Explorerite omanikud

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
pets9555
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 169
Liitunud: T Aug 14, 2007 7:36 pm
Asukoht: Viljandimaa, Rapla, Läänemaa metsad

Postitus Postitas pets9555 »

Tere

Mul oli USA Rangeril ka selline jama, et näidiku järgi oli koguaeg pääk tühi. Probleem oli selles, et ujuki kinnitusaas olihõõrunud ujukile augu sisse. Ujuk kütust täis ja nii ta seal põhjas passis. puurisin augu suuremaks, kallasin kütte välja, tinutasin augu kinni ja edaspidi näitas normaalselt.

Pets
Chevy Blazer S-10, 4.3 sport
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

krt kahju et exploreri paaki ei pääse läbi salongi põranda nagu tava sõiduautodel :x
hakka extra kanalit otsima ja paaki alt ära kiskuma :evil:
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
pets9555
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 169
Liitunud: T Aug 14, 2007 7:36 pm
Asukoht: Viljandimaa, Rapla, Läänemaa metsad

Postitus Postitas pets9555 »

Rangeril sai jah kast maha võetud ja siis paagile ligipääs loodud. Aga usun, et pole hullu ka Explorelil, lase paagi vitsad lahti, ja saadgi kätte. Usun, et kinnituse poldid on küll roostes, aga saab ikka lahti ma arvan.

Jõudu.
Chevy Blazer S-10, 4.3 sport
timm17
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 15, 2010 1:40 pm

Postitus Postitas timm17 »

Olen siis enda Exploreriga liikunud nüüd peaaegu nädal ja hakkavad mured kummitama mis seoses (vist) käigukastiga. avastasin kohe, et ta maanteel kuidagi imelikult käitus, vahetas käigu alla väga minimaalse gaasipedaali puudutamise korral, kohalt ära minnes lõi päris tugeva vibratsiooni sisse, minek ikka väga lahja kui arvestades, et tegemist 4 lirtsuse mootoriga jne. Külmalt ei taha käigud kohe üldse lülituda, päris mitu korda peab Park'i pealt Drive'i peale tõmbama, et käigu sisse lülitaks. Üldse see kasti toimetamine vägagi uimane, täna ei tahtnud enam üle 2 käigu ühtki käiku lülitada, 50km/h ja 3000 pööret, edasi enam käike ei vahetanud :cry: .
Kontrollisin kohe kui vead ilmnema hakkasid kasti õli, seda ikka väga tugevalt üle normi sinna sisse kallatud. Auto eelmine omanik väitis, et kastile tehtud mõni nädal tagasi suur hooldus, samuti vahekastis õli vahetatud jne. Ja veel üks tähelepanek, peale seda kui enam käiguvahetus ei toimi, kadus vibratsioon ära, saab täiesti normaalselt koha pealt ära, enne tahtis salongist välja visata :shock: Ja veel, aeglusti lõpetas töölepingu, enam ei lase low range'i peale lülitada, klõpsi seda nuppu palju jõuad, 4x4 toimib :roll:
Oskab keegi ehk miskit nõu anda selle pika jutu peale? :oops:
Kasutaja avatar
Exp
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: K Mai 06, 2009 8:30 pm

Postitus Postitas Exp »

Ja veel, aeglusti lõpetas töölepingu, enam ei lase low range'i peale lülitada, klõpsi seda nuppu palju jõuad, 4x4 toimib :roll:
Oskab keegi ehk miskit nõu anda selle pika jutu peale? :oops:[/quote]

Aeglusti lülita sisse ainult millal sul "N" seisab, ja auto seisab piduriga. :)
timm17
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 15, 2010 1:40 pm

Postitus Postitas timm17 »

Tean, nii proovisingi seda järgi lülitada, ei tee mitte miskit :?
Käigukasti üle-õli probleemile sain ka jälile, kontrollisin lihtsalt valesti, st ilma enne kõiki käike läbi proovimata ja ''P'' asendis, mitte neutraalis :lol:. Kõike õigesti tehes selgus, et õli on hoopis veidi alla normi ja tundus, et asi ei ole ka oma kõige esimeses nooruses, nüüd siis õlide-filtrite vahetus ja annaks jumal, et asi tööle hakkaks :roll:
Kasutaja avatar
Exp
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: K Mai 06, 2009 8:30 pm

Postitus Postitas Exp »

Proovi! Aga ma arvan et see ei aita.
Aga 4- vedu toimib? Ja mis aasta auto oli? Ja milline tüüp (4x4-auto, 4x4 HIGH, 4x4LOW) või (2 HI, 4x4-Auto, 4x4 LOW)
timm17
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Mär 15, 2010 1:40 pm

Postitus Postitas timm17 »

Auto aastast 1994. Jah, nelivedu toimib. Mure siis low range'i ja käigukastiga mis ei taha üle 2 käigu käike lülitada.
Kasutaja avatar
Exp
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: K Mai 06, 2009 8:30 pm

Postitus Postitas Exp »

Käigukast vajab remondi kindlasti (suur või väike keegi ei tea), aga LOW ma arvan ei lülita sisse sellepärast et vahekasti elektri mootoriga mingi jama (on vaja maha võtama ja vaatama kuidas ta töötab) ja veel proovi vahekastis käega lülitada LOW range ja proovida... kui midagi ei toimi, siis on vaja vahetada vahekast...
Kasutaja avatar
Kents
Off Roader Wannabe
Postitusi: 22
Liitunud: N Apr 08, 2010 2:27 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kents »

Tere Explorerid!
Olen juba üle aasta olnud õnnelik 92a. Exploreri omanik. Enam-vähem sama aja olen ka siin pea iga päev uudistamas käinud. Kuna seni oli kõik hästi ei olnud suuremat vajadust (viitsimst) ennast ametlikult foormumis registreerida. Nüüd järsku läksi nagu kõik katki ja murepilved ajava taga. Ei lase öösel rahulikult enam magada. Aga need mured postitan eraldi.
Jõudu meile kõigile :)
Explorer XL 1992a
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

Kents kirjutas:Tere Explorerid!
Olen juba üle aasta olnud õnnelik 92a. Exploreri omanik. Enam-vähem sama aja olen ka siin pea iga päev uudistamas käinud. Kuna seni oli kõik hästi ei olnud suuremat vajadust (viitsimst) ennast ametlikult foormumis registreerida. Nüüd järsku läksi nagu kõik katki ja murepilved ajava taga. Ei lase öösel rahulikult enam magada. Aga need mured postitan eraldi.
Jõudu meile kõigile :)
Näita meile oma lemmiklooma pilte kah siis :D
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
Kasutaja avatar
joz
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: L Aug 08, 2009 9:23 pm
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joz »

Ütlen siis siin Exploreri omanike lehel ka tere ja panen siis mõned pildid enda Explorerist ka siia. Veel pilte http://public.fotki.com/joz85/explorer/
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis joz, R Sept 17, 2010 1:44 am, muudetud 3 korda kokku.
bren111
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: P Jaan 11, 2009 2:39 pm

Postitus Postitas bren111 »

Ilus aparaat. mis su velje ja rehvi andmed on?
Kasutaja avatar
joz
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: L Aug 08, 2009 9:23 pm
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joz »

Veljed on 10" laiad R15 , offseti ei tea. Rehvid on 275/65 R15 .
Kasutaja avatar
Exp
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: K Mai 06, 2009 8:30 pm

Postitus Postitas Exp »

Jah... Väga ilus auto tehtud, millal ma otsisin endale maastur, ma vaatasin teda, aga sellel momendil mul oli vähem raha, kui vaja olla... :)
Vasta

Mine “Ford”