4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Madgangster
Fitting 38"
Postitusi: 276
Liitunud: L Mai 11, 2013 8:55 pm
Asukoht: pärnumaa

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Madgangster »

Madis kirjutas: Ja otsi nuppu võiks inimesed siiski õppida kasutama. Seda mingit (jälle lambinäide) patroli radikajuttu ja chero mitte käivitumist on mu meelest terve see foorum täis.
Tervist ma üsna värske kasutaja siin foorumis aga minu arust on läbi otsingu keeruline midagi leida. näiteks ma otsisin oma grandi käigukasti vigadele foorumist abi. aga üsna keeruline teha kui keegi kirjutab pealkirjaks aind käigukast või probleem, appi kiire vms. pealkirjad võiksid olla asjalikumad . näiteks auto aasta arv või generatsioon ei teeks vast paha.ja mingi täpsustus mis probleemiks on.

parimatega Hannes.
Eilne on ajalugu, homne on müsteerium, tänane päev on kingitus!
ain28
Rookie
Postitusi: 19
Liitunud: K Aug 22, 2012 3:29 pm
Asukoht: Rakvere raibe

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas ain28 »

Lugupeetavad 4x4 liikmed, moded ja vanad kalad.

Kuna olen siin nn ''algaja'' rollis, mis siis, et aastaid on turjal ca 55 ... siis võttes ette otsingu teema kasvõi konkreetselt Nissan Patrol 260 ehk Hispaanlase valdkonnas ... midagi spetsiifilist otsides annab igatsugu sodi ette - ca 1450 postitust .. vähem või rohkem, pole tähtsust. Kui nood läbi loeks, saaksin küll targemaks, kuid kas see mind ka konkreetsete küsimuste puhul aitaks ... ilmselt mitte !!!

Lähed asjadega spetsiifilisemaks, siis on vastuseid ümmargune null.

Ärge nüüd kõvasti peksa andke, kuid - kus kohalt peaks uustulnuk infot ammutama - ma ka nn ''algaja'' siin rubriigis - kui siit foorumist tuleb temaatikast, eriti spetsiiflisemalt otsides vastuseid ''000''.

Pole just eriti proff otsingutes ära märkima temaatikaid, mis probleemide puhul abiks oleks siinses foorumis ja inglise keelsetes viidetes just eriti kodus pole (koolis sai õpitud saksa keelt). Nii olengi olnud jännis, sest vastuseid mind huvitavatele probleemidele nagu polegi.
Kola siinses foorumis palju tahad ...

Hää. et ''insener'' ja ''isake'' teinekord aidanud on - tänusõnad siitpoolt neile, ka isand ''türgile''.
Kuid foorumist, kui sellisest, ammendavaid vastuseid siiski saada ei ole.

Infot olen saanud vaid ainult läbi tuttavate saadud telefoninumbritelt kätte saadud inimesed kontsultatsioonide läbi.

Nagu eespool ütlesin - ''ärge kõvasti lööge'' ... juhised aga on teretulnud, ka siinse foorumi keskkonnas, eriline vingats ma nüüd ka pole...

Parimat
Ain
airport
Rock Crawler
Postitusi: 542
Liitunud: P Apr 21, 2013 9:02 pm

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas airport »

Mõtlesin et siia võib kirjutada - kui laen fotod siis iga kord kirjutab et fail on liiga suur ei või olla rohkem kui 256 - ??????? , ühes teises foorumis panen 2 ja rohkem pildi !!! :dev
Kilpkonn
Fitting 38"
Postitusi: 364
Liitunud: R Dets 14, 2007 10:32 am
Asukoht: Tallinn, asfalt

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Kilpkonn »

Madgangster kirjutas:... on läbi otsingu keeruline midagi leida. näiteks ma otsisin oma grandi käigukasti vigadele foorumist abi...
Kõlab nagu oleks hea, kui saaks teemadele "tag'e" lisada, näiteks "Grand Cherokee" ja "automaatkäigukast" ja "ZJ"
nagu neid lisatakse piltidele albumistes või ajalehtedes uudistele.
Iseasi, kas see on teostatav praeguse foorumitarkvaraga.

