pärast uut teemat tegema, aga, kas sel vanemal 97a blazeril on kellades bensiini tuluke? ehk siis syttib mingi lisa tuli kui hakkab otsa l6ppema. lihtsalt oleks hea teada kas selline asi peaks olema v6i on mul kuskil pirn läbi? kuna ma s6itsin kuivale ja sellist tulukest ei syttinud..

tänan tähelepanu eest
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Üldjuhul on jah jänkid kitsi olnud selle märgutule paigaldusega. Aga see selline emotsionaalne kommentaar rohkem. Faktiliselt antud mudeli kohta ei oska öelda.
+372 5028488
Kasutaja avatar
Occassion
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 140
Liitunud: E Mär 13, 2006 3:36 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Occassion »

muffler kirjutas:ma ei hakanud nyyd sellise imeliku kysimuse pärast uut teemat tegema, aga, kas sel vanemal 97a blazeril on kellades bensiini tuluke? ehk siis syttib mingi lisa tuli kui hakkab otsa l6ppema. lihtsalt oleks hea teada kas selline asi peaks olema v6i on mul kuskil pirn läbi? kuna ma s6itsin kuivale ja sellist tulukest ei syttinud..

tänan tähelepanu eest

Ei seda tuld seal pole olemas. Isegi algul olin sama meelt, et pirn läbi põlenud aga ei ole seda sinna üldse tehtudki. Üldiselt ei soovita ikka kunagi paaki kuivaks sõita kui vähegi võimalik hoia seal veidi bensiini ikka sees ka :lol: Mine sa tea millal jälle mõni tankla teepeale jääb!
muffler
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: T Sept 05, 2006 11:29 am

Postitus Postitas muffler »

selge, suured tänud, siis ei hakka armatuuri lammutama :D

ma korra proovisin et s6idan märgutuleni ära aga tuld ei tulnud ja seisma ta jäi :)
Vasta

Mine “GM”