Nissani dignosti seade

Moderaatorid: jr, Moderators

Kasutaja avatar
marxkoll
Rock Crawler
Postitusi: 980
Liitunud: K Mai 30, 2007 10:28 pm
Asukoht: Lääs

Nissani dignosti seade

Postitus Postitas marxkoll »

Vaja teostada y61 3,0 patrolil veakoodide kustutamist- ja kuna sellega miski hull jama( nu ei leia seadet mis suudaks ühilduda) kolasin ebays ja leidsin sellise jubina-nüüd vaja veenduda et see ka toimetab!
Nii et kes jagavad seda elektri asjandust, võiks anda teada kas see jubin suudab seda teha!
http://www.ebay.com/itm/Professional-NI ... 69&vxp=mtr
Isehakanud loodusesõber!!! Mees kes ei karda väljakutseid!!!
Margus +37256633834
Uko
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:38 pm
Asukoht: viljandi

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas Uko »

Vaata Tehnonet.ee,seal ka igasugu asju ja need peaks olema siin kohapeal.Loodetavasti saab ka mingitsugust infot sealt.
olge marurahulikud!
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2635
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas helar »

Sel loomal ju obd pistik olemas. Mis seal siis nii ületamatut on ? Kui tõepoolest kuidagi ei saa, siis esindusse mõni eurik jätta ja vead kustutatud ?
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"
Postitusi: 429
Liitunud: L Nov 29, 2008 9:01 pm
Asukoht: Harjumaa,Loo.

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas raulex »

helar kirjutas:Sel loomal ju obd pistik olemas. Mis seal siis nii ületamatut on ? Kui tõepoolest kuidagi ei saa, siis esindusse mõni eurik jätta ja vead kustutatud ?
Mina olen aru saanud, et OBD-st ongi seal ainult pistik.http://www.yellowfoot.org/chaz/Consult%20Interface.htm
Masin ise kasutab Nissani oma DLL protokolli.Nissani 14 pin diagnostiseade on minul olemas, aga pole jälle kindel kas selle tarkvara Patrolit toetab.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas ahto42 »

marxkoll kirjutas:Vaja teostada y61 3,0 patrolil veakoodide kustutamist- ja kuna sellega miski hull jama( nu ei leia seadet mis suudaks ühilduda) kolasin ebays ja leidsin sellise jubina-nüüd vaja veenduda et see ka toimetab!
Nii et kes jagavad seda elektri asjandust, võiks anda teada kas see jubin suudab seda teha!
http://www.ebay.com/itm/Professional-NI ... 69&vxp=mtr
See peaks toimima küll, Päris hea paistab, isegi ABS ja airbagi ajuga suhtleb. Tavalised ovadad käkid oskavad ainult mootori ajust koode lugeda ja ka neid kustutada.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
marxkoll
Rock Crawler
Postitusi: 980
Liitunud: K Mai 30, 2007 10:28 pm
Asukoht: Lääs

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas marxkoll »

Hind ju super-asun ise paikselt soomes, siingi asjapulgad proovind aga ligi pole saand! Kui keegi teab mõnd asjalikku venda kes teeb diagnosti helsingi piirkonnas ja jagaks nissanist -oleksin jube tänulik!!!
Isehakanud loodusesõber!!! Mees kes ei karda väljakutseid!!!
Margus +37256633834
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas al »

Terrano II-l kah pistik armtuuri all, diagnostika pistik (mis iganes nimega) sobis, aga söödavat infot välja ei jagata.
Kõik teed juhatavad esindusse.
Tegija
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: N Nov 30, 2006 8:29 pm
Asukoht: aravete
Kontakt:

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas Tegija »

Jah, tuleb tunnistada eelkõnelejate probleeme, et Nissanit on halb lugeda. See,et tal obd on ei tähenda seda ,et sealt ka info kätte saab. Aga saab.
Kahtlen selles masinas ,mis eelpoolpakuti.
Loen välja mina ja näiteks Tallinnas Pets Viimsi Carstopis. Masina nime jätan targutajatele.
Tiimid Tegija ja Lada Eesti, metalli nii Eestist,kui lähi-välismaalt. Juhi parem käsi. Asja sees 2001. aastast.
Jumal tänatud ,et loodi autod ja autoelekter.
Müün ja paigaldan el. vintse.Tel;506 6268 : augustvoore@gmail.com
Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"
Postitusi: 429
Liitunud: L Nov 29, 2008 9:01 pm
Asukoht: Harjumaa,Loo.

