Maardu, Muuga ja veokid

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Leedu »

Infoks kes Maardu ja Muuga kandis pesitsevad, eriti veokeid või muud tehnikat pargivad:
Ringi on liikumas tegelased kes uudisatavad kabiinides ja tühjendavad paake. Päeval luuravad, öösel riisuvad. Viimasel ajal on kahtlaseid kontakte tavapärasest rohkem. Nii mõnigi ettevõte on mehed raudkangidega kabiinidesse magama "komandeerinud"! Kui kellelgi on huvitavat infot milliseid sõidukeid või nägusid erilise hoolega jälgida, jagage.
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Guuru »

Leedu kirjutas:Infoks kes Maardu ja Muuga kandis pesitsevad, eriti veokeid või muud tehnikat pargivad:
Ringi on liikumas tegelased kes uudisatavad kabiinides ja tühjendavad paake. Päeval luuravad, öösel riisuvad. Viimasel ajal on kahtlaseid kontakte tavapärasest rohkem. Nii mõnigi ettevõte on mehed raudkangidega kabiinidesse magama "komandeerinud"! Kui kellelgi on huvitavat infot milliseid sõidukeid või nägusid erilise hoolega jälgida, jagage.

Elukaaslase isa rääkis mulle kuidas paar päeva tagasi, peale 01:00-i Muuga Aedlinna kandis kahtlane Ford Transit ja yks patrol mööda sõitsid.Masinad sõitsid suhteliselt aegluubis ja nagu oleks midagist otsinud. Jäid veel mingi maja juures seisma, kiikasid yle aia ja siis sõitsid mõlemad masinad edasi. Vana jõudis patroli numbri ka kirja panna. Homme kysin täpselt selle reg.märki ehk on abi sulle kui ka teistele.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Guuru »

Kasutaja Leedule on info postkasti pandud! Loodan,et sa oskad selle infoga midagist peale hakata ja vastavatele inimestele edasi anda.

Kellel "VEEL" on antud teema kohta kysimusi, siis vastan ainult privas või telefonitsi.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Roostekoll »

Väike appdeit minu poolt. Täna passisid mul Muugal aia taga kaks "jalgratturit". Nillisid ja vahtisid kõikidesse aedadesse, silmamunad peast välja turritamas, nagu oleks tisse näinud. Ilmselt polnud tegu õunaraksulistega.
Sai siis juurde astutud ja mõlemas keeles küsitud, et mida otsite - raputasid pead ja sõtkusid edasi.
Trolle pole olemas
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Guuru »

Roostekoll kirjutas:Väike appdeit minu poolt. Täna passisid mul Muugal aia taga kaks "jalgratturit". Nillisid ja vahtisid kõikidesse aedadesse, silmamunad peast välja turritamas, nagu oleks tisse näinud. Ilmselt polnud tegu õunaraksulistega.
Sai siis juurde astutud ja mõlemas keeles küsitud, et mida otsite - raputasid pead ja sõtkusid edasi.

@Roostekoll! Kui järgmine kord nägema peaksid, siis klõpsa pilt nende lõustadest ära ja pane siia ylesse :) Et oleks ka teistel hea näha ja teada!
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Roostekoll »

Kui vähegi jälle nägema peaks ja luurata annab, siis klõpsan ja sheerin raudselt.
Näib, et "hooaeg" algab jälle. Ega need vennad on libedad nagu välk vaseliinis. Kui said aru, et neid märgati, hakkas neil ikka päris kiire. Mingite mustlaste ja muude tšigittidega tegu ei olnud. Täitsa "oma" kahvanäod.
Ennetavat ravi neile ka raudlatiga teha ei tohi :roll:
Trolle pole olemas
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Guuru »

Roostekoll kirjutas:Kui vähegi jälle nägema peaks ja luurata annab, siis klõpsan ja sheerin raudselt.
Näib, et "hooaeg" algab jälle. Ega need vennad on libedad nagu välk vaseliinis. Kui said aru, et neid märgati, hakkas neil ikka päris kiire. Mingite mustlaste ja muude tšigittidega tegu ei olnud. Täitsa "oma" kahvanäod.
Ennetavat ravi neile ka raudlatiga teha ei tohi :roll:

Oot ennetavat? Kui kutid sul aias sees on.... Võid väikest kangiga ravi ju teha. PS! Ei õhuta vägivalda!
Mul paar päeva tagasi luurasid mingid vennad kloostrimetsas ringi. Ahvid tahtsid aeda sisse vaatama tulla,et mis aias on kuid rotikat nähes tegi käbedalt sääred :lol:

Edit veel korra! Kuna yks vendadest kes mul aias käis jäi mul nägu meelde, sain kuti järgmisel päeval kätte. Natikese aja pärast lisan siia sellest vennast yhe pildi veel
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Guuru »

Vaadake ehk kellegi aias on veel see tyyp käinud. Nimeks on tal Tiit
Manused
urrood raisk.jpg
urrood raisk.jpg (21.15 KiB) Vaadatud 10270 korda
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Roostekoll »

Mul olid aia taga suht noored tüübid.
Ega mul seal aias midagi suurt tegelikult polegi. Kogu majapidamises vajalik instrumentaarium on ära peidetud ja luku taga.
Samas momendil ma sees ei ela, kõpitsen-ehitan alles. Tüübid kõõritasid hoolega ka vastas-naabri aeda. Seda jama veel vaja, et uuesti sees käima hakatakse. Eelmisel aastal viidi kõrvalt koguni malmvann minema kõigega, mis näpu taha kinni jäi.
Kui ikka näen, et aeda sisse peaks ronima hakkama, siis pean kindlasti väikse isaliku vestluse maha. Trammirööpa relssi vist kõrvale ei jõua tuua tagant aga millelegi peab siiski vesteldes toetuma. Ma ei ole Vägivallast pärit aga vargaid ma ka absull ei salli.

Rotikas on kuratlikult hea koer. Mul on olnud ja tahaks veel võtta kui peamehaanikud mul allergilised poleks. Seega võtan tulevikus kitse, iguaani või mõne muu ohtliku looma, kellega läbi ka ei räägi.
Trolle pole olemas
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas tuningman »

siis juba pigem haned. koera pidi pehmeks saama "rääkida" aga hane mitte. need kisendavad ja ründavad kui hullud. :wink:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Guuru »

tuningman kirjutas:siis juba pigem haned. koera pidi pehmeks saama "rääkida" aga hane mitte. need kisendavad ja ründavad kui hullud. :wink:

@Tuningman`ile! S-tta sa nende hanedega õuepeal teed? Parem võta paar kisendavat kukke ja asi valma :) Nimelt, mul sugulase õuepeal kisendavad ehtsad kuked ja mitte keegi ei julge aeda tulla, Tigedad rsk, kus kurat :D
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Leedu »

Täna öösel võeti paagist Põhjaranna teel, väidetavalt punase kaubikuga.

Auto parkis tee ääres, mitte valvega parklas ja tõmmati paak tühjaks. Kusjuures juht magas kabiinis...
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
fanatt
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Veebr 07, 2012 12:27 pm
Asukoht: saaremaa

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas fanatt »

Pange sööt välja ja ise valvama. Üks veokas kõrvalisse kohta seisma ja juba päevast siis on neil aega seda märgata. Ise põõsasse valvama (soovitavalt sõpradega). Öö tuleb väga tüütu ja unine, kuid see on viis kuidas nad kätte saada ja otse teolt. Sellisel moel saab probleemist lahti.
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Roostekoll »

Moluraamatus oli Muuga Aedlinna Selts MTÜ lehel 26augustil üleval postitus, et koguni üks kollane kolakas (loe: kopp-laadur-trakats) veeti minema. Täitsapael.https://www.facebook.com/muuga?fref=nf
Igapäevaselt ma veel Muugal ei ela aga kui on luurele minek, siis oma kuningriigi järgi tuleb ikkagi valvata - seega võib mind ka punti arvata. No suitsuahju, jalaga kummide togimise ja õlle joomise osas, et mitte vägivallale ja omakohtule õhutada :mrgreen:
(Lisamärkus, et ei, ma ei ole seda tüüpi mees, kes igal pool Hella tulesid müüb ja suure suuga linnu ehitab. Rohkem nagu tegude mees.)
Trolle pole olemas
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Maardu, Muuga ja veokid

Postitus Postitas Roostekoll »

https://m.facebook.com/home.php?refsrc= ... 0036401372

Jälle tasub Muuga kandis silmad lahti hoida. Mingid mustlasraibed jälle :floff
Feisspukipelglikele siis infoks, et Ojakääru tn platsi juures olid laup. öösel sees käinud ja autonumbrit veel ei tea.
Trolle pole olemas
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”