Aa, ja "tag'ide" loetelu peaks olema piiratud, et mitte igaüks ei saaks neid teha.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Landy »

Lugupeetud härrased 4x4.ee köögipoolelt!

Kui lubatakse, siis käiksin välja mõned lihtsalt teostatavad ideed.

Võttes ette foorumi "layout"'i, siis otsitavate postituste ja alamateemade leidmisele annab paljugi kaasa teemade sobilik liigendatus ja paigutus.
Olen läbi 4x4.ee eksistentsi teinud mitmeid ettepanekuaid selle liigendatuse muutmiseks. Õnneks on paljud ettepanekud ka vastu võetud ning muutnud foorumi paremini loetavaks ja hallatavaks. Seega annaks ehk siin valdkonnas asju veelgi paremaks teha.

Pakun välja kaks varianti

1)Minimaalne kohandamine
Alamgrupid võiksid (praeguse jaotuse alusle) paikneda järgmises tähtsuse järjestuses:
4x4.ee Management
4x4 tehniline
Mudelid ja Margid
Ametlik Info
Klubide Info
4x4 vabakava
Kuulutused
Radio Controlled 4x4
4x4 talk in other languages

1) Radikaalne korrastamine ( viimati oli vist 5 aastat tagasi)
Pakuksin välja ka alaternatiivse struktuuri teemade ülmbe paigutamiseks ja ühendamiseks (sulgudes kommentaarid), et tuua foolumi algne olmus ( tehniline arutelu ja offoradtegevus) paremini esiplaanile ning "mula“ ja business viia foorumi lõppu:

1. 4x4.ee Management
1.1. 4x4.ee - The Management
1.2. 4x4.ee Kisatoru
1.3. 4x4.ee Trash
1.4. Idiot corner

2. 4x4 tehniline
2.1. Hooldus ja remont
2.2. Modifikatsioonid edasijõudnutele
2.3. Elektrooniline navigeerimine, IT ja side
2.4. Sisukad ( vajaks modereerimist ja süstematiseerimist)

3. Meie sõidukid (uus alamteema)
3.1. Ehitame autot e eputa tehtuga / Build threads and show offs ( ise ehitaud või TUGEVALT ümber ehitaud sõidukid - e. 4x4. autahvel )
3.2. Minu Neljaveoline ( tehase seades või vähesle määral järgi aidatud sõidukid)

4. Mudelid ja margid
4.1. All Terrain Vehicles maakeeli ATV
4.2. Chrysler / Jeep / Wrangler
4.3. Daihatsu
4.4. Dodge
4.5. Ford
4.6. GM
4.6. Hyundai
4.7. Isuzu
4.8. Kia
4.9. Land Rover
4.10. Mercedes
4.11. Mitsubishi
4.12. Nissan
4.13. Lada Niva ( Enne oli Niva)
4.14. Opel
4.15.Toyota
4.16. UAZ / GAZ
4.17. Volvo
4.18. Idabloki rasketehnika - ZIL, KARAZ, URAL, IFA, jne. ( Uus alamteema)
4.19. Muud maasturid

5. Ametlik info Off- Road võistlustega seoses
5.1. Võistlused/Competitions
5.2. EAL 4x4 Alakomitee annab teada
5.3. 4x4 võistlusauto ettevalmistus
5.4. Tiimiliikmete otsimine/pakkumine

6. Klubide Info
6.1. Tartu Off-road Klubi
6.2. Alansi Offroad Klubi
6.3. LR Offroad Club ( Surnud ettevõtmine, äkki panna read only reziimi?)

