X-Trail T30 (2004) salongi puhuri resistor.

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
janekp
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Dets 01, 2021 5:40 pm

X-Trail T30 (2004) salongi puhuri resistor.

Postitus Postitas janekp »

Siit foorumist leidsin teema T31 sama sümptomitega asja- kui süüte sisse keeran kukub salongi vent uhama. Resistor läbi.
Tuubist olen otsinud ja ei leia kus asub see jublakas T30 masinal.
Ole hea mees Ahto42 anna vihjeid ja kust ma saas selle vidina. Googlega annab igasugu jama saite :)
Kasutaja avatar
freelander
Fitting 44"
Postitusi: 424
Liitunud: E Veebr 04, 2008 9:20 am

Re: X-Trail T30 (2004) salongi puhuri resistor.

Postitus Postitas freelander »

Kindel pole aga minu arust on see puhuri kopsiku all. Mingi sarnane jubin oli seal. Just sõbra masinal vahetasime puhuri mootori ja siis jäi silma. Startax oli varuosana olemas ka.
Patrol y61, om648, 38"
janekp
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: K Dets 01, 2021 5:40 pm

Re: X-Trail T30 (2004) salongi puhuri resistor.

Postitus Postitas janekp »

Sai see asi lahti lammutatud. Oli küll selle kopsiku all. Tellisin aeromotorsist uue, seal annab mitut varianti, musta värvi läheb uuematele, valget värvi on omakorda 2 erinevat, klemmide asetus on erinev. Tundub et nõks vanemal tüübil on klemmide asetus ühte moodi ja kui tuli autol sisu ja mootori muutus siis klemmide asetus on teist moodi. Algul suure hooga ei pannud tähele, aga hakkasin pilte täpsemalt vaatama ja hind oli erinev siis jagasin matsu ära (muidugi katkine osa oli arvuti kõrval).
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: X-Trail T30 (2004) salongi puhuri resistor.

Postitus Postitas ahto42 »

Nagu eespool mainiti, siis ta asub suht mootori lähedal, peaks olema suht kergesti ligipääsetav. T31 peab juhi poolt lähenema st pedaalid välja. Õnneks enda t30 ei läinud vaja seda vahetada. Küll aga t31 venti, roppendama ajab.
T30 oli kuni 2003 digitaalne kliimapaneel, 2003 ja edasi nuppudega. Eks sealt ka erinevus kiirusreleedel.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Nissan / Renault”