Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas vreps »

maksipoiss kirjutas:
metsapoolne kirjutas:
? Ega ometi selleks, et meid suure ja tugeva Venemaa vastu kaitsta? :D
Selle asemel, et demonstreerida oma vastumeelsust kellegi teise arvamuse vastu, võiks võtta vaevaks argumenteerida vastu või poolt. Ma ei näe sult kumbagi.
Et lendate mingi täiesti ajuvaba teooriaga siia sisse, ise mingeid tõendeid esitamatta ja teised peavad siis seda veenvate argumentidega ümber lükkama hakkama? :floff
PS! Ilmselt tuleb suurem osa teemast mujale tõsta, sest kaine ja kombekas ei puutu vast enam vbl asjasse....
Pigem jällegi vale foorum, meelsuse poolest sobiks teile kindlasti see http://www.stena.ee/ koht ideaalselt
:lol: Tänud lingi eest, vene keelt valdava ja russofoobiat mitte põdeva inimese jaoks päris huvitav lugemine.
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas usamosse »

...
Ikka imelik värk. Alles siin üks tegelane mind õpetas et ärge lugege igasuguseid partei porpagandasid, nüüd teine tegelane samast etendusest tuleb välja seukse stena.ee lehega, rääkides mingist sobivast meelsusest sinna juurde, et ma päris mõtlen et nad vist loevad salaja teki all selliseid asju et Valdo ei teaks :wink: . Kus krt nad neid lehti ise teavad :lol: :lol: .
...
Mul on kahju, et mul pole alko teemal palju lisada, olen kõva joodik kui aastas ütleme ühe liitri absoluutalkoholi ära joon (pigem on kõva sõna kui lihtsalt ühe 0,75 viina aastapeale kokku saan), tähtpäevadel pits kombekohaselt ja rohkem ma ei taha, sest see vedelik mida meil ametlikult müüakse, ei ole inimestele tehtud.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas honkomees »

usamosse kirjutas:...... rohkem ma ei taha, sest see vedelik mida meil ametlikult müüakse, ei ole inimestele tehtud.
vaat, hakkab juba tulema, ikka ei saa me läbi ilma lätita, noh vene käib kah hädapärast, seal valik suurem ja kraam vähemmürgine. Tegelikult meil müüakse ka hääd ukraina viina, aga hind on nagu ta on. Mittealkohoolikut jooma ei kutsu.
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas Landy »

Minul on täiskarskalsena viina ja õlle hinnast suht savi. Viinasokkide jaoks vajaliku koguse ostmiseks raha ikka kokku kraabib.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas metsapoolne »

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/ri ... d=80551808

Mul tuli seda uudist lugedes kohe naer peale.
Kui mälu mind ei peta, siis sama tehti ka sigarettidega. Ei näe, et see oleks takistanud kedagi saamast seda mida keegi soovib.
Sossunovski peab oma eksistentsi kuidagi tõestama. Isiklikult kahju, et rahvas ei saa kuidagi valimisi mõjutada ja erinevateks ministriteks saavad ikka need, kes rohkem poevad või raha ja tutvusi omavad..
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas maksipoiss »

metsapoolne kirjutas:Kõik on lollid, kes midagi öelda julgevad?
Soovitaks oma närvid kuhugi asutusse viia, kui ainuke vastus kõigele, mis teile ei meeldi, on sõim ja solvangud.
Ja ajuvaba teooria leiab üldjuhul ka mingit vastust. Sinult seda vastust ei tule ja ausaltöeldes, vaadates su suhtumist, oleks ka patt oodata. Kust võtta ei ole.....
Ja kui nii suur hirm ja vihkamine venelaste vastu, mida sa teed siin riigis? Tunned end turvaliselt, sest NATO kaitseb sind või? See olematu tehnika mis Eestis on muudab meid päris kiirelt kahurilihaks ja eeldada, et naaberriikides olev abi siia piisavalt kiirelt jõuaks... Nad lihtsalt ei jõua piisavalt kiiresti. Seega tunne end edasi suure ja tugevana, ilmselt oled esimene, kes jalad prse alt välja lohistab ja omale peidupaika otsib.
Puhas soovmõtlemine, vatte küll ei salli ma silmaotsaki. Ja milleks mul teiesuguseid karta, ma eland küll juba 8) .
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas metsapoolne »

