SJ410 esitiivad

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
kkaaleste
True Off Roader!
Postitusi: 1127
Liitunud: K Okt 08, 2014 8:59 pm
Asukoht: Harjumaa/Lääne Virumaa

SJ410 esitiivad

Postitus Postitas kkaaleste »

Ehk oskab keegi öelda, kust võiksin leida hea hinnaga sj410 esimesed tiivad?
Leidsin kunagi siit foorumist mingisuguse kontkakti, kuid ei leia seda ja ei ole enam ka meeles.
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: SJ410 esitiivad

Postitus Postitas enx »

kkaaleste kirjutas:Ehk oskab keegi öelda, kust võiksin leida hea hinnaga sj410 esimesed tiivad?
Leidsin kunagi siit foorumist mingisuguse kontkakti, kuid ei leia seda ja ei ole enam ka meeles.
Otsisin ka mingi aeg tagasi ja tuli välja et sukide SJ keredele eraldi esitiibasi saada polegi.
On esitiib koos rattakoopaga, no terve üks kere pool, aga need juba suht korraliku hinnaga, mulle pakuti 143 euri üks pool.
Ilmselt sul ka tiiva servad läbi mädanenud?
Mina läksin seda teed, et tellisin oma samuraile 4tk tagumisi tiibasi ja nende küljest kasutati ainult siis servasi ette,
nendel oli tüki hind 41.
Tellisin läbi Kuressaare margiesinduse, ise netist odavamalt ei suutnud leida.
Sämmy Offroad Team
salukad
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: T Nov 02, 2010 10:29 pm

Re: SJ410 esitiivad

Postitus Postitas salukad »

Uuri Almelost,ma paar aastat tagasi ostsin sealt,hind oli vist 150 tükist.Tiib oli koos lansekaga.


Tarmo
5157448
kkaaleste
True Off Roader!
Postitusi: 1127
Liitunud: K Okt 08, 2014 8:59 pm
Asukoht: Harjumaa/Lääne Virumaa

Re: SJ410 esitiivad

Postitus Postitas kkaaleste »

enx kirjutas:
kkaaleste kirjutas:Ehk oskab keegi öelda, kust võiksin leida hea hinnaga sj410 esimesed tiivad?
Leidsin kunagi siit foorumist mingisuguse kontkakti, kuid ei leia seda ja ei ole enam ka meeles.
Otsisin ka mingi aeg tagasi ja tuli välja et sukide SJ keredele eraldi esitiibasi saada polegi.
On esitiib koos rattakoopaga, no terve üks kere pool, aga need juba suht korraliku hinnaga, mulle pakuti 143 euri üks pool.
Ilmselt sul ka tiiva servad läbi mädanenud?
Mina läksin seda teed, et tellisin oma samuraile 4tk tagumisi tiibasi ja nende küljest kasutati ainult siis servasi ette,
nendel oli tüki hind 41.
Tellisin läbi Kuressaare margiesinduse, ise netist odavamalt ei suutnud leida.

Hopsti, päris krõbe hind. Mingiaeg kuulsin või st leidsin siit foorumist kellegi jutu kus oli mainitud poole odavam hind. Ju siis oli ainult jutt ?
Midagi väga hullu ei olegi minu omadel viga. Sõidan ainult metsas ja linna ei trügi. Aga uurin siin seda sp, et mingiaeg vist tuleb kere raamilt maha ja siis kui muud asjad viisakamaks teen, siis võiks juba tiivad ka uued panna. Aga noh, see on esialgu ainult mõte...
Ega neid väga vist kasutatuna saada ka ei ole? Enamus vist oma aja juba ära elanud..
kkaaleste
True Off Roader!
Postitusi: 1127
Liitunud: K Okt 08, 2014 8:59 pm
Asukoht: Harjumaa/Lääne Virumaa

Re: SJ410 esitiivad

Postitus Postitas kkaaleste »

salukad kirjutas:Uuri Almelost,ma paar aastat tagasi ostsin sealt,hind oli vist 150 tükist.Tiib oli koos lansekaga.


Tarmo
5157448
Tänud, uurin sealt. Ehk on odavamaks läinud paari aastaga, aga unistada vist võib ainult...
salukad
Fitting 38"
Postitusi: 377
Liitunud: T Nov 02, 2010 10:29 pm

Re: SJ410 esitiivad

Postitus Postitas salukad »

Kui Sa rehkendad selle töö mahu mis Sind ootab vanade tiibade taastamise juures on kindlasti odavam uued osta.

Tarmo
5157448
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”