Erakorralisest ülevaatusest

Koht kus käsitletakse Transpordiameti (ARK), tehnoülevaatuse, liiklusseaduse, liikluskindlustuse ja muude õigusaktidega seotud teemasid.

Moderaator: Moderators

v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Erakorralisest ülevaatusest

Postitus Postitas v6sa »

kalle211 kirjutas:Nii paraku on et mõned ametnikud on kõrgemal seadusest ja otsustavad ise lähtumata tegelikest seadustest millal autole kordusülevaatus määrata.
...
Ning kuniks seda lastakse teha, see ka jätkub. Sest politseis töötavad samasugused oinad, nagu mina ja sina ja tema... Ehk inimesed meie seast, mitte kusagilt Alfa Kentauri kolmandalt kuult imporditud reptiloidid.

Vaatasin kontrollkaardi vormi ja ainus koht oma vastulause esitamiseks on märkuste lahter. Mina kirjutaks sinna küll, et ametnik on ületanud oma võimupiiri. Kui säärane asi tõesti aset leidis. Ning peale kohapealse menetluse lõppu (mis tõenäoliselt saab olema pikk ja põhjalik) teeks avalduse moraalse ja varalise kahjuga juhtumi toimumise kohta siin:
https://www.politsei.ee/et/teenused/pol ... tamine.dot.

Lisaks on politseis olemas sisekontrolli büroo, mille kontaktid pole küll avalikud, kuid küll needki vajadusel välja kaevab.

Ehk inimesed, seiske enda eest, kui tehakse liiga ja omage mune vastutada, kui käkite. 8)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
Kjen
Der Sponsor
Postitusi: 539
Liitunud: N Jaan 11, 2007 3:14 am
Asukoht: Tallinn

Re: Erakorralisest ülevaatusest

Postitus Postitas Kjen »

v6sa kirjutas:Lisaks on politseis olemas sisekontrolli büroo, mille kontaktid pole küll avalikud, kuid küll needki vajadusel välja kaevab.
Kaevab.
Siit lehelt saab alla laadida exceli tabeli, millest saab järgi vaadata, kes töötavad sisekontrollibüroos. Noh palganumbrit saab ka vaadata. Aga see ei ole ilus.
Ja personaalse meili ametnikule saab ka saata "eesnimi.perenimi@politsei.ee"
http://www.avalikteenistus.ee/index.php?id=41596
Ühtlasi võin vihjata, et üks tagasihoidlik foorumlane on ka just eelmainud struktuuris tööl ... rohkem ei vihja.
Vasta

Mine “ARK, TÜV, kindlustus ja muud juriidilised küsimused”