Jeep zj sillad

Tõsisemad ja spetsiifilist laadi tehnilised arutelud erinevate tehniliste sõlmede üle 4x4 liikuri juures. Võta sõna kui tead millest räägid, lahmijad lendavad Idiot Cornerisse.

Moderaatorid: jr, Veiko, erik, Moderators

Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas beginner »

Paadik kirjutas:Ühesõnaga võin idee, et peale tõstet eatoni lukk taha pookida, ära unustada. Mehisemat silda vaja hoopis.
D35 puhul see vast hea mõte pole. Aga kui tagasild lihtsalt D44 vastu vahetada ja sinna mingi Detroit/Lockright/Spartan/Aussie sisse, siis väga hull mõrv rahakotile pole. Asja mõtekuse peab igaüks enda jaoks paika panema.
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas donalds »

beginner kirjutas:
Paadik kirjutas:Ühesõnaga võin idee, et peale tõstet eatoni lukk taha pookida, ära unustada. Mehisemat silda vaja hoopis.
D35 puhul see vast hea mõte pole. Aga kui tagasild lihtsalt D44 vastu vahetada ja sinna mingi Detroit/Lockright/Spartan/Aussie sisse, siis väga hull mõrv rahakotile pole. Asja mõtekuse peab igaüks enda jaoks paika panema.
Lukku vajan ette dana 30 seal, taga lsd kärab kyll ja kui peeti läheb läheb kemppi :br
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
Kasutaja avatar
Madgangster
Fitting 38"
Postitusi: 276
Liitunud: L Mai 11, 2013 8:55 pm
Asukoht: pärnumaa

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas Madgangster »

donalds kirjutas:loed kah? seal kirjas liikuma pole saand, ja ennem ei jäänd tal kah see teema kestma, ja seal kõik ymber tehtud, ma räägin sildadest :D ja selle teemaga olen kursis...
täpsustuseks
ma pole leidnud motivatsiooni ja vaba aega, et tegeleda sellega. ennem ei jäänud kardaanid pidama. mul sillakäigul piirajaid ei ole sild liigub rohkem kui kardaan võimaldab sellepärast pilpad taga. mul see raam oli nii mäda sellest ka see ümber tegemine jne.
lihtsam oleks olnud osta kohe täisraamil auto ja normaalsete sildade jne aga mulle meeldib aretada.


Parimatega Hannes.
Eilne on ajalugu, homne on müsteerium, tänane päev on kingitus!
Kasutaja avatar
Lauri-L
Fitting 44"
Postitusi: 414
Liitunud: P Aug 28, 2011 7:15 pm
Asukoht: Rakvere

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas Lauri-L »

Ei tasu ära, kui just kõveraid alla ei pane, viimasel ajal paar tükki tehtud.
Patroli või LC sild peab ilusti 35-37 ratast, aga jeepi vahekast ei kanna.
Lisaks suure rattaga saavad ka silla kinnitused rohkem koormust. Jeep jälle kandva kerega ja vähe vedel.
Samurai

Düssograafia käes kannatan !
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas urmas »

WJ esisillal roolivarraste asetus parem ja jämedamad ka. Ses mõttes on ta parem. Tagasilla difrikorpus alumiiniumist, see on nõrk koht. 33" lukkudega kestavad esimesed kümme tõsist metsasõitu. Siis hakkad igapäevaselt sees erinevaid juppe vahetama.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas uputaja »

Lauri-L kirjutas:Ei tasu ära, kui just kõveraid alla ei pane, viimasel ajal paar tükki tehtud.
Patroli või LC sild peab ilusti 35-37 ratast, aga jeepi vahekast ei kanna.
Lisaks suure rattaga saavad ka silla kinnitused rohkem koormust. Jeep jälle kandva kerega ja vähe vedel.
Loll jutt suhu tagasi.

Jeebu enda vahekast kestab väga kenasti.

Küsimus on ülekannete valikus.

Nimelt: Jeebu sillad 3,5 jne. ülekandega,

LC 70 sild näiteks 4,88

See võtab jõhkralt koormust vkastilt maha.

JA nagu võluväel hakkavad kõik asjad kestma.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas erik »

Kui panna Jeep`ile aeglased ülekanded, 4,56 näit. Siis on see ülekanne ise juba konstruktsiooniliselt nõrgem, kui see suht originaalne 3,54. Minu suvaline arvamus on, et pole mõtet rattaga üle pingutada. Jeep`le 32 - 33" on paras. Taha 100% lukk, ette mõni lülitatav, või LSD. Ülekanne 4.11, et vahekast ei solvuks. Kui aga Jeebumeestel näpud sügelevad 35" või suurema ratta järgi siis on see sama mõtetu, kui niva ehitamine. Ostke oma soovidele ja plaanidele vastav auto. Või alustage päris sildade ja rataste paigaldusega.
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas Praks1 »

Ainukesed jeep toodangu sillad mis kestsid 37 ratast (mida näinud olen)olid uuema Rubiconi dana 44 koos elektri lukkudega. Eelduseks oli, et iga võistlus pandi uued ristid sisse.
Kuid nende sildade maksumus ületab igasuguse chero hinna ja kere on ikka pehme sai.

10 kilo ja minujuurest võib vana tr-3 pilli ära viia kus kõik vidinad küljes mida cheromehed uneski ei oska näha.


Draakoni taltsutamisest ja pooltelje vahetusest saab sõitmine metsavahel :D
Proto
53951597
Kasutaja avatar
TarviR
Rock Crawler
Postitusi: 671
Liitunud: E Mai 23, 2011 11:59 pm

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas TarviR »

Kui tahad, siis mul spartaniga ZJi d44 vedeleb. Võib millegi ilusa või siis värvilise paberi vastu vahetada.
D4D+R6+V6
Kasutaja avatar
donalds
True Off Roader!
Postitusi: 1280
Liitunud: R Nov 04, 2005 2:14 pm
Asukoht: tln

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas donalds »

Keegi wagoneeri esisildadest, et kas on olemas 3.73 ylekande ja lsdg esisildasi???
Aega läheb aga asja saab...

Donald
58290905
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Jeep zj sillad

Postitus Postitas uputaja »

Ei usu.

Lihcam mõlemad sillad vaguuneri alt võtta.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Vasta

Mine “Modifikatsioonid edasijõudnutele”