Vitara difrilukud ja libisevad difrid?

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Vitara difrilukud ja libisevad difrid?

Postitus Postitas jlx »

Küsimus järgmine:müügikuulutustes on aegajalt kirjas et vitaratel on ees difrilukk.On see müügimehe teadmatus sõidukist(äkki ajavad sassi rummu hubidega)või ongi neil lukk olemas.Ise olen kohanud siiani ainult ühte isendit,millel oli taga libisev differ.Teab keegi midagi kosta?
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Vitara difrilukud ja libisevad difrid?

Postitus Postitas Landy »

jlx kirjutas:Küsimus järgmine:müügikuulutustes on aegajalt kirjas et vitaratel on ees difrilukk.On see müügimehe teadmatus sõidukist(äkki ajavad sassi rummu hubidega)või ongi neil lukk olemas.Ise olen kohanud siiani ainult ühte isendit,millel oli taga libisev differ.Teab keegi midagi kosta?
99% juhtudest ongi sinu poolt esimesena kirjeldatud juhus. Müügimehe ja tavakasutaja jaoks huubid=difri lukk :evil:
Kas see,kui kuulutuses on nii ette kuitaha lukkirjutatud ei vasta 80% juhtudest tõele, sest on neid inimesi, kes peavad keskdifri lukustust vastustvaks ka teiste deifrite eest või eeldavad, et kõik 4x4 autod ongi sillalukkudega.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Postitus Postitas jlx »

Seda ma arvasingi,et need müügimehed oma tarkusega just ei hiilga.Huvitav kas neid libisevaid difreid kuskil romulas vedeleda ei või?
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”