Explorerite omanikud

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
via101

Postitus Postitas via101 »

Ei no siis on mul jalg ikka väga raske rsk, mul kesmine 17 :twisted:
Kasutaja avatar
Eruun
Fitting 38"
Postitusi: 316
Liitunud: E Mär 03, 2008 6:00 pm

Postitus Postitas Eruun »

ei noh vahest surun kah põhja ja lasen torust tulla nii palju kui tuleb :D
selle V6 röögatus on päris mõnus kui ristmikult ära lähed :P selg istmes kinni ja kaas reisijal silmad punnis ees :D :D
Ford Explorer 4.0, 121kW, 1994a.
via101

Postitus Postitas via101 »

Ei no tõmme on hea raipel jah ja hääled ka mõnusad.
Praegu on müügis aga arvatavasti võtan maha ja jätan endale, kuna ikka väga mugav pill on.
Ma ise arvan siin vähe et tal on küünlad läbi ja filtrid vahetamatta, eks see annab ka juurde küttele.
Kasutaja avatar
-Markz-
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: R Dets 18, 2009 11:04 am
Asukoht: viljandi mk

Tere

Postitus Postitas -Markz- »

sai ka omale explorer soetatud nimelt 94 aasta 4.0 v6 aga teisel kuul tekkis probleem hakkas krdi veepump lekkima ja sis sai nii sõidetud paar päeva et koguaeg vett peale kuniks uue pumba sain ja aga selle ajaga jõudis vist masin korra keema minna ja nüd on mudugi uus pump peal ainuke asi et tosool kaob ja suitseb jubedalt et sõita ei julge sellega enam :D et äkki oskab keegi öelda kas on asi nii lihtne et piisab ainult plokikaanetihendite vahetusest või võib olla plokikaas ka kõver .. mootori emulsioon sees.. ja kui asi ainult tihendites sis äkki oskate aidata kust saaks neid kiiremini kui 2 nädalaga .. ette tänades. Marks
Kasutaja avatar
LandLord
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: E Jaan 07, 2008 8:56 pm
Asukoht: läänes
Kontakt:

Postitus Postitas LandLord »

Mul on terve korralik mootor 95a oma. arvan ,et tuleks odavam kui selle remont. :D
Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaamidest, kleepsudest autole ja mujale....50 96 122 reklaamiteenused.onepagefree.com
Kasutaja avatar
-Markz-
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: R Dets 18, 2009 11:04 am
Asukoht: viljandi mk

Postitus Postitas -Markz- »

mis hinda mootori eest küsid praegune rahaline seis ei saa lubada suuri väljaminekuid ja tihendid olid mingise tüübi andmetel 900 eeku tükk niiet kui vahetada korraga juba ka klapisääretihendid sis ja arvestada tööraha umbes 2 tuhat saaks hakkama kuskil 4 k ga mudugi vel tosool ja õlivahetus lisaks :D aga kas 95 ndal ei ole juba se 115 kw ne mootor ?
Kasutaja avatar
LandLord
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: E Jaan 07, 2008 8:56 pm
Asukoht: läänes
Kontakt:

Postitus Postitas LandLord »

Seal vahet pole see mul 119 kw ja u. 5k annaks ära isegi võid kahes osas maksta. :D
Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaamidest, kleepsudest autole ja mujale....50 96 122 reklaamiteenused.onepagefree.com
Kasutaja avatar
-Markz-
Rookie
Postitusi: 17
Liitunud: R Dets 18, 2009 11:04 am
Asukoht: viljandi mk

Postitus Postitas -Markz- »

nuja aga ma krdil juba seal veepumba ja klapikambrikaanetihendid ja muud nipet näpet vahetanud ei oleks vist väga mõtet ses suhts teist mootorit nisama osta sest halvemal juhul on plokikaas vb kõveraks läinud aga selle lihvimine ei maksa midagi ja kuna mul endal vahendid puuduvad läheb see mootori õmbertõstmine ka jube kulukaks.. et ma vist tellin need tihendid ikka ära
Kasutaja avatar
LandLord
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 166
Liitunud: E Jaan 07, 2008 8:56 pm
Asukoht: läänes
Kontakt:

Postitus Postitas LandLord »

Võimalik ,et isegi 4000.- ennan ära selle. Kuna pole midagi teha sellega. Vahetus on kindlasti kiirem ja odavam kui selle remont. :) Ja lõppkokkuvõttes ka odavam. Remondiga kaasneb kõvasti n.n. ettenägematuid varuosi.
Reklaam-Disain-Teostus. kõik reklaamidest, kleepsudest autole ja mujale....50 96 122 reklaamiteenused.onepagefree.com
Tonu250
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: E Jaan 18, 2010 11:27 pm
Asukoht: Harjumaa

Ford Explorer uus omanik

Postitus Postitas Tonu250 »

Tere sõbrad,
Alates tänasest siis ka mina Exploreri omanik.
Ühtlasi esmakordselt ka automaadi kasutaja. Juba lähipäevil hakkan küsimustega pommitama :lol:
Vaatamata kõigele 4x4 sõber
Kasutaja avatar
muddog78
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: E Juun 22, 2009 11:59 pm

ahhaa

Postitus Postitas muddog78 »

Aga meil on sõbraga garaazis nokitsemiseks ja elule äratamiseks 1991/1992 a . 4,0 ex mis on manual käigukastiga. Usa variant ja nokitseme elule sest auto on seisnud platsil ligi 8 aastat. Siiani ei ole saanud veel bensiini pumpa tööle, mõni juhe läbi või on pump kinni. Samas kui käivitusgaasiga aidata siis käib selle pealt. Aga bensiini küll ülesse ei tule. Õnneks täna tuleb ka elektrik asja piiluma . Võibolla on viga signas ja ei lase pumbale voolu peale.
Kui auto liikuma saab siis ilmselt läheb müüki.
Samas ei oska keegi arvata mida sellisest autost küsida sest kohati on karbid läbi aga samas tagatiivad ja muu kere ei roosteta teisalt on hea MANUAL kast. Ei ole muresid nagu automaadiga.
Kel huvi võib varakult pm kaudu suhelda.
vintsimeest vaja siis helista!55556826
bren111
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: P Jaan 11, 2009 2:39 pm

Postitus Postitas bren111 »

sai ka endale explorer ostetud. aasta1996. oskate äkki soovitada kuhu kontrolli viia. peaks ikka teadjad mehed olema ja otsast lõpuni läbi katsuma auto ja diagnost ka ja palju maksta võiks. tänud
Tonu250
Rookie
Postitusi: 14
Liitunud: E Jaan 18, 2010 11:27 pm
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tonu250 »

Oleme siis omadega ühekaugusel :) Mul ikka ka oma 97. aasta masinaga omajagu muresid. Esimesed tööd olen teinud Vahuri juures Tähetornis.
Vaatamata kõigele 4x4 sõber
Kasutaja avatar
Exp
Mudder
Postitusi: 68
Liitunud: K Mai 06, 2009 8:30 pm

Postitus Postitas Exp »

Aga mina teen diagnostikat muugas, Edvardi juures. 8)
bren111
Off Roader Wannabe
Postitusi: 28
Liitunud: P Jaan 11, 2009 2:39 pm

Postitus Postitas bren111 »

adred, telefonid, hinnad kuhu jäävad?
Vasta

Mine “Ford”