7. 4x4 ettevõtmised (uus alamteema)
7.1. 4x4 GPS Challenge
7.2. Offroad turism ja seiklused - ametik info ( uus alamateema turistidele)
7.3. 4x4 üritused / 4x4 events
7.4. Pääste(t)ööd ja abistamine

8. 4x4 vabakava
8.1. Uus kasutaja Ütle Tere / Say Hello
8.2. Reisikirjad ja pikemad jutustused
8.3. 4x4 Electrical Crawlers ( likvideerida eraldi "Radio Controlled 4x4" alamteema)
8.4. Ajaviide ja muidu huvitav jutt
8.5. Pildid
8.6. Videod
8.7. 4x4 talk in other languages

9. Kuulutused
9.1. Maasturite Ost/Müük/Lammutus
9.2. Müük
9.3. Ost
9.4. Rehvide ja Velgede Ost/Müük/Vahetus
9.5. Tahan osta aga ?
9.6. Bizniz
9.10. Varastatud/Kaotatud/Leitud
9.11. Ärimeeste Pakkumised


Loodetavasti on tegu konstruktiivsete ettepanekutega.

Mula vähendamiseks asjalikes teemades võiks viia sisse ajalise viite, mille kohaselt alamteemdesse 1-3 saaks teha postitusi alles nädala möödudes peale regamist. ( Piisav aeg foorumi struktuuri ja korraga tutvumiseks)
Lisks võiks olla kord, et esimene postitus foorumsi ei saaks olla Äriteemadesse.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
sportlane50
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: N Veebr 26, 2009 8:26 pm
Asukoht: Harjumaa, Kose vald / Harku vald

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas sportlane50 »

Tere,
annan ka omalt poolt mõne punkti kas lisaks või toetamaks juba kellegi varem välja toodud ideed:

1) Postitusi võiks olla võimalik mitmekaupa tsiteerida, nö "multitsitaat" vms = kui mul on mingi olukord, kus ühe postitusega soovin vastata mitme inimese postitusele ja tahan seda teha nõnda, et tsiteerin ka küsimust, siis ma pean alati võtma lahti mitu tabi ja kopeerima mitmeid mitmeid kordi. Selle asemel võiks olla hoopis võimalus kõnealust multitsitaadi nuppu kasutada ning ta lükkab siis järjest tsiteeritavad postitused postituse kirjutamise kasti, seal siis saan igaühele vastata, nad on mul kõik korraga ees ja ma ei pea mitme akna vahel sõeluma, et ühte mahukat postitust koostada. Ehk sai mõni aru;

2) Varem korduvalt mainitud karma süsteem... Idee poolest on hea, aga kui mõni on lihtsalt kasutaja, kes ei postita palju/kellel polegi öelda igal pool midagi, siis temalt ju sisuliselt on võetud võimalus ka midagi arukat jutu sekka öelda, sest ta lihtsalt ei ole teinud postitusi (mis üldse skoori koguda saaksid);

3) Pooldan seda, et näiteks bizniz alafoorumis võiksid lukku pandud või kaua seisnud kuulutused varem kustuda;

4) Ei poolda varianti, et kasutajad peaksid hakkama maksma selle eest, et nad näiteks rohkem 4x4 seltskonnale suunitlusega kuulutusi siin kuulutavad - ehk mõni saab siit omale vajaliku kätte ja ei peagi hakkama teisi portaale ja variante läbi töötama;

5) Võiks olla mingisugune hoiatuste süsteem - eksid reeglite vastu, saad hoiatuse ja kui mingi kindel arv palju hoiatusi on, siis saad mingiks ajaks näiteks postituskeelu. Peale postituskeelu lõppu siis kas hoiatusriba läheks nulli või lihtsalt hakkad iga kord uue postituskeelu nn karistuse saama, kui sind uuesti hoiatama peaks. Idee tundub poolik, aga mingi taolise süsteemi siin välja pakun;

