Nissan Pathfinder R50

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
jannosild
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: E Sept 28, 2020 7:10 pm

Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas jannosild »

Tervitus!

Küsimus, kas keegi kokku puutunud Nissan Pathfinder R50, 1998 a, 3.3 110kw, automaatkastiga?

Kõvemini gaasi andes (näiteks maanteel sõites mäest üles sõites) ning pöörded üle 2000 lähevad, siis sureb mootor välja. Anomaalia või katkine kast?
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas kalle211 »

Kas kohapealt põhjagaasiga startides sureb ka välja. Ja kas sama moodi tagurpidi ka. Kas see bensukas.
jannosild
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: E Sept 28, 2020 7:10 pm

Re: Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas jannosild »

Tegemist bensukaga, 3.3 L 110 kw.
Mõnda aega nüüd mööda läinud, kuid enam pole sellist anomaaliat esinenud. Diagnostiga ka miskit ei tuvastanud.
jannosild
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: E Sept 28, 2020 7:10 pm

Re: Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas jannosild »

Küsiks ehk siinsamas, miks siin foorumis nii vähe Pathfindereid on?
Kas ära lagunenud või pole õige auto sellesse foorumisse?
Kasutaja avatar
Bill
Rock Crawler
Postitusi: 919
Liitunud: E Sept 08, 2008 10:57 pm
Asukoht: Pääsküla

Re: Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas Bill »

90% on ära ussitanud juba.Ja ega ta väga pop masin pole Eestis kunagi olnud.90-ndatel oli osta kallis ja kasutatuna bensukaid toodi vähe riiki.Ennem toodi ikka mingi diisel kastikas kuskilt riigist.
jannosild
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: E Sept 28, 2020 7:10 pm

Re: Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas jannosild »

Jah, rooste teeb küll liiga. Kuna mitu aastat ei ole masinat talvel õue ajanud, siis seega minu omal kere veel tugev.

Offroadi pole ise Pathfinderiga sõitnud ega mudas uputamas käinud, siis ei tea ka selle masina võimekust. Mõtlesin, et ehk ei ole õige maasturi vääriline (siin foorumis võimekamad pillid), kuigi kehvemal metsateel on kenasti hakkama saanud. 4-vedu lukku pole pidanud panemagi. 4H seades toimetab ka kenasti.

Bensuka miinus kütusekulu. Olen isegi mõelnud, et peaks diisli vastu välja vahetama.
Hardy-hard
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Aug 29, 2015 1:02 am

Re: Nissan Pathfinder R50

Postitus Postitas Hardy-hard »

jannosild kirjutas:
K Okt 14, 2020 4:27 pm
Küsiks ehk siinsamas, miks siin foorumis nii vähe Pathfindereid on?
Kas ära lagunenud või pole õige auto sellesse foorumisse?
Küsimus pigem, et miks nii vähe R50 pathfindereid on?

USA turule enamus. (SUV kultuuri alguse aeg võttis ta seal vedu)
Minu oma on müüdud tutikana saksa aga kui Eestis arvele võtsin siis ainul üksiksõiduki tüübikinnitusega. :roll:
Ehk tehti küll ametlikke euroopa versioone (minu 3.5 162kw) , aga kuna Eestis ametlikult uuena ei müüdud siis saksast toomine paarisaja euro võrra kulukam registreerimine.

Rooste polegi vast suureks probleemiks... pigem ikka juppide saamine.
Eesti Nissani ametlik esindus pole kuulnudki sellest autost. VIN dekooderid lähevad lolliks minu VIN koodi sisestamisel. (küll pakutakse et Terrano 2 jms)
Ühesõnaga enamus juppe saab USA-st. Seal see massin oli üsna populaarne ja praegu ka on fännklubisid.

Mina fännan juba 2016 aastast.
Sõidab veel aga mis hinnaga. T-laksuga doonor kõrvale võetud.
Vasta

Mine “Nissan / Renault”