maksipoiss kirjutas:
metsapoolne kirjutas:Kõik on lollid, kes midagi öelda julgevad?
Soovitaks oma närvid kuhugi asutusse viia, kui ainuke vastus kõigele, mis teile ei meeldi, on sõim ja solvangud.
Ja ajuvaba teooria leiab üldjuhul ka mingit vastust. Sinult seda vastust ei tule ja ausaltöeldes, vaadates su suhtumist, oleks ka patt oodata. Kust võtta ei ole.....
Ja kui nii suur hirm ja vihkamine venelaste vastu, mida sa teed siin riigis? Tunned end turvaliselt, sest NATO kaitseb sind või? See olematu tehnika mis Eestis on muudab meid päris kiirelt kahurilihaks ja eeldada, et naaberriikides olev abi siia piisavalt kiirelt jõuaks... Nad lihtsalt ei jõua piisavalt kiiresti. Seega tunne end edasi suure ja tugevana, ilmselt oled esimene, kes jalad prse alt välja lohistab ja omale peidupaika otsib.
Puhas soovmõtlemine, vatte küll ei salli ma silmaotsaki. Ja milleks mul teiesuguseid karta, ma eland küll juba 8) .
Meiesuguseid? Ehk täpsustaksid, ei saanud päris täpselt aru, mida sa *teiesuguseid* all silmas pidasid?
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas vreps »

Kodanik peab selle all silmas inimesi kes on ka natuke siinilmas elanud ja igasuguseid valitsusi ja kampaaniaid üle elanud aga pole allunud totaalsele ajupesule ning on säilitanud iseseisva mõtlemisvõime. Siinavaldatu järgi otsustades ise ta sellesse seltskonda ei kuulu ja seepärast juhindubki liberastide loosungist: Kes pole meie poolt on vaenlane ja tuleb hävitada
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas usamosse »

Ega joodik ei saa aru et ta haige on, tema jaoks on see ainuke reaalsus milles ta viibib. Kes temaga samal joogilainel pole, on "mingid kabjastand vennad".

Nii on ka selle "teiesuguste" suhtumisega. See on nagu SDL sündroomi üks selgemaid tunnuseid, kus tehakse mingit klassivahet: "MEIE" ja teiesugused, mis tegelikult tähendab kolmandajärgulised. Võite küsida kes on siis teisejärgulised? Kui rahulikult järele mõtlete, on pärast "MEIE"t ...koduloomad. See on see moodne võrdsus ja liberaalsus.
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas metsapoolne »

vreps kirjutas:Kodanik peab selle all silmas inimesi kes on ka natuke siinilmas elanud ja igasuguseid valitsusi ja kampaaniaid üle elanud aga pole allunud totaalsele ajupesule ning on säilitanud iseseisva mõtlemisvõime. Siinavaldatu järgi otsustades ise ta sellesse seltskonda ei kuulu ja seepärast juhindubki liberastide loosungist: Kes pole meie poolt on vaenlane ja tuleb hävitada
Suuvooder? Ma olen täiesti kindel, et see ei ole kindlasti see mida ta silmas pidas, sest iseseisvast mõtlemisest ja intelligentsusest ta tekstid just ei pakata.
Pigem võib olla tegu venelasi vihkava inimesega ja sellele ta ka viitas, kasutades sõna (kuigi valesti kirjutatult) vatt ja teiesugused. Mina olen eestlane, juut rohkem kui venelane. Lugedes või kuuldes inimesi (enamasti ei ole nood sõda näiundki) end nimetamas venelasi vihkavateks jne, meenutab see mulle neid noori tatinokalisi, kelle vanaemad ja vana-vanaemad rääkisid hirmlugusid venelastest sõja-aegu. Et kui vanaemmed ja -issid vihkavad venelasi siis on automaatselt see nende noorematele põlvkondadele edasi kandunud.

Olen täiesti kindel, et too kodanik pole venelastega erilisi halbu kokkupuuteid omanudki vaid on just sugupõlvesid rännanud ajupesu ohver.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
vreps
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: E Okt 10, 2016 11:42 am
Asukoht: Tartu

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas vreps »

:o Suuvooder, et mis mõttes nagu? Loe nüüd minu poolt kirjapandu uuesti läbi ja ürita selle mõttest aru saada. Vihjeks on see, et püüdsin defineerida mõistet teiesugused.
numerus stultorum, infinitus est
Kasutaja avatar
metsapoolne
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Aug 22, 2016 11:05 pm
Asukoht: Lõuna-Eesti