6) Pooldan postituste sildistamise ideed. Müüd sa siis sõidukit varuosadeks või vajad foorumlastelt mõne konkreetse probleemi lahendamiseks abi - lisad sildid oma postitusele ja nõnda peaks või võiks olla otsingu kasutamine ka lihtsam. Ehk saab ka variandi, et postituse juures on võimalik sildile peale vajutada ja annab siis teised postitused ette, millele samasugune silt lisatud on.
Anda rendile (auto)haagis Harjumaalt. Puksiirteenus.
+372 56 9I7 955
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Movistar »

Müügikuulutustega teeks ma ise nii nagu on jahifoorumis:
Sa saad tasuta postitada,sa ei saa ise vastata,keegi teine ei saa kuulutusele vastata.
Sa saad kuulutust muuta ( vajadusel kustutada ),kuid see ei kerki tänu sellele uuesti esile ehk puudub upitamise võimalus.
Kuulutus kaob automaatselt teatud aja möödudes.
Sellise süsteemiga puudub võimalus igapäevaselt oma kuulutusele mõttetuid lauseid (ikka veel jalus,ikka alles jne) lisada ja pilt on palju puhtam.
Aeg võiks olla nt.20 päeva. Kui keegi selle aja jooksul ei ei ole kaupa tahtnud siis järelikult on sitt kaup või hind on liiga kirves ja kuulutuse kadudes on võimlus uuesti ja odavamalt proovida.
Vähemalt ei peaks " vaata uusi postitusi" nuppu vajutades lugema ,et 2 fekaalitoru on ikka veel alles.
HM Racing Team
Ronny25
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Dets 22, 2010 7:31 pm
Asukoht: Klaasipealinn

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Ronny25 »

sportlane50 kirjutas:Tere,
annan ka omalt poolt mõne punkti kas lisaks või toetamaks juba kellegi varem välja toodud ideed:

1) Postitusi võiks olla võimalik mitmekaupa tsiteerida, nö "multitsitaat" vms = kui mul on mingi olukord, kus ühe postitusega soovin vastata mitme inimese postitusele ja tahan seda teha nõnda, et tsiteerin ka küsimust, siis ma pean alati võtma lahti mitu tabi ja kopeerima mitmeid mitmeid kordi. Selle asemel võiks olla hoopis võimalus kõnealust multitsitaadi nuppu kasutada ning ta lükkab siis järjest tsiteeritavad postitused postituse kirjutamise kasti, seal siis saan igaühele vastata, nad on mul kõik korraga ees ja ma ei pea mitme akna vahel sõeluma, et ühte mahukat postitust koostada. Ehk sai mõni aru;
Aga see on täitsa võimalik ju. Postitades keri lehte natuke alla poole ja sealt saad järjest postitusi tsiteerida. Päris mitme lehe taguseid asju ei saa, aga umbes ühe lehe jagu on küll olemas.
kummist
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 168
Liitunud: T Mai 28, 2013 3:08 pm

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas kummist »

Kuulutuste kustumine 10 päeva pärast ei tundu küll hea mõte. Siis ei oleks ma endale saanud Alan42 käsijaama, ega peaaegu tutikaid 15 tolliseid velgi, mis just täna alla sai keeratud.

Tundub, et üritatakse pseudoprobleemidega võidelda.. LHV foorum on üsna hea näide kuidas asjad puhtana püsivad. On Investeerimisalased teemad ja siis "VABA" teema. Kuna VABA teema all on lubatud süljekaussi lasta kõik, mis parajasti suus, siis Investeerimisteema on läbust vaba ja vaid asjalikud postitused. Ja olgu näitena toodud veel seegi, et kui mõni teema lihtsalt liiga käest läheb (puudub sisu absoluutselt), siis kustutakse lihtsalt kogu teema. Kui tekivad vastuolud ja halvasti ütlemised, siis seni kuni ei ropendata on lubatud kõik. Siin foorumis tundub, et kui tekib tuline vastasseis, siis nii mõnelgi näpud sügelevad bännimise järgi. Irooniat ja nööki ei taluta, käsi läheb kohe rusikasse ja tekib suur vajadus kas bänni või mõne muu sanktsiooni järgi. Nõrk! Aga ega LHV seltskonda ja 4x4.ee-d on vist pisut kohatu ka võrrelda, tasemed on nii erinevad.

