UAZ kastika piduri torud

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Panda
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: E Juul 23, 2007 4:40 pm
Asukoht: Jõelähtme, puhtam Ülgase
Kontakt:

UAZ kastika piduri torud

Postitus Postitas Panda »

Kas kellelgi siin olijatest on kastikas? Kui, siis on mul palve. Teha paar pilti eest otsast kus asub piduri peasilinder ja õli purgid. Teine koht veel kus kinnitub raami külge torude jaotus karp? Panna siia üles või saata meilile- maiko.ratner@estrucks.ee

Nimelt vahetasin raami ja uus raam on bussi alt. Seal väikesed erinevused raamil kinnitus kronsadega. Peast enam ei mäleta kuna sügisel sai vana ära lammutatud ja Kuusakoskisse viidud. Raamat mul on aga seal pole täpset pilti, kus need asjad peavad asuma :(

Tänud ette kes viitsib asjaga tegeleda :wink:
4-Runner,UAZ 3303
Mudasõltlane alates 1999 sügissõidust.
Pandakaru 4x4
tcumen
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: K Okt 10, 2007 9:19 pm

Postitus Postitas tcumen »

Mnjah, kastikas on mul küll, aga vanem, 452. Tollel piduri peasilinder hoopis armatuuri all. Piltidel pole ilmselt mõtet.
Jaotuskarbiga ju tegelt muret pole, säti nii, kuis torude järgi klapib. Peasilindriga jah, pisut keerulisem.
Kasutaja avatar
Panda
Fitting 38"
Postitusi: 328
Liitunud: E Juul 23, 2007 4:40 pm
Asukoht: Jõelähtme, puhtam Ülgase
Kontakt:

Postitus Postitas Panda »

Oled sa kindel et seal sul piduri silinder. Minul on armatuuri all siduri silinder. Niipalju kui olen neid näinud kõigil seal ikka siduri oma :shock:
4-Runner,UAZ 3303
Mudasõltlane alates 1999 sügissõidust.
Pandakaru 4x4
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Postitus Postitas taxopets »

Armatuuri all(sees) on siduri anum,piduri oma on iluvõre taga.Saatsin mõned pildid ka.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
tcumen
Mudder
Postitusi: 64
Liitunud: K Okt 10, 2007 9:19 pm

Postitus Postitas tcumen »

Panda kirjutas:Oled sa kindel et seal sul piduri silinder. Minul on armatuuri all siduri silinder. Niipalju kui olen neid näinud kõigil seal ikka siduri oma :shock:
Olen olen! Siduri ülekanne on 452-l mehaaniline, hoovastikuga.
Minu autol on ka tegelikult raam vahetatud, samuti bussi oma vastu. Vaja oli keevitada kasti esimese otsa kandmise/kinnitamise kõrvad, võibolla veel midagi, ei mäleta enam. Ja maha lõikasin raami küljest just neid piduri peasilindri kinnituse juppe.
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”