LC 95 ,pikk käivitus 1KZ-Te

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

LC 95 ,pikk käivitus 1KZ-Te

Postitus Postitas Uko »

Ehk on olnud sarnast jama,Külmalt läheb hästi käima .Soojalt mitte.Nüüd ei lähe ka enam külmalt.Küte ei tule kohe pihusti torust peale käivitades.Käis Oisus pumba mehe juures korra,et ehk vaja pea vahetada.Väga seda moodi tundus asi.Võttis lahti ja vaatas ,ütles et sisu näeb hea välja ,ilmselt Spill klapi viga.Sai uus peale ,ei mingit muutust,ikka ei lähe nii nagu peaks.Kuna seda pumpa ei saavat eestis testida,ei olevat vist sellist simulaatorit,siis kas pea ka vahetusse või?Ma olen neid kuramusi lammutanud küll ,seal ei saa nagu enam midagi häda olla.Algas see jama muidugi peale Pärnust kütet võttes ja kui Viljandis pärast oli vaja käivitada,ei tahtnud enam minna.Nagu oleks kütte puudus.Filtris oli muidugi vett ja rooste soga sees küll.Tea kas rikkus pumba plunzri ikkagi ära.Maasturi Toomasel oli vist mingi pihusti tagasivoolu teema aga minu omal ei tule tagasivoolust eriti midagi.Mõned tilgad.Pumba peal olev tagasivoolu klapp ka peab.
olge marurahulikud!
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: LC 95 ,pikk käivitus 1KZ-Te

Postitus Postitas Uko »

Asi lahenes,paagi pealt toru ära mädanenud,lollitas korralikult ikka.Sai ka pea vahetatud,kadus ära igasugune suits tuuritades,töötab ilusasti,tõmme parem kui 100kw autol.Vanal plunzril suurendusega vaadates on mingid väikesed vaevu märgatavad jutid.Aga see oleks veel sõitnud.Nii et kui kellelgi on vaja võin ära anda.Ka spill klapp millel on kulumis jäljed töötab.Selle võin ka ära anda kui kellelgi äkki vaja.
olge marurahulikud!
Muhfi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 155
Liitunud: P Mär 18, 2018 9:45 am

Re: LC 95 ,pikk käivitus 1KZ-Te

Postitus Postitas Muhfi »

Tere.
Kas remontisid ise pumba või lasid kuskil teha ? Omal mure ,et 1Kz-t' il peal 2lt meh. pump ja mootor on "lahja" . Vaja oleks oleks originaal Kz meh. pumpa,või siis Kz plunzer ja muud jubinad sinna sisse panna.
Äkki oskad soovitada kus või kes teeks.
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: LC 95 ,pikk käivitus 1KZ-Te

Postitus Postitas Uko »

Roosna Allikul on justkui õige pump olemas,maasturi Toomasel.Pumbal originaalis 12mm plunzer,igavene jurakas ,aga mehanilisse ei sobi .2.8 pajero pump peaks ka sobima.Annab nii palju välja küll,tavaline siis kui ei saa,taha mingil põhjusel elektrilist panna.Mul on vene mingi KI stend aga see ei võta niipalju pöördeid et regulaatori väljalülitamist kontrollida.Häda pärast midagi saab teha aga õige asi pole.
olge marurahulikud!
Muhfi
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 155
Liitunud: P Mär 18, 2018 9:45 am

Re: LC 95 ,pikk käivitus 1KZ-Te

Postitus Postitas Muhfi »

Aitäh,uurin siis sealt,ehk on veel alles
Vasta

Mine “Toyota”