Kui keegi ei tea, et millest jutt, siis head lugemist: https://fp.lhv.ee/forum/free
kala
DJ ja AÜ
Postitusi: 1381
Liitunud: K Nov 10, 2004 11:57 am
Asukoht: viimsi

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas kala »

Iga võistleja võiks teha oma autost teema ja eraldi alarubriik võistlusautod.
Oleks lugeda midagi ja huvi ka mis keegi teinud, aretanud või mingite probleemidega vaevleb.
56157755
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas tuningman »

kala kirjutas:Iga võistleja võiks teha oma autost teema ja eraldi alarubriik võistlusautod.
Oleks lugeda midagi ja huvi ka mis keegi teinud, aretanud või mingite probleemidega vaevleb.
:thumb:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
Kasutaja avatar
Marlai
Rock Crawler
Postitusi: 609
Liitunud: N Jaan 01, 2009 8:02 pm

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Marlai »

kummist kirjutas:LHV seltskonda ja 4x4.ee-d on vist pisut kohatu ka võrrelda, tasemed on nii erinevad.

Mida Sa selle lausega öelda tahad? Mulle on muidu täiesti suva, mis ila siin foorumis ajad, aga nüüd hakkad juba kõigi foorumlaste kohta solvanguid kirjutama?!
Kui probleemi on võimalik sõnastada, on seda võimalik ka lahendada.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas Movistar »

tuningman kirjutas:
:thumb:
Järjekordne ehe näide täiesti sisutühjast ja ruumi raiskavast postitusest.
HM Racing Team
FlammablE
Rock Crawler
Postitusi: 849
Liitunud: K Apr 04, 2007 10:36 pm

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas FlammablE »

Need postitamise piirangud ei ole kõige parem lahendus. Paljudes välismaa foorumites on need bottide vastu kasutusel, aga kui mul on just nimelt mõni tehniline probleem/nõuanne/vastus, teemakohane müügi- või ostusoov vms, siis ei ole huvi oodata mitu nädalat või kusagil postitusi koguda. See tähendab potentsiaalse teema/kasutaja kaotust foorumi jaoks. Teema sisule saab hinnangu anda pärast selle tegemist. Ma ei ole tähele pannud, et teemasid pritsiks tehnilistes niimoodi peale, et postitamine tuleks muuta keerulisemaks. Ma arvan, et praeguses seisus kaalub iga asjalik tehnilise teema üle ka mitukümmend moderaatori poolt kustutatud või ümber tõstetud teemat. Sama ka postitustega. Asjalikku arutelu piirab ilmselt rohkem "ei viitsi/pole midagi ütelda/on juba kunagi ära öeldud" vanade olijate poolt ning uute asjalike kasutajate puudumine.
Kasutaja hindamise süsteem võib olla, aga see ei ole ilmselt see, mis foorumist puudu on.
Mis puudutab teemasid, mis viiks ala edasi ja võimaldaks uute ideede tekkimist, siis selleks peab arutelule mingi alus tekkima. Parim selleks oleks ilmselt inimesi julgustada oma projekte üles panema nagu Kala juba mainis. Igast võistlusautost võiks olla rangelt soovituslik teema. Kuidas seda saavutada, ma ei tea. Võibolla läbi sponsorite poolse surve(bännerid auto teema avanedes vms, mis iganes tehniliselt võimalik on). Movistar võiks otsa lahti teha oma viimase autoga :roll:
Praktilisest küljest tuleks kiiremas korras korda teha foorumi otsing. Kas siis mingite tag-idega vms, aga alustuseks peaks otsingutulemused tulema automaatselt teemade kaupa, mitte postituse kaupa. Hüpates õigele lehele teemas ning nähtavalt highlightides otsitava sõna/fraasi. Seda kõike saab iseseisvalt sättides enamvähem saavutada, aga see võiks olla default setting.
Kuulutuste osaga on nii, et firmadele kuulutamine tasuline, eraisikutele tasuta. Kommenteerimine müügi- ja ostuteemades võiks jääda. Igasuguste "turbonaatorimüügi" ja "ratsarikkaks" teemadele jala taha panek ei tule kindlasti alale ja kogukonnale kahjuks. Täiesti teemavälistele(pesumasinad, kosmeetika, citroeni tagatuli jms) kuulutustele peaks olema täiesti oma alajaotus (mitte bisnes) või siis moderaatori parima äranägemise järgi prügikasti. 30 päeva võiks olla teema automaatne kehtivusaeg, kasutaja saab ise teemat kustutada ja 30 päeva pärast algataja viimast postitust tuleb automaatne meeldetuletus kustutada. Või siis teada anda, et asi on alles endiselt. Kui näiteks 35 päeva uuendatamata, kustub teema automaatselt.
Sisukad võiks ümber nimetada või tuua juurde kasutajate ülevaadete teema. Eeskuju võiks olla HV foorumi review-de teema, mis on päris asjalik. See võimaldab lisaks ülevaatele tekkida ka arutelul, millest võib midagi asjalikku välja kasvada. Kirjuta ülevaade uuest kompressorist, vintsinöörist, lisatuledest, tööriistakomplektist, gepsust, elektroonikavidinast, mõnest tahvelarvuti navigeerimise äppist või millest iganes, mis foorumikasutajaid võiks huvitada...
silver7
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: L Mai 10, 2008 7:34 pm
Asukoht: Põltsamaa
Kontakt:

