nokk kinni, saba lahti

ning ka Minerva, Tempo, Santana, SVX ja muid LR hübriide puudutav.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
papageno
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: L Mai 22, 2004 12:45 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

nokk kinni, saba lahti

Postitus Postitas papageno »

Sõitsin selle Series III siis hoovi.
Panin korraks aeglustuse sisse, oli mugavam hoovi tagurdada.

Ja nüüd selline lugu:
aeglustuskäigu hoob liigub ainult siis, kui neljarattaveo nupp all on.
Kui neliveo nupp üles hüppab, ei liigu hoob kusagile, on aeglases asendis ja asi jokk.

Ei tea, kas võib asi väsinud hoovastikus olla, tegelikult hea, et see asi õue peal ilmnes, mitte kusagil maastikul, kust vaja kõvasti asfaldil sõita, enne kui koju jõuab...
Tõnis.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17321
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: nokk kinni, saba lahti

Postitus Postitas Landy »

papageno kirjutas:Sõitsin selle Series III siis hoovi.
Panin korraks aeglustuse sisse, oli mugavam hoovi tagurdada.
Ja nüüd selline lugu:
aeglustuskäigu hoob liigub ainult siis, kui neljarattaveo nupp all on.
Kui neliveo nupp üles hüppab, ei liigu hoob kusagile, on aeglases asendis ja asi jokk.
Kutsu kohale, vaatme üle!

GSM:5010599
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
papageno
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: L Mai 22, 2004 12:45 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

OK

Postitus Postitas papageno »

Selge, helistan. Äkki saab peale reedet leppida, masin on Tallinnas, Pääskülas.

See LR list tundub suhteliselt vaikne olevat, selle aja sees, mis ma seda olen lugenud, on postitanud ainult Landy + mina ise.

See on hea märk, ju siis on LR fännid oma autodega väljas, mitte ei kopita raalide taga.

http://www.apple.com
Tõnis.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17321
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: OK

Postitus Postitas Landy »

papageno kirjutas:Selge, helistan. Äkki saab peale reedet leppida, masin on Tallinnas, Pääskülas.
Peaks ikka sobima, sest seoses praeguse tööandaja pankrotiga olen iseenda tööandja ja aja peremees.
See LR list tundub suhteliselt vaikne olevat, selle aja sees, mis ma seda olen lugenud, on postitanud ainult Landy + mina ise.
See on hea märk, ju siis on LR fännid oma autodega väljas, mitte ei kopita raalide taga.
LR inimesed ei ole eriti kusagil foorumites istujad, neil kogu aeg käed õlised ;-) ja natuke laisad on nad ka.
Eestis on kokku kolm LR foorumit ( http://www.landrover.ee/est/uudised/foo ... orumid.htm ) ja ega üheski neist elu eriti ei kee. Nad harjunud pigem üksteisele (loe mulle) kirju saatma ja mure korral helistama ning nõu küsima.

Tegelikult on siinne LR kogukond sõbralik ja tegus, aga palju energiat läheb tagant sudimisele :-)
Viimati muutis Landy, T Juun 01, 2004 9:54 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
papageno
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: L Mai 22, 2004 12:45 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: OK

Postitus Postitas papageno »

Landy kirjutas:LR inimesed ei ole eriti kusagil foorumites istujad, neil kogu aeg käed õlised
Eestis on kokku kolm LR foorumit ja ega üheski neist elu eriti ei kee. Nad harjunud pigem üksteisele (loe mulle) kirju saatma ja mure korral helistama ning nõu küsima.
Tegelikult on siinne LR kogukond sõbralik ja tegus, aga palju energiat läheb tagant sudimisele :-)
Nojah, käed peavad õlised olema, kui LR enam õli ei tilgu, siis on kehvasti- õli järelikult otsas.
See, et 3 LR foorumit on, on muidugi veidi jama. Kolm foorumit killustab niigi väikest seltskonda. Arvan, et Eesti puhul oleks variant võibolla meilinglist- kui inimesed foorumeid ei külasta. Ideaalis peaks olema üks koht, kus info liigub. See killustaks vähem ja võib-olla oleks ka infovahetust rohkem.
LR seltskond on enamasti sõbralik igal pool. Eks LR pidamine õpetab ju leplikkust, kannatlikkust ja ka seda, et probleemid on ületatavad.
Tõnis.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17321
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: OK

Postitus Postitas Landy »

papageno kirjutas: Nojah, käed peavad õlised olema, kui LR enam õli ei tilgu, siis on kehvasti- õli järelikult otsas.
Land Rovers dosn't drop oli, the mark theire territories. :D
See, et 3 LR foorumit on, on muidugi veidi jama. Kolm foorumit killustab niigi väikest seltskonda. Arvan, et Eesti puhul oleks variant võibolla meilinglist- kui inimesed foorumeid ei külasta. Ideaalis peaks olema üks koht, kus info liigub. See killustaks vähem ja võib-olla oleks ka infovahetust rohkem.
1)auto24.ee foorumitel pole LR klubiga mingit pistmist, see on komertsetevõtmine
2)Nii automoto.ee, kui 4x4.ee foorumid pakkusid meile lahkelt ja tasuta hostingut, kuna eraldi LR foorumi loomine polek olnud mõtekas.
3)Kui sa vaatad, kes on teinud neis kahes 2/3 postitsutest, siis saad aru, et ega seal nii-kui nii aktiivset elu pole.
4)LR klubil on oma töötav maililist olemas, kui soovit liituda- saada mulle vastav mail.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Külaline

Re: nokk kinni, saba lahti

Postitus Postitas Külaline »

papageno kirjutas:Sõitsin selle Series III siis hoovi.
Ja nüüd selline lugu:
aeglustuskäigu hoob liigub ainult siis, kui neljarattaveo nupp all on.
Kui neliveo nupp üles hüppab, ei liigu hoob kusagile, on aeglases asendis ja asi jokk....
ei tea sõnakestki kaasa rääkida land-roverite koha pealt, kuid tundub esmapilgul normaalne olema, kui aeglustuse saad lülitada ainult peale neliveo lülitamist. Sama põhimõte ju enamuse lülitavate 4wd juures kasutusel, aeglustit saad lülitada alles peale 4wd sisse lülimist, et ainult tagaveole liig suurt koormust ei rakendataks.
papageno
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: L Mai 22, 2004 12:45 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: nokk kinni, saba lahti

Postitus Postitas papageno »

Anonymous kirjutas:ei tea sõnakestki kaasa rääkida land-roverite koha pealt
sul on õigus, ei tea jah!
Tõnis.
Vasta

Mine “Land Rover”