Ajame nina püsti :)

ning ka Minerva, Tempo, Santana, SVX ja muid LR hübriide puudutav.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Ajame nina püsti :)

Postitus Postitas Thea »

Heips mehed ja neiud noorta :)
Mul taheti hoolduses masin õlivahetuse pealt vägisi ära osta ja hinda pakuti hoobilt 40 tuh rohkem kui mina ostes maksin :)
Wauu...minu hämming ja hakkan endale teie ütlema nii hea valiku eest :)
Landi, õlut sa ei joo (konjakit ei julge siis pakkuma hakatagi) ...millega ma Sulle küll sees olen :oops: :D
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Ajame nina püsti :)

Postitus Postitas Landy »

Thea kirjutas:Landi, õlut sa ei joo (konjakit ei julge siis pakkuma hakatagi) ...millega ma Sulle küll sees olen :oops: :D
Mitte mulle, vaid kogu 4x4.ee aktiivile oled sa ühe safari võlgu, mille suure suuga suve lõpusl välja lubasid. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Re: Ajame nina püsti :)

Postitus Postitas Thea »

Landy kirjutas:
Thea kirjutas:Landi, õlut sa ei joo (konjakit ei julge siis pakkuma hakatagi) ...millega ma Sulle küll sees olen :oops: :D
Mitte mulle, vaid kogu 4x4.ee aktiivile oled sa ühe safari võlgu, mille suure suuga suve lõpusl välja lubasid. :wink:

Ehhh, mul see pole unustatud...kutsun siis kui toimub Peipsi iseliikurite väljanäitus :) saun+ öömaja minult :) Neile kes harjunud karmide tingimustega...meil alles 2 aastat talu taastamist jookseb:) ei mingit eurot :) ja seda jäledust ei saa iial ka olema kuni mul võimalus käsi puusa lüüa :)
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Ajame nina püsti :)

Postitus Postitas Landy »

Thea kirjutas:Ehhh, mul see pole unustatud...kutsun siis kui toimub Peipsi iseliikurite väljanäitus :) saun+ öömaja minult :) Neile kes harjunud karmide tingimustega...meil alles 2 aastat talu taastamist jookseb:) ei mingit eurot :) ja seda jäledust ei saa iial ka olema kuni mul võimalus käsi puusa lüüa :)
Ole hea ja valgusta mind, kui rumalat Põhja-Eesti off-road matsi, millal see suur Peipsi imesõidukite esitluspäev aset peaks leidama? Teaks valmistuda ihu ja hingega (rauaga).
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Thea
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 174
Liitunud: E Mai 09, 2005 4:53 pm

Re: Ajame nina püsti :)

Postitus Postitas Thea »

Landy kirjutas:Ole hea ja valgusta mind, kui rumalat Põhja-Eesti off-road matsi, millal see suur Peipsi imesõidukite esitluspäev aset peaks leidama? Teaks valmistuda ihu ja hingega (rauaga).
:) Kulla, mida iganes Sinu heaks :)...see toimub kas jaanuari lõpp või veebruari algus...kui Peipsi paksus jääs :) Igatahes tänases ringsõidus Kallastel nägin, et mehed olid oma massinad kuuride alt täiskuu alla toonud :) juu veri juba keeb ja ihaleb :)
Vasta

Mine “Land Rover”