UAZi käivitamine

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Karuonu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: T Aug 27, 2013 8:41 pm

UAZi käivitamine

Postitus Postitas Karuonu »

Mul on üks UAZi raam mootoriga ja tahaks proovida seda käima panna aga ei tea mida selleks vaja on, just elektri poole pealt. Lihtsalt akujuhtmed starterile ei tööta ja muud ei oska ma ise välja pakkuda..
tel. 5107471
Väike-Maarja/Kanepi
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: UAZi käivitamine

Postitus Postitas Roostekoll »

Küünlad ja teised loomad ka ikka voolu saavad või käiad tühja? Lisaks aku taha pookimisele pead veenduma, et kõik muu ka maandatud oleks (miinuses olevad asjad ikka oleks miinuses)
Küünlad sädet viskavad? Kindel on kogu uaziku mootorile vajalik elekter ikkagi kokku mängida ja edasi jebida.
Trolle pole olemas
Kasutaja avatar
Karuonu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: T Aug 27, 2013 8:41 pm

Re: UAZi käivitamine

Postitus Postitas Karuonu »

Ma tahaks kõigepealt ta proovi ringlema saada. Isa abiga sain starteri liikuma aga pendiks ei ühendu ära hoorattaga. Kas starter tahab lisaks kahe suure klemmi ühendamisele veel midagi saada?

EDIT: See probleem lahendas ennast ise: pendiks ühendus ära ja vedas mootorit ka ringi, aga siis veendusin et mootoris on ikka mingi kala sees. :( Ilma küünaldeta ajas starter mootorit ~10-20 RPM ringi.
Viimati muutis Karuonu, T Aug 19, 2014 7:06 pm, muudetud 1 kord kokku.
tel. 5107471
Väike-Maarja/Kanepi
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2438
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: UAZi käivitamine

Postitus Postitas v6sa »

Karuonu kirjutas: ...
muud ei oska ma ise välja pakkuda..
Võta suvaline veneaegne autojuhi õpik, loe selle materiaaolsa läbi ja vaata oma ülesandele uuesti otsa.

Tekita elekter süütele ja starterile ning bensiin karburaatorisse, muu pole käivitumiseks oluline.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”