Uaz 452-3303 roolivõim

Gaz 69, UAZ 469 või Gaz 66 või ZIL. Ühine nimetaja kogu Vene maasturliikurite kohta. Olgu ta siis veok või sõiduk. Lubatud ka roomiksõidukid ja sõjaväetehnika.

Moderaatorid: jr, Landy, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
muhk
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: T Dets 27, 2016 7:18 pm
Asukoht: Järvamaa

Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas muhk »

Tere kõigile !
Selline mure , et ei jõua 31 tollist rehvi maastikul keerata :D oleks vaja abiväheke :D Ehk mis moodi asja ümberehitada , nii , et oleks olemas roolivõim ja asi ka ülevaatuselt läbi läheb ? Uurisin siin foorumist , aga kõik uaz 469 :( Uazi originaal käib kahjuks mul hetkel ülejõu .
Selle aja , mis sa sõpradega koos õlut jood , võtab vanajumal pärast su vanusest maha !
Kasutaja avatar
taxopets
True Off Roader!
Postitusi: 1062
Liitunud: T Veebr 13, 2007 11:37 pm
Asukoht: Nõmme vahel ka Läänemaa

Re: Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas taxopets »

Kuskil siin ikka oli jutte 3303st. Mälu järgi miski parempoolse rooliga Toyota oma oli kergelt külge poogitav.
Kas sul käändteljed on juba laagritele ümbertehtud? Annab palju juurde ja mina loobusin peale seda roolivõimu mõttest.
Tahad taksot endale ja oma 7 sõbrale? Palun väga hel. 5643111.
Metsa tõstetud UAZ 3303 31x10,5x15 rehv ja drägon on ka.
Kia Sportge punn ka. Draakoniga.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas MetsaVikat »

Parempoolne länkari roolikarp istub päris hästi, aga vaheplaat võib ikkagi vajalik olla. Roosna alliku maasturitest sain mina.

Mingi hädise pildi leidsin, kinnitust kahjuks näha pole väga. Mina kinnitasin ta ikkagi koos vaheplaadiga.
Pilt

Terv. Villu
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
kalle211
Fitting 44"
Postitusi: 467
Liitunud: N Mär 18, 2010 10:16 pm

Re: Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas kalle211 »

Roolikarpe saab sinna erinevaid külge pookida aga ülevaatusel võib tuugaks kiskuda kui ülevaataja onu ära fikseerib et keegi on sinna mitte tehase poolt ettenähtud asja istutanud. Ja jumala pärast kui see veel roolisüsteemi puudutab :shock: Tegelikult tean päris mitut uazi kuhu on roolivõim pandud ja ülevaatuse onud on selle kahe silma vahele jätnud , kas siis kogemata või meelega. E 34 oma on isegi näinud uazi küljes aga selle kinnitus pikkade poltidega üle karbi ja keevitus ei olnud küll eriti usaldusväärsed.
Kasutaja avatar
MetsaVikat
Rock Crawler
Postitusi: 872
Liitunud: P Nov 23, 2008 4:23 pm
Asukoht: Hiiumaa

Re: Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas MetsaVikat »

Siis tulebki võimalikult viisakalt asi vormistada ja loota, et ei panda tähele. Paned karteri kaitsme ette. 5se bemmi oma pidi ka jh sobima, aga sellel pidi vahest ka võll pooleks minema, nii, et ma panustaks ikka maasturi karbi peale.

Terv.
Villu
Tel: 53-36-59-98
https://www.facebook.com/1uazfe/
Kasutaja avatar
muhk
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: T Dets 27, 2016 7:18 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas muhk »

Aga kui paneks uaziku originaali , või noh tänapäevase versooni ja pumba paigaldaks mõne teise masina oma ? Samas selle aasta masinal ei tohiks mingit võimu olla ? Uaziku tänapäevase aretuse saaks kätte ehk mingi 300 eurikut ..... , see muidugi kuradi kallis , aga kas asi tasuks ära ? Eks katsun ülevaatuse tüüpide käest ka vaikselt uurida , et mis ja kuidas :D
Viimati muutis muhk, T Veebr 20, 2018 6:01 pm, muudetud 1 kord kokku.
Selle aja , mis sa sõpradega koos õlut jood , võtab vanajumal pärast su vanusest maha !
Kasutaja avatar
muhk
Mudder
Postitusi: 65
Liitunud: T Dets 27, 2016 7:18 pm
Asukoht: Järvamaa

Re: Uaz 452-3303 roolivõim

Postitus Postitas muhk »

taxopets kirjutas:Kuskil siin ikka oli jutte 3303st. Mälu järgi miski parempoolse rooliga Toyota oma oli kergelt külge poogitav.
Kas sul käändteljed on juba laagritele ümbertehtud? Annab palju juurde ja mina loobusin peale seda roolivõimu mõttest.
Võtan selle ette , kohe kui sooja garaazi leian paariks tunniks :P
Selle aja , mis sa sõpradega koos õlut jood , võtab vanajumal pärast su vanusest maha !
Vasta

Mine “UAZ / GAZ / ZIL jt”