Suzuki sj413-le Lock right-i

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Suzuki sj413-le Lock right-i

Postitus Postitas Kondimurdja »

Tere.
Tahaks osta Suzukile lock right-i mõnelt väljama lehelt. Ebay jne.. aga oleks mõned küsimused.
Kas keegi on ostnud oma suksule? Mida ostes vaadata või täpsustada, et ma selle õige ostaks, mis minu omale sobib? Õige suhtes ma mõtlen, et ta õige suurusega pooltelje pesadega oleks ikka. Mitte väiksem või midagi.. Või seal ei olegi muud erinevust, kui 1.0 mootoriga masina oma on peenemate pooltelgedega ja teised sj413 ja samurai...need juba ühesugused? Ehk siis, kas suzuki sj413-le või suzuki samurai-le lock right, seal ei ole enam vahet?
Ja Lock right lockers 1510 ja lock right locker 1530. Mis on nende vahe?

Vabandan ette juba rumalate küsimuste pärast. :roll:
Mida rohkem muda seda uhkem.....
1.Nissan Patrol 85.a 2.8b
2.Suzuki sj410
3.LADA NIVA 2002.a 1.6
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Suzuki sj413-le Lock right-i

Postitus Postitas enx »

Kondimurdja kirjutas:Tere.
Tahaks osta Suzukile lock right-i mõnelt väljama lehelt. Ebay jne.. aga oleks mõned küsimused.
Kas keegi on ostnud oma suksule? Mida ostes vaadata või täpsustada, et ma selle õige ostaks, mis minu omale sobib? Õige suhtes ma mõtlen, et ta õige suurusega pooltelje pesadega oleks ikka. Mitte väiksem või midagi.. Või seal ei olegi muud erinevust, kui 1.0 mootoriga masina oma on peenemate pooltelgedega ja teised sj413 ja samurai...need juba ühesugused? Ehk siis, kas suzuki sj413-le või suzuki samurai-le lock right, seal ei ole enam vahet?
Ja Lock right lockers 1510 ja lock right locker 1530. Mis on nende vahe?

Vabandan ette juba rumalate küsimuste pärast. :roll:
Tere.

413-le sobib 26 nuudiga lockright.
Sinu poolt välja toodud 1510 ja 1530 sobivad mõlemad, tegemist samade lukkudega, aga eri komplektsusega.
1510 pagaldusel pead kasutama originaal difri külje satikaid, need komplekti ei kuulu.
1530 on juba komplektis uued küljesatikad ka kaasas.
Sämmy Offroad Team
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Suzuki sj413-le Lock right-i

Postitus Postitas Kondimurdja »

enx kirjutas:
Kondimurdja kirjutas:Tere.
Tahaks osta Suzukile lock right-i mõnelt väljama lehelt. Ebay jne.. aga oleks mõned küsimused.
Kas keegi on ostnud oma suksule? Mida ostes vaadata või täpsustada, et ma selle õige ostaks, mis minu omale sobib? Õige suhtes ma mõtlen, et ta õige suurusega pooltelje pesadega oleks ikka. Mitte väiksem või midagi.. Või seal ei olegi muud erinevust, kui 1.0 mootoriga masina oma on peenemate pooltelgedega ja teised sj413 ja samurai...need juba ühesugused? Ehk siis, kas suzuki sj413-le või suzuki samurai-le lock right, seal ei ole enam vahet?
Ja Lock right lockers 1510 ja lock right locker 1530. Mis on nende vahe?

Vabandan ette juba rumalate küsimuste pärast. :roll:
Tere.

413-le sobib 26 nuudiga lockright.
Sinu poolt välja toodud 1510 ja 1530 sobivad mõlemad, tegemist samade lukkudega, aga eri komplektsusega.
1510 pagaldusel pead kasutama originaal difri külje satikaid, need komplekti ei kuulu.
1530 on juba komplektis uued küljesatikad ka kaasas.

Tänud vastamast!
Mida rohkem muda seda uhkem.....
1.Nissan Patrol 85.a 2.8b
2.Suzuki sj410
3.LADA NIVA 2002.a 1.6
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”