Lehtvedrud GAS 69-le

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

grossu
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Juul 16, 2007 8:45 am
Asukoht: Tartu

Lehtvedrud GAS 69-le

Postitus Postitas grossu »

Mul siis mure järgmine. olemas gas 69 ja nüüd plaanis ta natuke viisakamaks teha ning oleks tarvis uusi lehtvedrusi, või siis vähemalt nende vedrude otsapukse. Et olen siin erinevad poed läbivaadanud ja kahjuks neid mida mulle vaja on, neid ei leia. Need kummipuksid, mis seal vedrude otsas on, nee don sellised väiksemat sorti. Vedrude otsad on kausikujulise ning sellised kitsamad kuidagi. Et poes uurides olen leidnud suuremad ja laiemad puksid, aga ehk kellegil on väiksemaid pakkuda?? Muidugi ka võib pakkuda muid Gas69 kaheukselise juppe!!
69a Mees
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: K Apr 19, 2006 2:36 pm

Postitus Postitas 69a Mees »

vaata Ülo ürisse tartus
Nichtraucher
Mudder
Postitusi: 71
Liitunud: P Mär 11, 2007 9:36 pm
Asukoht: Kose

Re: Lehtvedrud GAS 69-le

Postitus Postitas Nichtraucher »

grossu kirjutas:Mul siis mure järgmine. olemas gas 69 ja nüüd plaanis ta natuke viisakamaks teha ning oleks tarvis uusi lehtvedrusi, või siis vähemalt nende vedrude otsapukse. Et olen siin erinevad poed läbivaadanud ja kahjuks neid mida mulle vaja on, neid ei leia. Need kummipuksid, mis seal vedrude otsas on, nee don sellised väiksemat sorti. Vedrude otsad on kausikujulise ning sellised kitsamad kuidagi. Et poes uurides olen leidnud suuremad ja laiemad puksid, aga ehk kellegil on väiksemaid pakkuda?? Muidugi ka võib pakkuda muid Gas69 kaheukselise juppe!!
Kui on originaalvedrud, siis silma läbimõõt on sama, mis GAZ24 puksidel
, kuid 24 vedrud on laiemad.
s.t. tuleb osta "Volga" poest 24 vedrupuksid lõigata nad ca 10mm lühemaks ja ongi 69 puksid olemas!
Beast'i isa.
grossu
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Juul 16, 2007 8:45 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas grossu »

vat siinkohal ongi see probleem, et ma ei teagi, et ehk mul hoopis gaz 67 vedrud all, sest silmast pole haisugi, lehtvedru otsad on sellised kausi moodi, mille ümber tuleb siis kummi julla keerata ja see siis läheb raamikülge sellisesse pessa. Et ehk suudab keegi aidata mind, et kas leidub kellegil selliseid kausi otsaga vedrusi või pukse sinna sisse!?
et lisasin nüüd pildi ka sellest pesast, mis mul on Pilt
grossu
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Juul 16, 2007 8:45 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas grossu »

Et nüüd oodatud teie arvamused, et mis masinaga siis tegu on, et sellised lehtvedrude kinnitused mul?
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

No küllap see masin on ikka 69, aga vedrud on sul tõesti tiba erilised!
Midagi analoogset 452-ga, kus ka vedru silmad puudusid... tagumist kiiget sellel autol ka arvatavasti pole!?
Originaalpuksi sinna kindlasti raske leida, aga kindlasti annab midagi aretada... kasvõi lehtkummist.
gaz fs 1
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Või ongi 452 tüüpi vedru sul... laius oli vist 69-ga sama!?
gaz fs 1
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

GC kirjutas:No küllap see masin on ikka 69, aga vedrud on sul tõesti tiba erilised!
Midagi analoogset 452-ga, kus ka vedru silmad puudusid... tagumist kiiget sellel autol ka arvatavasti pole!?
Originaalpuksi sinna kindlasti raske leida, aga kindlasti annab midagi aretada... kasvõi lehtkummist.
Tagumised kiiged!!!
gaz fs 1
grossu
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Juul 16, 2007 8:45 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas grossu »

sorry, aga ei saanud aru, mida sa mõtled tagumiste kiikede all?
Asi selles, et ma selles gaz-ide maailmas hetkel üsna võhik, et seega loodan saada ikka abi ka edaspidi ja et mind valgustate ning annate nõu.....
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Kiiged ikka esivedrul ees, tagavedrul taga, vähemalt sellel ajal olid.
Panin vähe segast!
Ja sul, nagu pildil näha, kiiget pole.
Uaz kastikal ja muudel väiksematel vene veokatel on sellised ilma kiigeta vedrud.
gaz fs 1
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Vaata seda lehte, siis saad ettekujutuse uaz kastika vedrust!
http://acat.autodealer.ru/index.php?tree=246_23576
gaz fs 1
virx2
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: R Apr 01, 2005 8:36 pm
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas virx2 »

GC kirjutas:Kiiged ikka esivedrul ees, tagavedrul taga....
Julgen vastu vaielda. Õues seisval 469-l on esimestel vedrudel kiiged taga. Tagumised samuti taga.
TR1 Team Tango, kaardilugeja. TR1 2007 III koht, Balti Karikas 2007 III koht.
grossu
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: E Juul 16, 2007 8:45 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas grossu »

no mul pole näiteks ühtegi kiiget ei kuskil taga ega kuskil ees, lisan siia veel ühe pildikese, et ehk saate parema ülevaate, et mis raamiga on tegu-
Pilt No et kui ilmad lubavad, ajan masina õue et saan teha ehk ka paremad pildid, kui vaja!! Loodan, et saate nüüd aidata, et mis juppe peaksin sis otsima sellele raamile, mis margi omi noh!
Tänan ette ära ka juba
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

virx2 kirjutas:
GC kirjutas:Kiiged ikka esivedrul ees, tagavedrul taga....
Julgen vastu vaielda. Õues seisval 469-l on esimestel vedrudel kiiged taga. Tagumised samuti taga.
Vaidle pealegi!
Mingist ajast alates on jah esivedru kiiged tagumises otsas, aga kindlasti mitte 69-l
gaz fs 1
ben
Mudder
Postitusi: 63
Liitunud: R Dets 10, 2004 5:08 pm

Postitus Postitas ben »

grossule link : http://www.gaz69.ru/ipb/index.php?act=home
kui oskad vene keelt siis leiad sealt remondiõpetusi ja konkreetsete sõlmede jooniseid ja on võimalik isegi remondiraamatuid ( mis võtmega , mitu minutit tööd jne.) omale tõmmata .Otsi foorumist !
Vaidlejad :wink: leiavad sealt raamide ja kiikede jooniseid jne. Uaz 469-l on olnud esivedrude kiiged nii ees(vanematel) kui taga .
Venelased on teinud igasugu imeaparaate alates gaz 64-st ( 686 tk) kuni tänapäevaste Uaz Hummeriteni. Kusjuures mingite üleminekuvarjantidega.

benno
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”