W463 varuosad jm

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Andruzka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: N Juun 17, 2010 1:55 pm
Asukoht: Harjumaa 5088077

W463 varuosad jm

Postitus Postitas Andruzka »

Tere lugupeetavad,

Sooviks leida kängururaua ja tagavararatta katte kroomkatte ja sellega kaasneva taldrikuga, väga pakkumisi ei leidnud.
Kas keegi teab , missugune õli läheb vahekasti? 270cdi, vla. 2006.
D4; G270
Kasutaja avatar
ed101
Home Made Monster
Postitusi: 187
Liitunud: E Veebr 07, 2005 3:54 pm
Kontakt:

Re: W463 varuosad jm

Postitus Postitas ed101 »

MB-l on määrde soovitused ilusti ühel lehel: BeVo

Specified gear oils (cars, cross-country vehicles) > Trasfer Case, VG 150 E > 75W-90W > Sheet No. 235.11

G-klassi varuosade leidmine kohalikult turult on suhteliselt nutune, vahel võib jopata aga pikk kannatus peab olema. Ida-Euroopast ja Vene regioonidest on veel võimalus leida ka maailmaturuhindadest paremaid pakkumisi. Kui kiiresti vaja on siis ebays leidub alati neid raudu ja katteid. Mina ise nendega kontakti ei saanud aga lähim G lammutus on Riias: OXPmotors
300 GD | H.M.M Team 2002-2010 [TR3] | How can I express myself totally and completely?
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Re: W463 varuosad jm

Postitus Postitas marauder »

Mul on se tagavara ratta kroomvöru ja taldrik olemas. Kirjtua mulle rait600@gmail.com ja proovin slaide teha.
Team saarlased
Andruzka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: N Juun 17, 2010 1:55 pm
Asukoht: Harjumaa 5088077

Re: W463 varuosad jm

Postitus Postitas Andruzka »

Kirjutasin meilile.
D4; G270
Andruzka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: N Juun 17, 2010 1:55 pm
Asukoht: Harjumaa 5088077

Re: W463 varuosad jm

Postitus Postitas Andruzka »

Käisin täna ka tööasjus Riias ja sai siis ka läbi käidud Moskva tänaval asuvas ülalmainitud Riia nn. g romulas. Seal tasub juba elamuse tõttu käia, sest satute aastasse 95 ja tutvute isikuga, kes on rikastatud jämedate kuldkettidega ja ilmselgelt selline moodustis nagu Läti Vabariik vene kodaniku jaoks ei eksisteeri ja kes samas püüab teile müüa ebay hindadega oma juppe. Tõsi, valik päris korralik, arvestades seda, et teistes romulates seda mudelit praktiliselt pole. Aga hinnatase on ka vastav, lihtsam on tellida ebayst kui sealt osta.
Rohkem nagu tegemist nö hobigaraaziga, kus mitte just väga edukad kandiliste peadega Riia isad käivad oma mersusid parandamas. Näitas ka enda renoveeritud G350`t, asja tegi huvitavaks asjaolu, et masin oli kaunistatud suurderzhaava logode ja lippudega, millega Eestis sõites visataks kindlasti tellis aknasse.
D4; G270
Änis
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: N Jaan 19, 2012 10:19 am

Re: W463 varuosad jm

Postitus Postitas Änis »

Tered!
Mina olen nii mõnelgi korral selle Riia firma teenuseid kasutanud ja olen küll väga rahul. Selle nö. kettide kandja mehega asjaajamine kiire ja konkreetne...
Vasta

Mine “Mercedes”