Toyota Hilux 2017

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas boob »

Kisub vaikselt sinnapoole, et vaja tarbeautot, kastikat.
Peale pikka vaagimist tundub, et kõige mõistlikum on tutikas Hilux.
Miks? Kõvasti foorumit lugedes tundub, et Hilux peab vastu. Kõigi teiste kastikate kohta paistab murejutte rohkem.
Miks just uus? Järelturg on Hiluxite puhul olematu. Müüakse küll, aga suht kallilt, seega hoiab hästi hinda. Ja no käsi ei tõuse kasutatud 200k sõitnud pilli eest 25k raha välja andma kui tutikas on 35k...

Miks ma siia kirjutan? Ehk saaks kontakti mõne uue Hiluxi omanikuga ja kuulaks veidi juttu ja ehk saaks ka veidi proovisõitu rahulikult teha. Igasugused arvamused on muidugi ka teretulnud.

Tänan tähelepanu eest.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Andrus Michelis
Rock Crawler
Postitusi: 771
Liitunud: K Mär 09, 2005 1:48 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas Andrus Michelis »

See 110 kw meile müüdavatel autodel muu maailma 130 kw võrreldes- minu meelest see kõlab nagu koolikiusamine.
Andrus Michelis kõrvalistuja, roolikeeraja. Võistelda ei viitsi. Jahti ja porirallit saab niigi igal nädalavahetusel.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas boob »

See 130kw muus maailmas peaks olema 2.8 mootoriga ju.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
karvakera
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 108
Liitunud: L Dets 15, 2007 4:34 pm

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas karvakera »

Mina valiks täna võimalikult värske eelmise mudeli 3.0 AT, uue mudeli 110kw on ikka väga lahja. Mujal maailmas pakutakse Hiluxi ka 2.8 mootoriga, mingi hetk meie maa müügimehed väitsid, et siia ametlikult ei tulegi...
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas boob »

karvakera kirjutas:Mina valiks täna võimalikult värske eelmise mudeli 3.0 AT, uue mudeli 110kw on ikka väga lahja. Mujal maailmas pakutakse Hiluxi ka 2.8 mootoriga, mingi hetk meie maa müügimehed väitsid, et siia ametlikult ei tulegi...
Paberite järgi on 3.0 126kw ja väänet 343Nm.
Uus on 110kw ja 400Nm.
Müügimees muidugi rääkis jah, et kes 3.0 mootoriga masina pealt on uut proovima tulnud, räägivad et on jube lahja. Väiksel proovisõidul ma muidugi eriti seda võimsust proovida ei saanud ja igapäevaselt 200+kw roolis olles on kõik alla selle lahja :D
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
karvakera
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 108
Liitunud: L Dets 15, 2007 4:34 pm

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas karvakera »

Mu eelmine tööauto oli 2016a 3.0AT Hilux, lisaks VKMis veidi torgitud (väidetavalt 162kw/480nm). Sellest uude 110kw ümber istumine oli ikka piin ning VKM´il selle jaoks veel abipaketti pole.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas mart77 »

Möödunud suvel sai uuritud veidi Hiluxite teemat ning mis pani eriti vanema 3.0 mudeli (tootmine lõppes kas 2015 vist ja 2016 esindused eestis müüsid alega) kasuks otsustama:
värskelt aastaid tagasi turule tulnud uued 1kd-ftv e siis 3.0 mootorid põdesid kolbide purunemist. mingi aja pärast insenerid andsid kolbidele uued dimensioonid, jamad kadusid. Turbotesse sattus jäätükke - purunenud labad jms jama. Ühesõnaga - titehaigused raviti välja ning seepärast sai eelistatud vanematüübilist mootorit. Uuel mudelil jälle omad jamad niikuinii.
Aasta möödas, 26k ees ning ise olen rahul.
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 491
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas AsTroSS »

Miks mitte VW?

Mul õnnestus täna kiirem ring uue Amarok 3.0 V6'ga teha.

204hj liigutab päris reipalt ja salong on OK, nahk sisu on sama nagu Superbis, ainukt armatuur on mingist suvalisest plastikust


Sõiduomadused on rohkem nagu SUV omad
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas l300 »

AsTroSS kirjutas:Miks mitte VW?

Mul õnnestus täna kiirem ring uue Amarok 3.0 V6'ga teha.

204hj liigutab päris reipalt ja salong on OK, nahk sisu on sama nagu Superbis, ainukt armatuur on mingist suvalisest plastikust


Sõiduomadused on rohkem nagu SUV omad
Ise küll ei tea aga kuulda on,et sidurid neil sitad
AsTroSS
Fitting 44"
Postitusi: 491
Liitunud: L Mai 16, 2009 10:01 pm
Asukoht: linna lähedal maal

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas AsTroSS »

See, millega mina paarutasin oli automaat
Dodge Ram T25
Dodge Ram T35

Kui suureks saan ,siis ostan KRAZ 255B ......
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas airport »

Tere ! Sõidan hiluxiga juba 9 kuud , l.s. On 36000 . Ostsin uuena , olid probleemid taga parkimisanduritega ( märja ilmaga kogu aeg andis signaali ) , see vahetati garantii järgi . Veab 1000 kg vabalt , uksed tegin seest poolt mattidega , muidu on nägu kell ))) . Vahetavad nüüd tagaakna , sest talvel ma avastasin ( ja tegin pildid ) et kaks riba ei soenda , ja seda saab vahetada ainult koos tagaaknaga )))) mingi spetsliimiga )))) .
Aga muidu auto nii väljas kui sees on ilus ja hea !!!
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas LauriJ »

l300 kirjutas:
AsTroSS kirjutas:Miks mitte VW?