Re: 4x4.ee Muudatuste ettepanekud 2014

Postitus Postitas silver7 »

Tere.
Kus veel kuulutada, et ostan või müün?Ikka seal kus kuulutaja arvates on potensiaalseid kliente.Mida ma siis sellistesse foorumitesse vahin.Supikeetjate foorumis(uudistan aegajalt ka seal)ei hakka ma esitama küsimust rehvide saadavuse kohta.
Elementaarne et kuulutused tuleb kustutada.Seda saab teha teema algataja või ülevaataja ning lõpuks automaat.Minule isiklikult meeldivad ka vanad kuulutused kus on kirjas ka telefoni nr või midagi muud ühenduse võtmiseks.kui kuulutuses oli midagi huvitavat minu jaoks siis on ka mul võimalik saada midagi teavet.
Otsingud.
Küsija suu pihta ei lööda.Ema ütles pojale,miks sa siis ei küsinud,kui poeg kirju lehma asemel sebra koju tõi.
Otsingutega on väga raske ,teemasid palju ,ei vasta pealkirjadele.Teemad sisaldavad palju mõtetusi ,valet informatsiooni.Et saada vastust peab enne mõtetult töötama.Et saada uut polti ei ole nagu mõtet kohe keevitajaks ja treialiks õppida.
Kui ei tea vastust siis ei ole ka mõtet kommenteerida.
Kui saad siis tule ja aita.
Elementaarsed käitumisreeglid peaks nagu kõigil teada olema
Samuti heasoovlikus .
Juba nädal mõlguvad peas küsimused,olen otsingutes kulutanud terve päeva,vastus saamata.
Kuid foorumisse küsimus esitada, nagu ei tahakski.Huvitav milleks need foorumid siis on ?
Teemad -lõppevad teadmatusega:arenevad arenevad ja mis siis lõpuks tulemus oli pole aimugi.Teemad tuleb ikka lõpetada konkreetse teabega,sellisel juhul on foorumis õpetlikus ja asjalikkus.
Lugupidamisega
Silver.
Ei teagi kas sai õigesse kohta kommenteeritud,olgugi et lugesin kogu teema sõnasõnalt läbi,vähemalt sai ära õelda mis mind rõhus.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”