Jimni tõste

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Jimni tõste

Postitus Postitas tuningman »

rato kirjutas:Kui sa paned pikemad vedrud ja amordid ning kruvid poltidega tüki rauda stange taha, siis pole see ümberehitus. Midagi ju lahti el lõigata ega mootorit ei vahetata, sillad jäävad samad jne. Mõttetu energiakulu see vormistamise pärast vormistamine. :wink:
Aga paar päeva tagasi tundsid teatud organid, mu frontera vastu huvi, et kas kõrgus ikka vastab passis olevale. 1735mm
Vastasin et loomulikult, Vaadake märkuste lahtrisse,kus seisab ilusti Ümberehitus :lol: ja, et korra juba kontrolliti ja mõõdeti.
Uuriti siis, et kes ja millal ja lubati üle küsida.
Nüüd tuleb vist ka kõrgust muutma minna, kuna auto on tegelt 3,5 cm passi märgitust kõrgem, aga kuna mul naine sõidab
sellega igapäevaselt, siis ta ei ole huvitatud järgmistele uudishimulikele seletuste jagamisest.
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
iiripilli
Fitting 38"
Postitusi: 228
Liitunud: L Veebr 20, 2016 3:01 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Jimni tõste

Postitus Postitas iiripilli »

rato kirjutas:Kui sa paned pikemad vedrud ja amordid ning kruvid poltidega tüki rauda stange taha, siis pole see ümberehitus. Midagi ju lahti el lõigata ega mootorit ei vahetata, sillad jäävad samad jne. Mõttetu energiakulu see vormistamise pärast vormistamine. :wink:
Just nimelt. sellepärast ma kuüsisingi, et miks on vormistatud ümberehitus. Et kas tehti veel midagi kapitaalsemat ehitust peale tõste ja vintsi. Aga nii vana asi, et keegi ei tea enam ei ööd ega mütsigi.. :)
Land Cruiser PZJ75
Mob: 5624kolm844
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Re: Jimni tõste

Postitus Postitas uppund kana »

Kui juba tõste teema olemas küsiks ,et mis masina pidurivoolikut olete tagasillas kasutanud? Originaal jääb veits lühikeseks.
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Jimni tõste

Postitus Postitas enx »

uppund kana kirjutas:Kui juba tõste teema olemas küsiks ,et mis masina pidurivoolikut olete tagasillas kasutanud? Originaal jääb veits lühikeseks.
Samasugustesse klambritesse istuvate otstega voolikut mina kiiruga ei leidnud.
Läks miski Toyota Camry voolik, puhtalt pikkuse järgi valisin ja nipukatega vahele, pole ära kadunud igatahes.
Sämmy Offroad Team
Kasutaja avatar
iiripilli
Fitting 38"
Postitusi: 228
Liitunud: L Veebr 20, 2016 3:01 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Jimni tõste

Postitus Postitas iiripilli »

Land Cruiser PZJ75
Mob: 5624kolm844
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”