explorer

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
jolkipalki
Off Roader Wannabe
Postitusi: 22
Liitunud: E Jaan 25, 2010 8:11 pm

explorer

Postitus Postitas jolkipalki »

tere 'tahaks endale soetada 97a exploreri ja nii palju kui ma siin foorumis vaatasin on tal esisild ja käigu kast nõrk . aga põhi küssa on just kasti pärast et kas keeegi oskab rääkida et mida kast hakkab enne tuksi minemist tegema või millega ma peaks eriti tähelepanelik olema käigu vahetus jne !! ja küsimus ka lisajahutuse kohta kuskil oli see kirjas et mis mõttes ?? ja äkki on veel midagi mida peaks kindlasti jälgima ja ka muidugi mis ta linna kütusekulu umbes on ??

tänud vastajatele !!!!!!!!
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Re: explorer

Postitus Postitas yanekk »

jolkipalki kirjutas:tere 'tahaks endale soetada 97a exploreri ja nii palju kui ma siin foorumis vaatasin on tal esisild ja käigu kast nõrk . aga põhi küssa on just kasti pärast et kas keeegi oskab rääkida et mida kast hakkab enne tuksi minemist tegema või millega ma peaks eriti tähelepanelik olema käigu vahetus jne !! ja küsimus ka lisajahutuse kohta kuskil oli see kirjas et mis mõttes ?? ja äkki on veel midagi mida peaks kindlasti jälgima ja ka muidugi mis ta linna kütusekulu umbes on ??

tänud vastajatele !!!!!!!!
Kas nüüd hakkavad ka siis siia tekkima samasugused küsimused nagu Auto24-s on :bcry .
Kirja-ja väljendusoskus jääb küll samale tasemele.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Vasta

Mine “Ford”