Mul õnnestus täna kiirem ring uue Amarok 3.0 V6'ga teha.

204hj liigutab päris reipalt ja salong on OK, nahk sisu on sama nagu Superbis, ainukt armatuur on mingist suvalisest plastikust


Sõiduomadused on rohkem nagu SUV omad
Ise küll ei tea aga kuulda on,et sidurid neil sitad
Ise küll ei tea aga pole kuulnud sellest midagi. (loe: mis sa kommenteerid, kui midagi ei tea? See uus Amarok on nii uus (ja haruldane), et vaevalt keegi Eestis vastupidavuse kohta mingit adekvaatset infot oskab öelda. )
Amaroki kahjuks räägib hind. Normi varustusega on hinnavahe Hiluxiga päris suur. Tööloomaks ostes on hind ikka suht oluline. Mõlemad teevad töö ära.
Ma arvan, et Hiluxiga on raske ämbrisse astuda (töö teeb ära, tee peale ei jäta, hinda hoiab hästi, edasi ei liigu, sõidurõõmu ei paku).
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas airport »

Mis mulle veel ei meeldi , see on laakkatte , väha õrn , soovitan kohe kile alla panna .
l300
Fitting 44"
Postitusi: 404
Liitunud: R Juul 15, 2011 10:28 am
Asukoht: riisipere

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas l300 »

LauriJ kirjutas:
l300 kirjutas:
AsTroSS kirjutas:Miks mitte VW?

Mul õnnestus täna kiirem ring uue Amarok 3.0 V6'ga teha.

204hj liigutab päris reipalt ja salong on OK, nahk sisu on sama nagu Superbis, ainukt armatuur on mingist suvalisest plastikust


Sõiduomadused on rohkem nagu SUV omad
Ise küll ei tea aga kuulda on,et sidurid neil sitad
Ise küll ei tea aga pole kuulnud sellest midagi. (loe: mis sa kommenteerid, kui midagi ei tea? See uus Amarok on nii uus (ja haruldane), et vaevalt keegi Eestis vastupidavuse kohta mingit adekvaatset infot oskab öelda. )
Amaroki kahjuks räägib hind. Normi varustusega on hinnavahe Hiluxiga päris suur. Tööloomaks ostes on hind ikka suht oluline. Mõlemad teevad töö ära.
Ma arvan, et Hiluxiga on raske ämbrisse astuda (töö teeb ära, tee peale ei jäta, hinda hoiab hästi, edasi ei liigu, sõidurõõmu ei paku).
Kommenteeringi sest ega ka jutud laest ei teki.vag paigaldabki sitta hooratast ja sidurit..uut võibolla jah liikumas vähe aga vaevalt seal tehnikas miskit oluliselt muutunud on kui siis ilmselt veel nõrgemaks
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Toyota Hilux 2017

Postitus Postitas LauriJ »

l300 kirjutas: Kommenteeringi sest ega ka jutud laest ei teki.vag paigaldabki sitta hooratast ja sidurit..uut võibolla jah liikumas vähe aga vaevalt seal tehnikas miskit oluliselt muutunud on kui siis ilmselt veel nõrgemaks
Mis läbisõidult need probleemid siis tekivad? Mul omal olnd 2 amaroki (automaat kastiga - lõbisõit kuni ca 130kkm), sõbral manuaal lõbisõiduga 140kkm - veab tihti treilerit jne. Pole midagi häda olnud.
Eelmise gen Hiluxi kohta võiksin ka hakata igast jutte levitama. Ühel firmas oleval Hiluxil (3.0AT) on koguaeg probleemid. Natuke aega tagasi võtsin 16kuu remondi arved välja ning see oli 12k€. Järelikult Hilux ikka ei pea üldse vastu. Samas ise sõitsin 2.5l uuest peast ca 160kkm ja probleeme polnd, kuigi sai ikka väga sihipärast kasutust metsas. Nagu sa isegi oma kommentaaris väitsid, et tegelikult ei tea täpselt. Kui reaalseid fakte pole, siis külajutud ei maksa midagi. Ja mingi arvamus, et vaevalt midagi muutund on ja siis ka veel nõrgem on ikka väga demagoogia.

Pealegi võiks inimesed hakata aru saama, et tänapäeva tarbimisühiskonnas ei tehtagi igikestvaid asju. See kodanik, kes omale esindusest uue auto ostab ning sellega seal hoolduses käib, sõidab tavaliselt liisingu lõpuni ning peale seda läheb ja võtab uue masina salongist. Tal on savi, mis järgmine omanik sellega teeb. Samamoodi on tehasel suva. See teise ringi pill raha enam sisse ei too - hoolduses käiakse kuskil nurga taga ning kasutatakse B-juppe. Lisaks on autodel järjest karmimad nõuded - nii keskkonna kui kasutajate pooldsed nõudmised. Insenerid disanivad tehnika täpselt piiri peale - mootorist võetakse viimast (siin foorumis keegi juba mainis Amaroki 2.0 132kw mootori kohta, et on üleforseeritud ja kindlasti ei kesta). Hooldusvälbad on pikad (Amarokil 40kkm, uutel Fordidel lausa 50kkm). Sama on igalpool mujal. Metsatehnikaga ka, need kes poest tutikad pillid (olgu nendeks siis harvester, forwarder, metsaveo auto jne) võtavad, vahetavad max 3-4 aasta pärast tehnika välja, kuna hakkab lagunema (masin oma oma kasumi ära teening ning aeg uus võtta). Teise ringi pill jääb siis mingile külamehele hobikorras töötegemiseks. Selline see tänapäeva elu on.
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”