Suporti poldid

Moderaatorid: jr, Moderators

Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Suporti poldid

Postitus Postitas Eruun »

Pildil on 1994 Ford Explorer_i esiratta piduri supporti pilt millel on kaks kinnitust või mis iganes nad ka ei ole :D nende sees on mingi kumm või tihend ja see on külmadega ära murenenud või kulunud ja nüüd sõidu ajal koliseb jubedalt, kui kergelt pidurit vajutada kaob kolin ära.
Tahaks teada mis nende asjade nimetus on?
Muidu ei oska isegi seletada kui teenindusest või poest küsima lähen. :oops:
Ja mida üldse tellida? Kas seda kummi sealt seest ainult või veel midagi ?
Pilt
Pilt
Viimati muutis Eruun, P Mär 06, 2011 11:33 pm, muudetud 5 korda kokku.
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

tänud abi eest :wink:
probleem lahendatud
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
kpihus
Fitting 38"
Postitusi: 273
Liitunud: R Juun 25, 2004 9:37 pm
Kontakt:

Postitus Postitas kpihus »

Eruun kirjutas:tänud abi eest :wink:
probleem lahendatud
Kui juba teema tegid, siis jaga teistega ka infot.
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

kpihus kirjutas:
Eruun kirjutas:tänud abi eest :wink:
probleem lahendatud
Kui juba teema tegid, siis jaga teistega ka infot.

Kas mind keegi aitas ?
Sa võiksid kah ju mõne vihje siia visata, aga nii tagant järgi targutada ja endale postituste numrit tõsta pole mõtet.

Seda enam et pole midagi kirjutada, servisest öeldi et 9 eur_i paar 2*9=18eur ja kogu moos. Rahuldab see sind???
peaksin ehk tõesti vabandama selle jutu eest SRY
Viimati muutis Eruun, P Veebr 27, 2011 4:23 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Tegu on fordi ja ka teiste masinate puhul kasutusel olevate kolina eemaldajatega, et need pidurisuppordi jurakad ei koliseks seal.

Seda polnud ju nii keeruline kirjutada eks... Ainuke mõte, mis mul postitaja sellise eelneva avaldusega seoses tekkib on "DORK"
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

K.Kotkas kirjutas:Tegu on fordi ja ka teiste masinate puhul kasutusel olevate kolina eemaldajatega, et need pidurisuppordi jurakad ei koliseks seal.

Seda polnud ju nii keeruline kirjutada eks... Ainuke mõte, mis mul postitaja sellise eelneva avaldusega seoses tekkib on "DORK"
OK aga kus te varem olite siis ....?
Seda enam ma ütlesin et ma ei tea mis asjad need on ja nende nimetust.
teema oli nädal aega üleval 390 külastust ja mitte keegi ei suvatsenud end välja targutada.
ja nüüd olen "DORK"

SELLE ASEMEL ET ABI SAADA SAAD SÕIMATA
OK TNX ABI EEST MEHED
PANEME NII EDASI....
visake idiot cornerisse kah :wink:
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Postitus Postitas karu »

Eruun kirjutas:
K.Kotkas kirjutas:Tegu on fordi ja ka teiste masinate puhul kasutusel olevate kolina eemaldajatega, et need pidurisuppordi jurakad ei koliseks seal.

Seda polnud ju nii keeruline kirjutada eks... Ainuke mõte, mis mul postitaja sellise eelneva avaldusega seoses tekkib on "DORK"
OK aga kus te varem olite siis ....?
teema oli nädal aega üleval ja mitte keegi ei suvatsenud end välja targutada.
ja nüüd olen "DORK"

SELLE ASEMEL ET ABI SAADA SAAD SÕIMATA
OK TNX ABI EEST MEHED
PANEME NII EDASI....
visake idiot cornerisse kah :wink:
Hr Eruun, foorumis kellelegi nõu andmine on üldse selline vabatahtlik tegevus, keegi tegelikult ei pea kedagi üldse aitama ehk see sinu 'ma neile ei ka näita' näitab sinu valesid arusaamu foorumite põhimõtetest.
Tel 56224693
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

Nõus sellega et ei ole keegi kohustatud infot jagama.
JA MUL EI OLNUDKI MIDAGI JAGADA PEALE SELLE ET KERGENDAB MU RAHAKOTTI 18 EURO VÕRRA.
Oleks ju rumal seda kirjutada, nii kui nii oleks keegi küsinud aga mis ja kes ja kuidas või nagu Hr.Kpihus kirjutas.
saate aru mul polnud mingit infot
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

hea loogika Sul. Kirjutad vabariigi aastapäeva eel kell 13 foorumisse, et mis see on, ning ootad, et kõik seisavad valves sul siin, et härra küsimustele vastata.

Juhul, kui sa pole veel tähele pannud, siis siin on asjad parasjagu nii nagu nad on, va teema puhul, kus Ländi sulle kohe vastuse paugust paneb.

Kippise võiks üles tõmmata, kui sa oled 3 korda nutnud ja nädala jooksul keegi sinuga ei tegeleks.

Praegu aga, kõik mehed olid metsa poole teel ja võtsid järgmine päev vabalt, mitte ei valvanud foorumis, et Härra küsimustele vastata.

