Jimny ja paar küsimust

Moderaatorid: Stupiduser, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Jimny ja paar küsimust

Postitus Postitas ricardo »

Et mitte ilmaasjata midagi järjekordselt ära lõhkuda, siis uuriks targematelt: kuda vahetada numbritule pirni(Grand Vitaral oleks vaja olnud nii palju lammutada minu arusaamist mööda, et eelistasin maha müüa kunagi), kas salongi õuest sisse tuleval õhul on ka filter kusagil(salongist õhku võtval osal nagu oleks koht selle jaoks) ja kas uksepeegel on ka vahetatav kerge vaevaga ja mis suurusjärku võib jääda sellisel juhul peegliklaasi hind?
jlx
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 145
Liitunud: K Dets 29, 2004 6:49 pm

Postitus Postitas jlx »

Jimny numbritule vahetamiseks tuleb täpselt sama palju lammutada kui Grand Vitaral:tuleklaasi keerata veerand tiiru vastupäeva :lol: .Peegli klaasi vist eraldi ei saa ja peegel maksab palju arvatavasti.Salongi filtrit ei ole neil kohanud(mis ei tähenda,et seda ei ole).
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

jlx kirjutas:Jimny numbritule vahetamiseks tuleb täpselt sama palju lammutada kui Grand Vitaral:tuleklaasi keerata veerand tiiru vastupäeva :lol: .Peegli klaasi vist eraldi ei saa ja peegel maksab palju arvatavasti.Salongi filtrit ei ole neil kohanud(mis ei tähenda,et seda ei ole).
Aa - meelde tuli, mul oli GV-l vaja pirnipesa kätte saada mitte pirn ise ja selleks oleks minu mõistuse järgi vaja ära võtta stange jne. :?
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Salongi filtri ligi saab salongist. Selline 20mm laiune plast kaas mis on kogu tuulekoja pikkune.Otstes on kaks väikst klambrit.

Veiko
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Aga kui vaja numbritule pesad kätte saada? Kas stange auto küljest või tulevad pesad mingis asendis selle kahtlaselt õhukese plastilataka küljest ise ära?
JAN007
Fitting 38"
Postitusi: 217
Liitunud: K Juun 02, 2004 10:25 pm
Asukoht: Nuustaku

Postitus Postitas JAN007 »

Mul oli üks pesa Grandil ussitanud ja vahetati teeninduses hoolduse käigus ära, mina küll ei tuvastanud, et stanget oleks keegi sellejaoks eemaldanud.
Grand Vitara
Kasutaja avatar
vigur4x4
Mudder
Postitusi: 59
Liitunud: T Juun 26, 2007 10:16 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vigur4x4 »

Mina sain enda numbrituled kätte - lähenesin tagant poolt tuledele ja pigistasin kõrvad kokku ja käes see tuli oligi. Stanget ei ole vaja selleks eemaldada.
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

vigur4x4 kirjutas:Mina sain enda numbrituled kätte - lähenesin tagant poolt tuledele ja pigistasin kõrvad kokku ja käes see tuli oligi. Stanget ei ole vaja selleks eemaldada.
Tänan väga objektiivse ja kasuliku info eest. Proovin seda varianti. Kahtlustasin ka ise, aga ei julgenud väga lõhkuda - kunagi universaalkerega balenol nägin kurja vaeva, et klaas kätte saada(kruvid läksid vanadusest pooleks ja pead ümaraks) ja siis selgus et numbritule pirn tuleb hoopis seestpoolt ära peale polstri ja kojamehemootori eemaldamist.

Aga oskab keegi ehk öelda uksepeegli klaasi vahetuse kohta - tuleb klaas eraldi välja või vahetus vaid koos korpusega?
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Et kui keegi probleemi ees tulevikus, siis nõuandeks - taganumbrituledel vasakul pool peidus plastikõrv mida tuleks a la väiksem lapik kruvikeeraja diagonaalasendis tule suunas lükata ja siis tuli välja sikutada. Mina panin asemele b-kategooria ford transiti numbrituled(tule kuju selline, et valgus 100 prossa numbrile, samas saaks soovi korral audi B4 numbritulesid ka panna, aga rohkem mäsu kuid veel kabedam tulemus), mis liimribaga ja mugav taha juhtmed ühendada. Tuleb välja et esinduse väitel tõesti küljepeegli klaas vaid koos korpusega vahetatav.
Minu poolest TEEMA LUKKU.
Vasta

Mine “Suzuki / Geo”