Jeep GC 2012 garantii

Moderaatorid: jr, vtl, Moderators

Vasta
RKreek88
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Juul 10, 2019 10:56 pm

Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas RKreek88 »

Tere,
Ostsin endale Jeep GC 2012a. ja avastasin ühe väikse vea.
Ehk oskab keegi nõu anda. Nimelt mis puudutab Jeep GC kere garantiid. Tean, et see kehtib 7a ja mul saab augustis täis see aeg. Nüüd aga avastasin et ukse linkide alt kobrutab ja roostetab.
Kirjutasin Jeep eesti esindusse selle murega, et see läheb ju garantii alla aga nemad ütlevad, et USA pool ei tunnista sellist roostet 7a vanal autol kui garantii tööd.
Rooste on rooste ja garantii on garantii- kui aeg pole täis ju peaks ikka kehtima.

Kas on keegi kokku puutunud garantii kere töödega peaaegu lõppeva garantiiga või oskab keegi soovitada kuidas peaks käituma?

Asjaga ikka kiire kuna aegub 13 aug.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas TiitR »

Mul oli 2013a lõpu GC ja kurtsin Silberis muret juba 2016a mingi kuu, et kroom kobrutab. Tehti pildid ja saadeti kuhugi huiteabkuhu ja vastus ikkagi, et kuna üldgarantiist möödas 3 kuud, siis ei kuulu garantii alla. Keregarantii alla iluliistud ei kuuluvat. See lihtsalt infoks, kuid mökud on seal Silberis nii kui nii.
Pmst on keregarantiiga selline lugu, et tunnistatkse vaid nö. seest välja roostetamist, pinnarooste ei kuulu sinna alla. Mul oli kunagi 3a. vana LC120 ja Amserv saatis puu taha, kuna pole nende juures enam hoolduses ja PESUS :D käinud! Kutsuti mind taha ruumi ja minu nähes jooksis mees on "piilukaameraga" kere pleki ja polstrite vahel ringi ja näidati, et polevat seest-välja, vaid väljast-sisse roostetamisega tegu.
P.S Samas on kuulda olnud, et VAG grupi autodel on esindused (tehas) vastu tulnud ja näiteks 50/50 kompenseerinud sellised olukorrad.
Kasutaja avatar
DreamWalker
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 135
Liitunud: L Mär 12, 2016 10:14 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas DreamWalker »

Vb huvitav vaadata:

2 years old VW Phaeton already starting to rust
https://youtu.be/Yto6qLn2yVA

:roll: :roll: :roll: :evil:
Where comfortzone ends - adventure begins!
1990 Toyota Hilux / Volkswagen Taro - Heal lapsel mitu nime!
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas maksipoiss »

Tuttava 5 a. vanal Seatil vahetati kõik uksed ja tagaluuk garantiikorras ilma mingi kobinata
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas TiitR »

maksipoiss kirjutas:Tuttava 5 a. vanal Seatil vahetati kõik uksed ja tagaluuk garantiikorras ilma mingi kobinata
Kusjuures veel jätkuks minu LC120 rooste jutule, siis sai sama jutu ja piltidega pöördutud Elkesse - puhtalt piltide ja jutu põhjal pakuti, et terve tagaluuk läheb tehase poolt garantii korras vahetusse, mida, aga Amserv isegi ei pakkunud.
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas vreps »

Alati jääb lootus, et seal silberis uute omanikega midagi muutub paremuse poole aga eks see lootus ole ju üks lollide lohutus.
numerus stultorum, infinitus est
H.K
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 188
Liitunud: L Nov 25, 2006 1:47 am

Re: Jeep GC 2012 garantii

Postitus Postitas H.K »

Ma sain ka kunagi silberi nühvlite käest vastuse- ei lähe garantii alla(küll Voyager).

Siis käskisin jussil seal pildid teha ja mulle ilus välismakeelne keeldumise vastus saata. Kuu hiljem helistasin ja küsisin kus vastus on siis? Öeldi- too remonti, läheb garantii alla.

H.
Vasta

Mine “Chrysler / Jeep / Wrangler”