soojenduskate

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

soojenduskate

Postitus Postitas taxopets »

Kas on kellelgi kas müüa või sablooni tegemiseks laenata kastika/bussi ninale käivat nn.talvekatet?Samuti uuriks kas mootori kaanele originaalis ka mingi kate peale käis?Kui ja siis oleks sellise saamisest või kopeerimisest ka huvitatud.Omal on mul olemas kate mis käib kangide ümber.Asukoht pole tähtis.Kontakt tel.5643111 voi pm.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
tcumen
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: K Okt 10, 2007 9:19 pm

Re: soojenduskate

Postitus Postitas tcumen »

taxopets kirjutas:Samuti uuriks kas mootori kaanele originaalis ka mingi kate peale käis?
Mu oma autol olid ostes kaasas räbalad, mis mõõtudelt mootorikattele sobisid. Sovhoosi masinatel mäletamist mööda olid sellised asjad olemas küll, kas need originaalis tehasevarustuses olid, ei julge öelda.
Kasutaja avatar
usajansa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 149
Liitunud: T Mai 03, 2005 3:36 pm
Asukoht: Harjumaa, Rae
Kontakt:

Re: soojenduskate

Postitus Postitas usajansa »

taxopets kirjutas:Kas on kellelgi kas müüa või sablooni tegemiseks laenata kastika/bussi ninale käivat nn.talvekatet?Samuti uuriks kas mootori kaanele originaalis ka mingi kate peale käis?Kui ja siis oleks sellise saamisest või kopeerimisest ka huvitatud.Omal on mul olemas kate mis käib kangide ümber.Asukoht pole tähtis.Kontakt tel.5643111 voi pm.
Helista 5621 0710 ja tule läbi. Mul mõlemad bussil kyljes, saad mõõta ja joonistada. Buss Tallinna kylje all Jyri lähedal.

Jaanus
Seal kus lõpeb tee, algab seiklus
Gaz 66, Uaz 33031, Uljaz 31512 projekt, Gaz 69 komandirski jt
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Postitus Postitas taxopets »

Tänud Jaanusele,mõõdud on võetud see probleem maha.Aga kui lähipäevil keegi midagi veel müügiks leiab andke teada.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”