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas raulex »

al kirjutas:Terrano II-l kah pistik armtuuri all, diagnostika pistik (mis iganes nimega) sobis, aga söödavat infot välja ei jagata.
Kõik teed juhatavad esindusse.
Terranodel oli kuni 2000 ? aastani 14-pin diagnostipistik, sealt loeb küll kõik mootori parameetrid välja nii reaalajas kui ka failina.Samuti laseb veakoode vaadata/kustutada.Diagnostiseade on mul Nissan Consult läpaka taga.Uuemat OBD pistikuga Terranot pole proovinud, mul puudub selleks vajalik üleminekuadapter.
Kasutaja avatar
marxkoll
Rock Crawler
Postitusi: 980
Liitunud: K Mai 30, 2007 10:28 pm
Asukoht: Lääs

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas marxkoll »

Arvan et teen proovi ja ostan omale selle jubina ära! Maksab sama palju kui soomes koodide lugemine! Esinduses!
Isehakanud loodusesõber!!! Mees kes ei karda väljakutseid!!!
Margus +37256633834
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas al »

raulex kirjutas:
al kirjutas:Terrano II-l kah pistik armtuuri all, diagnostika pistik (mis iganes nimega) sobis, aga söödavat infot välja ei jagata.
Kõik teed juhatavad esindusse.
Terranodel oli kuni 2000 ? aastani 14-pin diagnostipistik, sealt loeb küll kõik mootori parameetrid välja nii reaalajas kui ka failina.Samuti laseb veakoode vaadata/kustutada.Diagnostiseade on mul Nissan Consult läpaka taga.Uuemat OBD pistikuga Terranot pole proovinud, mul puudub selleks vajalik üleminekuadapter.
Mul 2001, 92kw ja juba kahes kohas käsi laiutatud.
Kasutaja avatar
raulex
Fitting 44"
Postitusi: 429
Liitunud: L Nov 29, 2008 9:01 pm
Asukoht: Harjumaa,Loo.

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas raulex »

al kirjutas:
raulex kirjutas:
al kirjutas:Terrano II-l kah pistik armtuuri all, diagnostika pistik (mis iganes nimega) sobis, aga söödavat infot välja ei jagata.
Kõik teed juhatavad esindusse.
Terranodel oli kuni 2000 ? aastani 14-pin diagnostipistik, sealt loeb küll kõik mootori parameetrid välja nii reaalajas kui ka failina.Samuti laseb veakoode vaadata/kustutada.Diagnostiseade on mul Nissan Consult läpaka taga.Uuemat OBD pistikuga Terranot pole proovinud, mul puudub selleks vajalik üleminekuadapter.
Mul 2001, 92kw ja juba kahes kohas käsi laiutatud.
2001 on jah juba OBD pistikuga.Mina oma 2001 aasta autot diagnostisin nii, et ajasin 2 autot kõrvuti ja käivitasin kõrvaloleva 2000 aasta masina aju pealt.Pistikud mootorile on 2000 ja 2001 aasta masinatel samad.Halb on see, et nii ei saa mõõta mootori töötamist koormusega.Kui keegi oskab soovitada mõistliku hinnaga toimivat diagnostiseadet 2001 ja edasi Terranole, siis kuulaks huviga.
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas al »

helar kirjutas:Sel loomal ju obd pistik olemas. Mis seal siis nii ületamatut on ? Kui tõepoolest kuidagi ei saa, siis esindusse mõni eurik jätta ja vead kustutatud ?

Lõunaosariikides ei soovi (suuda) isegi esindus vanemate masinatega tegeleda. Aga abi saab "Motohoovi" nimelisest firmast, kus ka Boschi seadmetega tegelevad. Luges kenasti koode, trükkis vead välja ja leidsingi kustunud juhtpihusti. Pimesi soovitati juba ks. pumpa vahetada.
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 939
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas ahto42 »

Motohoovis on Nissan Consult II, mis on tehase seade autoringi aegadest pärit. Sellega õpetati mul 96a primerale teine võtigi selgeks.
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
marxkoll
Rock Crawler
Postitusi: 980
Liitunud: K Mai 30, 2007 10:28 pm
Asukoht: Lääs

Re: Nissani dignosti seade

Postitus Postitas marxkoll »

http://www.patrol4x4.com/forum/nissan-p ... eas-44705/
Ma leidsin vea tänu sellele teemale!!! 8)
Ehk abix teistelegi!!
Isehakanud loodusesõber!!! Mees kes ei karda väljakutseid!!!
Margus +37256633834
Vasta

Mine “Nissan / Renault”