Väikese bronco bodylift

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Broncoll
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Nov 15, 2006 8:26 pm

Väikese bronco bodylift

Postitus Postitas Broncoll »

Tervist lugupeetud!
Plaanis varsti teha väike keretõste, kas eelistada 3" või 4" ja mis selline asi võiks maksma minna?
Kas siis mahuvad 31x10.5x15 rehvid normaalselt alla.
Olen aru saanud et 33"-ga hakkavad poolassid "liigapalju higistama" ja nendega vaja lisaks tiivaääri kärpida. Või on siiski mõtet ka viimast varianti kaaluda
Küsimus käivitusest.
Soojast peast paugupill,külmalt aga vajab pikalt ketramist -jookse auto nö starteriga käima :roll: (nii nagu teha ei tohiks).
Aparaat toodud lõuna saksast,kas peaks süüdet näppima, küünlaid vahetama või on veel miskit targemat teha? :idea:
Hangi väike Bronco ja saad rõõmsalt teise juurde osta...
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Mul on igasugust bronco kraami. Muu hulgas pakkuda ka superlifti (Vist, jr, mis see sinna sai?) tõste.

Muu hulgas on pakkuda ka pmst mida iganes bii -le (kuni terve autoni välja)

helista, 5056023 ja teeme kaupa.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Superlifti 3" keretõste oli jah.

Algatuseks vaheta küünlad ja kontrolli juhtmed ning jagaja rootor+kaas. Siis liigu edasi vaakumvoolikute suunas ja lõpetada võid sisseimetava õhu temp. anduriga ja vee temp anduriga. Nood olulised elemendid külmkäivituse juures signaali andmiseks ajule.

33" rehviga saab sõita küll. Ega ta siis kohe ka katki lähe. Aga tiivaääri pead 3" tõste puhul ikka omajagu lõikama. Hea oleks 6" vedrutõste, siis ei pea lõikama väga ja jääks igati popp ka vaadata.
+372 5028488
Broncoll
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Nov 15, 2006 8:26 pm

Postitus Postitas Broncoll »

diff kirjutas:Mul on igasugust bronco kraami. Muu hulgas pakkuda ka superlifti (Vist, jr, mis see sinna sai?) tõste.

Muu hulgas on pakkuda ka pmst mida iganes bii -le (kuni terve autoni välja)

helista, 5056023 ja teeme kaupa.
Tänud pakkumast,mul antud isendile veel kaks bII-te olemas :roll:
kui ei eksi,siis käisid kunagi ka neid minu pool vaatamas. :hail
Nii et võime hakata juppe vahetama :lol:
Hangi väike Bronco ja saad rõõmsalt teise juurde osta...
Broncoll
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Nov 15, 2006 8:26 pm

Postitus Postitas Broncoll »

Tänud vihjete eest. teen need asjad ära,eks siis paistab mis toimub.
Endale käib jubedalt närvidele see,et saksas lastud antud isendile scorpa mootor peale panna aga millise valemiga .... :? (ei pidavat ju sobima hooratta erinevuse tõttu) eks kui tehnika korrastamiseni jõuan siis läheb huvitavaks.
Rõõmu teeb see,et kuna auto plaanis hobiautoks ehitada,siis tema minevik kõik ilusasti paberitel kirjas.
Keegi usa seeru üle lombi salongist uue auto ostnud,siis laevaga saksa vedanud ning seal hiljem autol kolm peremeest olnud,kes omanud seda aasta kuni kolm.
Kuna tiibu kärpida ei tahaks siis jääb kas 3" keret või 6" vedrustust.
oleks tänulik kui selle vedrustuse tõste kohta oleks infi,kellelt võiks leida ja palju kompott koos paigaldusega ka maksaks.(või tuleb minna lihtsalt usa raua müüjaid tüütama)
Kuna kahe eelmise rappega on läinud nii nii nagu läinud on.... siis seekord plaan mingi kalkulatsioon paika panna,et hiljem väga :? poleks.
Hangi väike Bronco ja saad rõõmsalt teise juurde osta...
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kunagi oli keretõste hinnaks 1500eeki, või midagi sellist.
Kokku pead saama koopaid 6" kõrgemale, siis pääsed ainult kergete nurkade nüsimisega.
+372 5028488
Kasutaja avatar
FB
Fitting 38"
Postitusi: 214
Liitunud: T Okt 18, 2005 7:54 pm
Asukoht: Tallinn, 56614969

Postitus Postitas FB »

Kui sul neid nii palju siis müü esitiivad ära...?
Metsas, vahelduva eduga, alates 2002a. Suvesõidust

Pakun laadur - ekskavaatorite-, kallurite- ja hüdrokraanadega madelautode teenuseid.
56614969
Broncoll
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Nov 15, 2006 8:26 pm

Postitus Postitas Broncoll »

FB kirjutas:Kui sul neid nii palju siis müü esitiivad ära...?
Kadekops ei ole,nii et tule vaatama kui sobivad ,pakud hinna ning kokkuleppele jõudes saad maha kruvida
Hangi väike Bronco ja saad rõõmsalt teise juurde osta...
Kasutaja avatar
FB
Fitting 38"
Postitusi: 214
Liitunud: T Okt 18, 2005 7:54 pm
Asukoht: Tallinn, 56614969

Postitus Postitas FB »

Pane mulle tel. number siia või privasse.
Metsas, vahelduva eduga, alates 2002a. Suvesõidust

Pakun laadur - ekskavaatorite-, kallurite- ja hüdrokraanadega madelautode teenuseid.
56614969
Broncoll
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: K Nov 15, 2006 8:26 pm

Postitus Postitas Broncoll »

FB kirjutas:Pane mulle tel. number siia või privasse.
5167182
Hangi väike Bronco ja saad rõõmsalt teise juurde osta...
ats
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 199
Liitunud: K Mär 05, 2003 8:47 am
Asukoht: Valga, Tartu

Postitus Postitas ats »

Tere

Mis sul selle Scorpa mootoriga on. Oma Bronco II vahetasin, motoplokk istub 1:1 peale, hooratta asendad originaaliga, sissepritse ja kollektorid ka ning õlivanni. Kui sul doonoreid nii palju on pane uus originaal mootor. Tagasilla tõste on lihtne- pikemad kammitsad ja klots vahele või pikemad vedrud. Ees on vedrust keerulisem tõsta. Vedrutõste puhul ära unusta pikemaid amorte installida, originaalid jäävad lühikesteks. Kui vajad keretõste komplekti, mul on üks üle. Kui külmalt ei käivitu, kontrolli üle ka kogu kütuse süsteem. Mina leidsin 3 filtrit mis enne sissepritset on ja ka pihustid puhasta ära.

Jõudu
ATS
Vasta

Mine “Ford”