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas metsapoolne »

vreps kirjutas:Kodanik peab selle all silmas inimesi kes ...
Või siis hiromant? Kust sa sellised vahvad võimed said, et kellegi mõtetest aru saad? Tahaks endalegi, siis ei pea argpüksidelt, kes oma sõnade eest vastutada ei taha, sõnu vägisi välja pigistama.
´Sina otsustad suuri asju ja mina väikeseid asju...ning seda kas asjad on suured või väikesed!´
Chevy Tahoe 5.3L Vortec V8
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2194
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas puhvel »

metsapoolne kirjutas:
vreps kirjutas:Kodanik peab selle all silmas inimesi kes on ka natuke siinilmas elanud ja igasuguseid valitsusi ja kampaaniaid üle elanud aga pole allunud totaalsele ajupesule ning on säilitanud iseseisva mõtlemisvõime. Siinavaldatu järgi otsustades ise ta sellesse seltskonda ei kuulu ja seepärast juhindubki liberastide loosungist: Kes pole meie poolt on vaenlane ja tuleb hävitada
Suuvooder? Ma olen täiesti kindel, et see ei ole kindlasti see mida ta silmas pidas, sest iseseisvast mõtlemisest ja intelligentsusest ta tekstid just ei pakata.
Pigem võib olla tegu venelasi vihkava inimesega ja sellele ta ka viitas, kasutades sõna (kuigi valesti kirjutatult) vatt ja teiesugused. Mina olen eestlane, juut rohkem kui venelane. Lugedes või kuuldes inimesi (enamasti ei ole nood sõda näiundki) end nimetamas venelasi vihkavateks jne, meenutab see mulle neid noori tatinokalisi, kelle vanaemad ja vana-vanaemad rääkisid hirmlugusid venelastest sõja-aegu. Et kui vanaemmed ja -issid vihkavad venelasi siis on automaatselt see nende noorematele põlvkondadele edasi kandunud.

Olen täiesti kindel, et too kodanik pole venelastega erilisi halbu kokkupuuteid omanudki vaid on just sugupõlvesid rännanud ajupesu ohver.
Ma nüüd väga vabandan aga seda kommi lugedes tundub, et kasutajal metsapoolne pole eriti palju elukogemusi .... või miskid mõjutused, ka võimalik.
Argumenteerima ei hakka.
XC 70
Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas Maaks »

Jätke mõttetu vaidlus ja täitke parem see küsimustik ära on teist niigi palju kasu ühiskonnale :-)
https://www.ki.ee/ank17/k.php?q=1&c=174305EM12LA20
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Kaine ja kombekas Eesti! .....?

Postitus Postitas v6sa »

metsapoolne kirjutas:...

Asi on veidi keerulisem, kui esmapilgul tundub. Kokkuvõttes, kes vähegi kaasa mõelda suudab, võib ka enam-vähem mõista mis tagamaad on ..., põllumajanduse jätkuval väljasuretamisel
...
Paluks siis valgustada, oo Teadja, mil viisil see põllumajanduse väljasuretamine siis käib? Jube mõnus on lahmida põhjendamata, lihtsalt väidetega stiilis: kel kõrvad, see nähku...

Et meie inimesed on nii ihnsad ja mõtlematud, et ostavad kohaliku tootja toodangu asemel supermarketi allahindlusletist "headodavadkraami" ei ole küll kuskiltotsast kellegi teise, kui ainult koduse kasvatuse puudumise teema. Samas mõistetav - kasvab praegu ju alles teine põlvkond iseseisva riigi lapsi, keda kasvatavad vanemad ei suuda isegi aru saada kapitalistliku elukorralduse toimimise printsiipidest ning inimese isikliku vastutuse olulisusest. Kui sedasama last juhtub õpetama pedagoog, kelle muutumatud tõekspidamised pärinevad PEDA 1970. aasta lennust, siis ongi järjekordne süüdimatu lilleke õide puhkemas...

Ainus väiketootmist välja suretav tegur on inimeste tahtmatus soetada esmatarbe toidukaupa tegelikult tootjalt ja suutmatus mõelda läbi oma igapäevavalikute tegelik maksumus ja mõju. Või kuidas peaks mõistma inimest, kes närides keibaari kabanossi ja luristades automaadikohvi peale vingub täis suuga kalli elu ja vähese raha üle... :x

Ning teemasse ka: tubaka ja alkoholi aktsiisid mind ei mõjuta - need aastas kuluvad mõnikümmend liitrit õlut ja pudeli viina jaksan osta ka uute maksude ajal. Tõenäoliselt hakkan kaaluma oma õlleteo käimapanemist siis, kui aktsiis peaks veel kaks korda kallinema. :twisted:

Siia järele üks kurb võrdlus. Ostsin hommikul perele valmis kartulisalati jõululauale. Kaks kilo salatit ja paar näksi läks kokku teistkümmend eurot, kohaliku valmistaja kassasse. Mingist odavpoest oleks sama koguse saanud ilmselt alla kümne kätte, aga see selleks. Kurvaks tegi asja aga minu ees oma ostud sooritanud minuealine härrasmees, kelle järel levivad aroomid andsid tunnistust Pikast Peost. Soetas kodanik ühe poolese viina, ühe kuuspaki kanget õlut ja ühe väikese šokolaadi... Arve 18 €. Kah viis töönädala lõppu ja jõuluaega pühitseda. :x
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”