1. leht 1-st

LC90 undab

Postitatud: T Sept 04, 2018 11:34 pm
Postitas andres76
Mure järgmine - LC90-ga sõit meenutab aina enam lapsepõlve Ikarusi tagaismel kulgemist. Alates kiirusest 60+km/h tekib spetsiifiline undamine, mis kiiruse kasvades valjeneb. Rehvides asi ei tohiks olla, kruusateel heli muutust pole. Täna sai teeninduses tõstukile aetud, rattalaagrites lõtke ei leitud, vahekastis ja tagasillas õli normis. Tagasillas sai ka vana õli väljutatud, mingeid tükke õliga vähemalt ei eemaldunud. Küll aga võis leida poldi magnetil õhukest metallipulbrikihti, mis arvatavasti 300k läbimise puhul ka normaalne nähtus. Nii vahekastis kui ka tagadiffris on aga rattaid käsitsi ringi ajades krõbin sees. On siin kellelgi LandCruiseriga sarnast probleemi olnud? Võib see olla lihtsalt ealine iseärasus, millega kannatab veel kümneid tuhandeid kilomeetreid kulgeda või on lood laulud nutusemad ja oskate soovitada meistrimehi, kelle juurde pöörduda ning kohti, kust varuosi hankida?

Re: LC90 undab

Postitatud: K Sept 05, 2018 8:38 am
Postitas jack
Kardaaniristid kontrollitud? Kui läbi olid tegid väga ebameeldivat häält, lõpuks ei aidanud enam raadio kõvemaks keeramine ka.

Re: LC90 undab

Postitatud: K Sept 05, 2018 10:58 am
Postitas Maasturid
Undamist saab teha ikka laager või kulunud tagareduktori ülekanne mis nendel masinatel tavaliselt sellise kilometraasiga otsas on.
Kardaani risti lõtkust saab tulla vibratsioon.

Re: LC90 undab

Postitatud: R Sept 07, 2018 6:16 pm
Postitas Uko
Kelle jaoks undamine kelle jaoks mingi muu asi.Aga kardaanirist teeb väga veidraid hääli küll sellel isendil.Enda omal hakkas ka vaikselt peale mingi veider kumin ja see süvenes töesti lõpuks selliseks et ei kannata rooli taga olla.ja kuidagi nii veidralt veel et nagu ei saa arugi kas peab olema või mitte.Aga rist oli õhtal,kusjuures ei loksunud all,kui kangutada.Peale vahetust täis vaikus,ei usukski et see auto võib nii vaikne olla. :D

Re: LC90 undab

Postitatud: E Sept 10, 2018 9:50 pm
Postitas andres76
Tänud jagamast. Paluks infot, kust hankisid uue kardaaniristi? Esinduse hinnad selle auto varuosadele on ulme

.....................
Uko kirjutas:Kelle jaoks undamine kelle jaoks mingi muu asi.Aga kardaanirist teeb väga veidraid hääli küll sellel isendil.Enda omal hakkas ka vaikselt peale mingi veider kumin ja see süvenes töesti lõpuks selliseks et ei kannata rooli taga olla.ja kuidagi nii veidralt veel et nagu ei saa arugi kas peab olema või mitte.Aga rist oli õhtal,kusjuures ei loksunud all,kui kangutada.Peale vahetust täis vaikus,ei usukski et see auto võib nii vaikne olla. :D

Re: LC90 undab

Postitatud: T Sept 11, 2018 7:27 am
Postitas Maasturid
Tagakardaani rist meil uuena 15.- ( GMB )