Poste on ka juba niipalju kogunenud küll, et sellist elementaarset asja seletama ei peaks.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Postitus Postitas karu »

Eruun kirjutas:Nõus sellega et ei ole keegi kohustatud infot jagama.
JA MUL EI OLNUDKI MIDAGI JAGADA PEALE SELLE ET KERGENDAB MU RAHAKOTTI 18 EURO VÕRRA.
Oleks ju rumal seda kirjutada, nii kui nii oleks keegi küsinud aga mis ja kes ja kuidas või nagu Hr.Kpihus kirjutas.
saate aru mul polnud mingit infot
Vale, oleks olnud küll jagada, ka seda 18 eurist kulu oleks võinud kirjutada, et teised järgmine kord loevad ja saavad teada, samuti kui ostad midagi on sellel asjal nimetus, ka selle oleks võinud kirjutada, ise sa ju loed samamoodi teiste postitustest infokilde.
Aga noh, pole hullu, kõik me õpime, jaksu sulle remontimisega.
Tel 56224693
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

K.Kotkas kirjutas:hea loogika Sul. Kirjutad vabariigi aastapäeva eel kell 13 foorumisse, et mis see on, ning ootad, et kõik seisavad valves sul siin, et härra küsimustele vastata.

Juhul, kui sa pole veel tähele pannud, siis siin on asjad parasjagu nii nagu nad on, va teema puhul, kus Ländi sulle kohe vastuse paugust paneb.

Kippise võiks üles tõmmata, kui sa oled 3 korda nutnud ja nädala jooksul keegi sinuga ei tegeleks.

Praegu aga, kõik mehed olid metsa poole teel ja võtsid järgmine päev vabalt, mitte ei valvanud foorumis, et Härra küsimustele vastata.

Poste on ka juba niipalju kogunenud küll, et sellist elementaarset asja seletama ei peaks.
davai davai küta aga edasi ahju punaseks mul po*ui
pole ma mingi suur härra ja ei odanud ma eriti suurt midagi siit,
seda enam et see pole esimene mu postitus kus ma pole vastuseid saanud ja ma ei ole mingisugust skandaali sellest teinud. Minu arust foorumi külastajatel on veits igav saavad nüüd siin oma suud ilusti tühjaks rääkida.
Sinu loogika järgi foorumit pidada on ainult tagant järgi inimest togida ja DORK_IKS SÕIMATA.
Samas isegi sinu lahti seletus sellest vidinast mis kolina äravõtab piirdub ainult sõnadega "kolina eemaldaja" tnx :wink: lähen servisesse ja küsin sellist asja.
Viimati muutis Eruun, P Veebr 27, 2011 3:40 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

karu kirjutas:
Eruun kirjutas:Nõus sellega et ei ole keegi kohustatud infot jagama.
JA MUL EI OLNUDKI MIDAGI JAGADA PEALE SELLE ET KERGENDAB MU RAHAKOTTI 18 EURO VÕRRA.
Oleks ju rumal seda kirjutada, nii kui nii oleks keegi küsinud aga mis ja kes ja kuidas või nagu Hr.Kpihus kirjutas.
saate aru mul polnud mingit infot
Vale, oleks olnud küll jagada, ka seda 18 eurist kulu oleks võinud kirjutada, et teised järgmine kord loevad ja saavad teada, samuti kui ostad midagi on sellel asjal nimetus, ka selle oleks võinud kirjutada, ise sa ju loed samamoodi teiste postitustest infokilde.
Aga noh, pole hullu, kõik me õpime, jaksu sulle remontimisega.
Hr. Karu ma luban kui need kolina eemaldajad kätte saan kirjutan kindlasti nende nimetused, asi ongi selles et pole veel kätte saanud.
Seda tean nüüd kohe kindlasti et inglise keeles on nad :Caliper bolt
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Eruun kirjutas: Samas isegi sinu lahti seletus sellest vidinast mis kolina äravõtab piirdub ainult sõnadega "kolina eemaldaja" tnx :wink: lähen servisesse ja küsin sellist asja.
Millest see plärtsumine siis nüüd tingitud on? Servisesse võid ju selle jutuga rahulikult pöörduda. Selleks need mehed ju on seal. Pole nagu eriti loogiline, et tavaline auto kasutaja kõikkide juppide nimesid teab.
Võta nüüd asja natuke rahulikumalt ja rahune maha. Mida sa siis foorumist nüüd tahad? Et kõikide markide esindajad oleks foorumis esindatud ja ootaks ainult millal keegi mingi küsimuse esitaks??? Minu arust nagu natuke palju tahetud või mis? :wave
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

no ega ma raketi teadust kah ei küsinud ju või mis?
ja asi ei ole üldse selles mees
minu arusaamise järgi on krt vist siin kõikidel nüüd ford explorerid aastast 1994 ja kõikidel krt on see vidina nimetus nii tähtis äkki
et vot paha poiss ei kirjutanud siia...............I DONT UNDERSTAND
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

Aga milleks eeldada, et keegi sulle just pahatahtlikusest ei öelnud, et mis jupid need on? Aga sina kukkusid millegi pärast süüdistama kõiki kui sinult siis küsiti, et mis jupid need siis on kui need ära tellisid. Natuke tolerantsem võiks ju olla? Või on ainult hammas-hamba vastu teema?
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Vasta

Mine “Ford”