D22 Torsioon

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
motorist123
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: N Sept 13, 2018 4:32 pm

D22 Torsioon

Postitus Postitas motorist123 »

Kuuaega tagasi murdus mul parem esimene torsioon pooleks. Leidsin lammutusest kasutatud torsiooni, mille lasin külge panna.Uus torsioon jõudis all olla umbes 12 tundi kui uuesti puruks läks. Milles asi olla võib ? Kas tõesti kasutatud nii läbi, või enda autos mingi mure ? Lampi hakkas jama pihta. Autot on ka veits tõstetud.
GC
Rock Crawler
Postitusi: 543
Liitunud: T Nov 16, 2004 4:02 pm
Asukoht: keskel

Re: D22 Torsioon

Postitus Postitas GC »

Selle info põhjal on raske midagi kindlat väita!
Võis see kasutatud tõesti olla just sellises staadiumis, et aeg purunemiseks oli käes.
Aga vaata, veel parem, tee pilt murdumisest ja pane siia vaatamiseks... see võiks midagi ehk jutustada!
Mina sain puruks "purunematu" tagumise lisavedru ja seal oli ilusti näha eelnev defekt!
gaz fs 1
RaulK
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Mär 27, 2018 10:39 pm

Re: D22 Torsioon

Postitus Postitas RaulK »

Nendega ongi igavene jama. Eriti kui ülekoormust saanud. Eelmine suvi sõitsin 4tk puru. Ainult 1hel tõmbas nuudid üle. Ülejäänud 3tk mis läksid said kasutatult ostetud ja kestsid ca 1-2 sõitu enne kui tagumise kinnituse eest puru. Ei tea kas ei talu siis seda pinge muutumist kui vaepeal maha käivad või mis on. Üks läks pooleks isegi kohapeal seistes. Päeval sai 6tundi metsas mütatud, parkisin masina kodus ära ja hommikuks oli ratas koopas. Veider ka see et mul murdis järjest paremat poolt aint. Vasak originaal pidas ilusti.
Team Vürst.
motorist123
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: N Sept 13, 2018 4:32 pm

Re: D22 Torsioon

Postitus Postitas motorist123 »

Mul esimene torsioon murdus ka pooleks tagant poolt ennem kinnitust ja seisu ajal.Aga nüüd alla pandud läks nuudist maha. Ilmselt viga tekkis sellest, et sai lahti kuumutatud see torsioon sellest kronsteinist. Ilmselt oleks läinud kohe ühest tükis alla oleks vōibolla vastu pidanud. Panin veel 1 kronsaga ja samamoodi nuudist maha uuesti. Nüüd tulevad 2 tki ja vahetan mōlemad korraga ära. Uusi ka tellida ei kannata- ulmelised hinnad. Ja auto ise üldiselt jahil käimiseks kasutatud- väga karme tingimusi ei näe.
Vasta

Mine “Nissan / Renault”