Terrano sidur

Moderaatorid: jr, Moderators

martin221
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: R Veebr 05, 2021 7:47 pm

Re: Terrano sidur

Postitus Postitas martin221 »

jaan mmc kirjutas:
E Sept 27, 2021 9:39 am
Kloun oled või ?
Võid olla küll, mina ei keela. Tsirkuses pidi vabu kohti olema ka su jaoks.
martin221
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: R Veebr 05, 2021 7:47 pm

Re: Terrano sidur

Postitus Postitas martin221 »

jaan mmc kirjutas:
E Sept 27, 2021 9:46 pm
Sihuksele klounidele kes ise lahendusest vaikivad, ei pea ka lahendusi pakkuma.
Tõsi ta on aga mu põhiline eriala on autode keretööd ja ausalt, ma ei tea osade asjade nimesid mis on kastis, sidurikojas jne. Ma võin ju öelda, et üks huioobin ei olnud teiste huioobinite vahel ja seetõttu ei läinud ka käigud sisse/välja. Miks 2 käigu kohal kang tühja käis nagu oleks vaba peal oli selles, et käigukasti külgedel on mingid pulgad mis ei lase kangil liigselt vasakule ega paremale liikuda ja mul ei olnud algselt need kinni keeratud.
Palju aru said siis millest räägin?
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Terrano sidur

Postitus Postitas honkomees »

Ikka parem kui ei midagi, viisakas on ksf-tele öelda, et said ise ilma spetside abita "metodom nautsnogo tõka" omatehtud vea ära parandatud.
Järgmisel sarnase veaga googeldajal on lihtsam ...
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
martin221
Off Roader Wannabe
Postitusi: 25
Liitunud: R Veebr 05, 2021 7:47 pm

Re: Terrano sidur

Postitus Postitas martin221 »

honkomees kirjutas:
T Sept 28, 2021 7:06 pm
Ikka parem kui ei midagi, viisakas on ksf-tele öelda, et said ise ilma spetside abita "metodom nautsnogo tõka" omatehtud vea ära parandatud.
Järgmisel sarnase veaga googeldajal on lihtsam ...
Mul ei oleks probleemi öelda mis täpsemalt viga oli kui teaks kuidas asju nimetada. Kui sidurikoja otsas hammasrattad ja kahvlid? Siis käigukamgi hoovastik ei olnud kahvlite vahel. Kk otsa pannes ilmselt lükkas hoovastik mingi käigu sisse ja jäi ise kuhugi vahele kinni. Sellepärast ilmselt tundus ka, et käik ei lähe välja/sisse. Ja ma lõpuks võtsin vahekasti ka uuesti küljest ja siis alles nägin kuhu hoovastik minema peab. Muu lahendus on kirjas juba.
margys
Mudder
Postitusi: 60
Liitunud: R Dets 18, 2020 8:23 pm

Re: Terrano sidur

Postitus Postitas margys »

Uut teemat tegema ei hakka seega küsin siin.
Vahetasin autol mootorit ja mõistlik oli tegeleda ka siduriga.
Uus ketas, korv, survelaager jne.
Nüüd on aga probleem selline, et kõik käigud peale tagurpidikäigu toimisid. Õhutasin kordi ja kordi, sai tehtud isegi “rakis” et õhutada nagu netis videod. Kasu mitte midagi. Kui käpp läheb vastu sidurikoda siis tuleb töösilindrist välja kolb ja lõhub ära kummitihendi. Vahetanud neid tihendeid x3. Panin isegi uue töösilindri aga ikka midagi.
Halvasti õhutatud või võiks midagi muud kahtlustada?
Vasta

Mine “Nissan / Renault”