Mure Exploreri esisillaga

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
4x4mees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 27, 2007 9:52 am
Asukoht: Tallinn

Mure Exploreri esisillaga

Postitus Postitas 4x4mees »

Tere mehed.Mure nimelt selline,et esisilda on tekkinud mingi kahtlane müra.Kahtlustasin algul rattalaagrit aga minu arust tuleb see hääl kuskilt keskelt ehk siis nagu esidifrist või.... . Asja kõige suurem anomaalia on see,et aeg-ajalt kaob see kohin nagu ära mingiks hetkeks.Kusjuures mitte kurvis vaid sirgel ka.
Oskab keegi soovitada kuidas seda kohinaallikat teada saada ja mis selleks vaja oleks teha? Rattalaager peaks ju sõidu ajal mingitpidi kurvis vaiksemaks jääma aga niipalju kui mina olen proovinud ,ei kuule mina mitte mingit vahet.
Tuli vist vähe loll jutt aga äkki keegi oskab algajat 4x4 omanikku aidata?
Autoks siis Explorer 2000 a.4,0 L v6.
või äkki on targem kohe kellegi targema juurde viia? Aga siis palun äkki soovitate kedagi Tallinnnast või lähiümbrusest.
Tänud juba ette
Rene
Kasutaja avatar
LandLord
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: E Jaan 07, 2008 8:56 pm
Asukoht: läänes
Kontakt:

Postitus Postitas LandLord »

ups vale koht oli :D
Viimati muutis LandLord, L Mär 15, 2008 4:06 pm, muudetud 2 korda kokku.
Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaamidest, kleepsudest autole ja mujale....50 96 122 reklaamiteenused.onepagefree.com
Kasutaja avatar
LandLord
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: E Jaan 07, 2008 8:56 pm
Asukoht: läänes
Kontakt:

Postitus Postitas LandLord »

arvan ,et kohiseb seal kuiv laager muud ma ei kahtlustaks ja ,et rattalaager poleks ka ime. Nii raske masina puhul ei mõjuta keeramine selle häält. Pakun ,etoled linna august pauguga läbi sõitnud ja see kahjustas mõnd laagrit ja see omakorda kuivama hakkas. Sel sinu autol on väga nõrk esisild tehtud.
Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaamidest, kleepsudest autole ja mujale....50 96 122 reklaamiteenused.onepagefree.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: Mure Exploreri esisillaga

Postitus Postitas jr »

4x4mees kirjutas:Tere mehed.Mure nimelt selline,et esisilda on tekkinud mingi kahtlane müra.Kahtlustasin algul rattalaagrit aga minu arust tuleb see hääl kuskilt keskelt ehk siis nagu esidifrist või.... . Asja kõige suurem anomaalia on see,et aeg-ajalt kaob see kohin nagu ära mingiks hetkeks.Kusjuures mitte kurvis vaid sirgel ka.
Oskab keegi soovitada kuidas seda kohinaallikat teada saada ja mis selleks vaja oleks teha? Rattalaager peaks ju sõidu ajal mingitpidi kurvis vaiksemaks jääma aga niipalju kui mina olen proovinud ,ei kuule mina mitte mingit vahet.
Tuli vist vähe loll jutt aga äkki keegi oskab algajat 4x4 omanikku aidata?
Autoks siis Explorer 2000 a.4,0 L v6.
või äkki on targem kohe kellegi targema juurde viia? Aga siis palun äkki soovitate kedagi Tallinnnast või lähiümbrusest.
Tänud juba ette
Rene
Pidurdades hääl ära ei kao? Ehk käivad klotsid vastu ketast, kuna ei lähe maha korralikult. Kas nelikveoga ka "kohiseb"? Äkki on esisilla vaakumlülituses miski mäda ja jätab kergelt lülitusmuhvist veo peale.
+372 5028488
Kasutaja avatar
LandLord
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: E Jaan 07, 2008 8:56 pm
Asukoht: läänes
Kontakt:

Postitus Postitas LandLord »

Üldiselt hakkab ka kohisema metallini kulunud klots nii ,et vaata üle :wink:
Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaamidest, kleepsudest autole ja mujale....50 96 122 reklaamiteenused.onepagefree.com
4x4mees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 27, 2007 9:52 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 4x4mees »

Ei viitsi uut teemat teha.Vana jama seisnes jah ikkagi laagris.Aga nüüd uus jura tekkinud.
Pagan ma ei oskagi seda kohe seletada.Sõites kuskil kurvis,kus juhtub olema mõni konarus või auk,hakkab jubedalt rooli pilduma. Sirgel sõites pole häda miskit.Misasi see seekord läbi võib olla või reguleerimist tahab?

Tänud taas juba ette

Rene
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kontrolli kõik rooliotsad üle, veendu et zarniirid ei loksuks ja veendu et laagri mutter ikka kinni on.
+372 5028488
4x4mees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 27, 2007 9:52 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 4x4mees »

Lugu selline,et käisin just ülevaatust tegemas ja lasin kõik läbi logistada.Ei mingit loksu ei leitud kuskilt.
Aga nüüd selline asi. Mingi aeg tagasi sattusin sõbra juures autoga kanali peale.Tahstin niisama piiluda kas kõik ok.Leidsin esisilla pealt ühe lahtise toru.Minu mõistus ütleb et see on mingi vaakum toru äkki.Hiljem käisin AB-s hooldust tegemas ja lasin selle toru tagasi panna.Sealt koju sõites hakkas kurvis samamoodi rooli loopima.Koju jõudes võtsin selle toru uuesti küljest ära ja see jama kadus.Nüüd aga ilmus seesama jama ilma selle toruta ka.Pean lisama ,et käisin just eile suverehve alla panemas.Need tunduvalt laiemad kui talvised.Talverehvidega seda jama ei olnud.
Paremini ei oska seletada kuidagi.Andke andeks kui jutt vähe segane.
Äkki keegi teab mõnda remondimeest kes jagaks Exploreri esisillast matsu?

Tänud juba ette igasuguse abi eest.
Rene
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

variant A: Vaakumsolenoid lekib ja tirib esisilla taha kuigi on 2WD nupp all. Pöörlev esisilla mass tekitabki loopiva tunde.
+372 5028488
4x4mees
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: N Sept 27, 2007 9:52 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 4x4mees »

Jälle minu viga vist.Unustasin märkimata,et mul pole "2WD" asendit olemas.On "4auto" ja "4wd" ja "4L"
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

4x4mees kirjutas:Jälle minu viga vist.Unustasin märkimata,et mul pole "2WD" asendit olemas.On "4auto" ja "4wd" ja "4L"
No siis 4auto...
+372 5028488
Vasta

Mine “Ford”