Soovitage diagnostikut

Liiga tihti on meil see küsimus. Palun, Paneme siia oma uiteküsimused ja fleimime siin, et millist maasturit ma tahan või vajan

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas karu »

MB M104 mootor jõuetu, gaasid paigast ära, küttekulu suur jne, soovitage diagnostikut kes suudaks mootori korrektselt käima panna, sellist venda, et vahetame lamda ja õhukulu ära eks siis vaatab, ei taha, peaks ikka süviti lähenema teemale.
Äkki kellelgi on häid kogemusi Tallinnas või selle ümbruses kellegiga.

Raimo
Tel 56224693
Kasutaja avatar
rmann
Rock Crawler
Postitusi: 944
Liitunud: R Mai 11, 2007 11:00 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas rmann »

Soo tn ?
LC70 2,4td
Chevy K5 6,2d V8
UAZ 31512
LC80 4,2td

Ja kui keegi tunneb vajadust siis : 50 97 26üheksa


Pilt
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas v6sa »

Ei ole säärast meest teada, kes M104 peale vaadates ütleks, mis tal viga on.... Lesvenis üldiselt tuntakse neid padasid, Hort võiks ka hakkama saada.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
siku77
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 199
Liitunud: R Mai 20, 2011 2:38 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas siku77 »

hort auto viimasel ajal ei saa nagu eriti millegagi hakkama, asju vahetatakse umbes, et äkki selle viga ja siis sina maksad.
Puksiirteenus 56626099
Hea hinnaga nissani originaal varuosad.
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2432
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas v6sa »

siku77 kirjutas:hort auto viimasel ajal ei saa nagu eriti millegagi hakkama, asju vahetatakse umbes, et äkki selle viga ja siis sina maksad.
Kurb kuulda.

On näidet tuua äraarvamismängust?

Peetis ÕKM või ülepeksev juhtmestik ei pruugi diagnostikaarvutile kuidagi välja paista, neid peab Diagnostik ise oskama kahtlustada. Paraku tean vaid ühte Diagnostikut ja temal tööpuudust pole... :cry: Arvutiga asjatavaid diagnostikuid jagub, veel rohkem on tiakgnosdikuit veakoodide kustutamise teenust pakkumas. Tõsi, mõtlemisvõimelisele huvilisele on käepärasest säärasestki abi, kui tal mitte lasta omapäi märatseda. :wink:
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Olkuhj60
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: P Jaan 18, 2015 8:05 pm
Asukoht: Matsalu

Re: Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas Olkuhj60 »

Julgeks kah Soo tänava mehi soovitada.
Kasutaja avatar
karu
True Off Roader!
Postitusi: 1488
Liitunud: P Nov 11, 2007 8:42 pm

Re: Soovitage diagnostikut

Postitus Postitas karu »

Käisin soo tänaval ära, mehed tegid mis lubasid ja uurisid põhjalikult läbi ning remontisid ära, olen rahul ja julgen soovitada ning tänud rmannile.
Tel 56224693
Vasta

Mine “Tahan osta aga ?”