RR dakari eripäradest

ning ka Minerva, Tempo, Santana, SVX ja muid LR hübriide puudutav.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Ints
Fitting 38"
Postitusi: 374
Liitunud: T Okt 19, 2004 12:23 pm

Postitus Postitas Ints »

Lahedad autod.Huvitav,kas neid meie registrisse ka on võimalik kanda?Sügis-talvel on sihukesega vist üsna vilu ringi kimada. :)
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Ints kirjutas:Lahedad autod.Huvitav,kas neid meie registrisse ka on võimalik kanda?Sügis-talvel on sihukesega vist üsna vilu ringi kimada. :)
Jah on küll, sest üks selline juba on Eestis registris ja ka off-road võistlustel osalenud (vist 2002 suvi).

Pilte ka ELRK ürituselt, kus see auto osales:
http://www.landrover.ee/est/galerii/200 ... retk02.htm
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Kui ma väga võsa ei pane siis on roveri sillale 39.5" Bogger pandud. :shock: Julged poisid, või oskad sa Kristjan öelda mis seal siis tehtud on, et nii ambitsioonikas rehv on alla pandud?
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Offy-roady kirjutas:Kui ma väga võsa ei pane siis on roveri sillale 39.5" Bogger pandud. :shock: Julged poisid, või oskad sa Kristjan öelda mis seal siis tehtud on, et nii ambitsioonikas rehv on alla pandud?
Ühe sõnaga öelduna...Pohhuism...
+372 5028488
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Offy-roady kirjutas:Kui ma väga võsa ei pane siis on roveri sillale 39.5" Bogger pandud. :shock: Julged poisid, või oskad sa Kristjan öelda mis seal siis tehtud on, et nii ambitsioonikas rehv on alla pandud?
Meeskond "Luige" kasutab Rover'i originaal sildasid siia maani TR3-s. Tehtud on seda et, korralikud tugevast metallist poolassid sisse teritud. Täpsem info nende kohta "Qkulguri" tiimi käest. TR-2 sõidab nii mitugi tiimi nende sildadega.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Offy-roady wrote:
Kui ma väga võsa ei pane siis on roveri sillale 39.5" Bogger pandud. Julged poisid, või oskad sa Kristjan öelda mis seal siis tehtud on, et nii ambitsioonikas rehv on alla pandud?

Meeskond "Luige" kasutab Rover'i originaal sildasid siia maani TR3-s. Tehtud on seda et, korralikud tugevast metallist poolassid sisse teritud. Täpsem info nende kohta "Qkulguri" tiimi käest. TR-2 sõidab nii mitugi tiimi nende sildadega.
Peale pooltelgede on veel vaja isaseid PK liigendeid ja muid vidinaid.Neil(TR2/3 autodel) on ka 35" ja 37" rehvid all ning oluliselt "pisemad", kui 39.5x18.5" boggerid, aga ok see selleks läheb OT'ks ära.
Kasutaja avatar
Veiko
I know how to fix stuff
Postitusi: 1196
Liitunud: R Sept 02, 2005 6:21 pm
Asukoht: Teel kuhugi...

Postitus Postitas Veiko »

Kõike saab lõhkuda.Kaasa arvatud suhteliselt lollikindlaid Defeka sildasid.Et 37 alla panna tuleb diffritesse aeglased ülekanded sisse panna ja peale seda orginaal P/K liigendi otsad tugevamate vastu vahetada.Orginaal poolassid peavad üllatavalt hästi vastu.39 on lugu selline ,et kasutatakse ratta reduktoreid.Näevad väga lähedased välja mis on Mogi või Volvo all.
+372 5232468

Life is short drive hard.

Ronin off-road-i meeskond
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Ints kirjutas:
Lahedad autod.Huvitav,kas neid meie registrisse ka on võimalik kanda?Sügis-talvel on sihukesega vist üsna vilu ringi kimada. Smile
Ei ole hullu elasin ise eesti korraliku talve yle lahtise (s.t ilma tendita ) trooperiga yle vaid korra politsei kyisi, et kas mul kyl ei ole - ma vastu et on kyll nemad siis käskisid mul siis ruttu minna anda aga tegelt ei ole see ylce hullu.
Vasta

Mine “Land Rover”