Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas boob »

Mul on kaks Hiluxit ja 3 erinevat käru. Uuena oli mõlema auto tagaots kõrgemal ja kärudel nokk veidi püsti. Umbes paari aastaga vajus auto paika ja käru on sirge. Vana Hilux saab 7 aastaseks ja nüüd juba kipub autot ka veidi koormates käru nina allapoole jääma. Konksud autodel nii nagu esindusest tuli ja kärud ka täitsa tehasetoodang ilma mingite modifikatsioonideta😀

Lühidalt, vedrustus väsib, vajub madalamaks ja pehmemaks.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas ahto42 »

Tuledel peaks olema 1% langust meetri peale tule keskpunktist.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
GC
Rock Crawler
Postitusi: 545
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas GC »

Ei sega küll sõitmist, aga vasak pool autol silmale nähtavalt madalamal.
Vahe ca 25 mm, kui juht üksinda sees, siis küllap rohkemgi.
Juba suht uuest peast hakkas silma.
gaz fs 1
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2636
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas helar »

helar kirjutas:
T Jaan 09, 2024 11:19 pm
.
Tagadiffer undab siiani. Vaidlus käib.
Garantii korras reguleeriti esinduses tehase praak uuesti paika. Kuna toyotal käib see pull seibidega siis oli auto 2 kuud töös. Telliti aga erinevaid seibe ja siis prooviti tulemus saada.
Selline tööprotsess selle difri puhul on igati tavapärane. Kuid võiks eeldada,et mõne seibi pärast ei pea tööauto niikaua seisma.
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
MarkM65
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: P Mär 25, 2012 9:07 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas MarkM65 »

Kiidan Vanti mahuka postituste seeria eest! Seal on kirjas ka kõik see millest ma ei viitsinud kirjutada. Ja lisaks kõigele muule, arvasin ka mina, et soetan teistest erineva auto :D Nüüd olen koos kõigi teiega siin üks täpp suures kloonirivis.
Mul hakkab kohe-kohe 30 000 kellale saama ja siis jagan taas mõningaid muljeid, seni on kõik hästi olnud. Kiiruskatsed Saksa bahnidel jäid viimati 185km/h peale ja kuna mu talvekad on 180km/h kiirusindeksiga siis on auto tegelik kiiruslagi veel püüdmata. Eile läksid suvekad uuesti alla ja homme asun taas Hollandisse teele. Läbi Saksa ja ilma haagiseta :) Veermik on hea ja sellistel kiirustel tundub masin sileda tee peal igati turvaline.

Kasti tagaservast ja kastis asjade lohistamisest: soovitan plastmassist kastisisust loobuda ja lasta kasti Linexiga ära teha. Minul on toiminud suurepäraselt ja nad teevad ka tagaluugi ülaserva alati ära. Küljed samuti üle serva.
Viimati muutis MarkM65, R Apr 12, 2024 8:48 am, muudetud 1 kord kokku.
Kõige tähtsam on leida paat, igatahes!
Kasutaja avatar
MarkM65
Mudder
Postitusi: 78
Liitunud: P Mär 25, 2012 9:07 pm

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas MarkM65 »

helar kirjutas:
R Apr 05, 2024 9:49 pm
....Kuna toyotal käib see pull seibidega siis oli auto 2 kuud töös. Telliti aga erinevaid seibe ja siis prooviti tulemus saada.....
Elke või Amserv? Või mõlemad? Selle Hiluxide hulga peale, mis siin teedel paistab, võik ikka kohalikes laovarudes seibikomplektid sees olla....
Kõige tähtsam on leida paat, igatahes!
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Uus Hilux,2016 üles,kasutajate kogemused?

Postitus Postitas maksipoiss »

MarkM65 kirjutas:
R Apr 12, 2024 8:44 am
Kasti tagaservast ja kastis asjade lohistamisest: soovitan plastmassist kastisisust loobuda ja lasta kasti Linexiga ära teha. Minul on toiminud suurepäraselt ja nad teevad ka tagaluugi ülaserva alati ära. Küljed samuti üle serva.
Mul eelmise auto kasti plastsisuga nagu mingeid väga suuri probleeme ei olnud, aga uuega sai ka Linexi teed mindud
Vasta

Mine “Toyota”