Nissan X-trail 2.2 2006 käivitus probleem

Moderaatorid: jr, Moderators

Vasta
Marti M
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: L Apr 17, 2021 3:24 pm

Nissan X-trail 2.2 2006 käivitus probleem

Postitus Postitas Marti M »

Tervitus.
Nimelt probleem siis järgmine, et külm käivitus väga raske. Võtit keerates käib mootor niisama ringi ja vahest köhatab nagu tahaks käivituda. Kui hoida gaasi pedaali põhjas siis lubaks nagu rohkem, kuid endiselt ei käivitu. Kui pika palumise peale lõpuks käima läheb siis esimese otsa käib väga väga raskelt ja tühikäiku hoida ei suuda ja sureb välja. Kui soojaks käib siis käivitub ja töötab normaalselt. Esimese asjana arvasin hõõgküünlaid kuna probleem ainult külmal käivitusel, kuid need tundusid korras olevat. Arvuti taha pannes viskas koodi P1622. Interneti avarustes surfates leidsin, et probleem võib olla selles, et pihustid käisid maas ja ei saanud samas järjekorras peale ja tuleks siis uuesti kodeerida õigesti ajusse? Kas see loogika peab paika? Oskab mõni targem kodanik nõu anda kes tegeleks pihustite kodeerimisega? Ise asun põlvamaal, mida lähemal seda parem.
Parimat
Marti
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Nissan X-trail 2.2 2006 käivitus probleem

Postitus Postitas ahto42 »

Sellel mudelil tahab jah, Aga kess see "tark" mehhanik oli, kes ei märgistanud pihusteid ja õigesse kohta tagasi ei pannud?
Võid proovida ka nuka anduril juhtme tagant võtmist. See on vaakumpumbast ninapoole plokinaase otsas. Kui siis käivitub normaalselt, siis arvatavasti on vaakumpumpa vedava hammasratta tiftike katki läinudja hammakas paigast.
Tartus saan aidata programmeerida
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõukurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Vasta

Mine “Nissan / Renault”