Defender / 90 /110

ning ka Minerva, Tempo, Santana, SVX ja muid LR hübriide puudutav.

Moderaatorid: Landy, Moderators

Vasta
Myygimees
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: K Juul 02, 2003 1:40 pm
Kontakt:

Defender / 90 /110

Postitus Postitas Myygimees »

Paar kuud juba palavikus ja haiguse :? käes vaevlevalt, ringi liikunud ja otsinud maasturit = Land Roverit !! Sellest tulenevalt ka küsimus, kas on võimalik leida pealkirjas toodud isendit 40-60 000 eek i eest? Igasugused komentaarid teretulnud, mis aastasse ja mis seisukorda selline hind Tema jätab. :( See ei tähenda seda, et mul veel papp koos oleks, aga peagi ma loodan saab. Ühe asja unustasin diislit otsin.
Viimati muutis Myygimees, N Aug 14, 2003 3:42 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Urvo
ega nii ei saa ju rallit sõita, krt
Postitusi: 941
Liitunud: K Veebr 26, 2003 2:19 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Urvo »

Kunagi müüdi EORK lehel LR90 V8 aasta oli 87 ja hind oli 60000.- kui ma ei eksi. Sellel oli isegi vints tagalukk ja korralikud "sussid". Et mis ma sellega öelda tahan on see , et saab küll kui otsida. Muidu pole mina eriti näinud sellise hinnaga.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Offy-roady kirjutas:Kunagi müüdi EORK lehel LR90 V8 aasta oli 87 ja hind oli 60000.- kui ma ei eksi. Sellel oli isegi vints tagalukk ja korralikud "sussid". Et mis ma sellega öelda tahan on see , et saab küll kui otsida. Muidu pole mina eriti näinud sellise hinnaga.
See on nüüdne Q-kulguri meeskonna võistlusauto ja hind oli toona tavapäraset pea kolmandiku odavam.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Defender / 90 /110

Postitus Postitas Landy »

Myygimees kirjutas:Paar kuud juba palavikus ja haiguse :? käes vaevlevalt, ringi liikunud ja otsinud maasturit = Land Roverit !! Sellest tulenevalt ka küsimus, kas on võimalik leida pealkirjas toodud isendit 40-60 000 eek i eest? Igasugused komentaarid teretulnud, mis aastasse ja mis seisukorda selline hind Tema jätab. :( See ei tähenda seda, et mul veel papp koos oleks, aga peagi ma loodan saab. Ühe asja unustasin diislit otsin.

Eestist sa kindlasti ei leia sellist autot sellise hinna eest. Defenderit ja 110-t ei tasu unistadagi. Vast ehk mõni 90 kusagilt 1984-1987 vahemikust. Ja diisli saad sa sellisel juhul vaid 2,5 L jõuetu ja uimase turbota versiooni.

(mootoritest vaata: http://www.landrover.ee/est/ajalugu/mootorid/diisel.htm )

Kindlasti tasub pilk pöörata piiritaha.
Näiteks:
http://www.rangeroverrecycling.nl/nederlands/

Seal kõige odavam LR 90 maksab 4950,- EUR (1984 ja 2,5L Diisel)
Tavalislet hakkavad nende hinnad kusagilt 6000 EUR juurest


Kui konkreetseid küsimusi, siis võta palun ühendust:
landy@4x4.ee
05010599
www.landrover.ee
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
rato (ratokas@hot.ee)

Re: Defender / 90 /110

Postitus Postitas rato (ratokas@hot.ee) »

et kes 90 tahax osta..kaitsejöud hakkavad maha kandma järgmise aasta suvel-sygisel 2,5Td5 mootoriga(2000a) masinaid,mis praegu kosovos rahuvalvamise eesmärki teenivad..kokku 5 neid on,2 neist warn vintsidega,kantaxe maha ja kuuldavasti oxjonile lähevad vöileiva hinnaga..muidu masinad hooldatud ja tip-top korras,ise yhega siin kosovos söidan..liigub kui loom edasi ja ronib,kuhu jala ka ei taha minna:))..teised samamoodi...et vötke siis teadmisex,varsti nad saadaval on..saate plaane teha..
Daniel
Fitting 44"
Postitusi: 402
Liitunud: T Veebr 25, 2003 4:10 pm
Asukoht: Garage
Kontakt:

Postitus Postitas Daniel »

heeeeee - ei usu :roll:
kaitsejõud ei ole kasumit toov ettevõte - ehk ykski tehing ei
saa tuua raha sisse !
tõenäoliselt kingitakse need autod kaitseliidule või mõnele väeosale
või äärmisel juhul lammutatakse varuosadeks - aga ei müüda !
sama teema on ka muu kaitseväe tehnikaga ka. kaitseväe Chevyd :(
79,K30 Blazer,379td,400,208,-4",38"
Myygimees
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: K Juul 02, 2003 1:40 pm
Kontakt:

Re: Defender / 90 /110

Postitus Postitas Myygimees »

rato (ratokas@hot.ee) kirjutas:et kes 90 tahax osta..kaitsejöud hakkavad maha kandma järgmise aasta suvel-sygisel 2,5Td5 mootoriga(2000a) masinaid,mis praegu kosovos rahuvalvamise eesmärki teenivad..kokku 5 neid on,2 neist warn vintsidega,kantaxe maha ja kuuldavasti oxjonile lähevad vöileiva hinnaga..muidu masinad hooldatud ja tip-top korras,ise yhega siin kosovos söidan..liigub kui loom edasi ja ronib,kuhu jala ka ei taha minna:))..teised samamoodi...et vötke siis teadmisex,varsti nad saadaval on..saate plaane teha..
njah raske uskuda, aga äkki siiski! Vaata, et päris ära ei lõhu teda seal siis :D
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Re: Defender / 90 /110

Postitus Postitas rato »

yxki asi pole EKJ-s vöimatu..siin juhtub palju sellist,millest majanduslikult mötlev inimene aru ei taha v ei suuda saada:)kui juba targad siin kohal käies suucid ocustada,et öige on 2000 ja 2001a LR-d maha kanda,siis pole varsti enam miski imelik:)igatahes yx tuttav kj logistikapoolepealt arvas,et ikka turgu lähevad(oleneb aint kui avalikult),sest kinkimine isegi seal liiga läbinähtav sullerlus olex..ja siin neid suurt löhkuda polegi vöimalik..lihcalt rehvid suurepäraselt siledad on..pole ju millegil haakuda..lihtsalt ratastel ringikäimise vaev;)[/list]
Myygimees
Rookie
Postitusi: 7
Liitunud: K Juul 02, 2003 1:40 pm
Kontakt:

Re: Defender / 90 /110

Postitus Postitas Myygimees »

rato kirjutas:igatahes yx tuttav kj logistikapoolepealt arvas,et ikka turgu lähevad(oleneb aint kui avalikult),sest kinkimine isegi seal liiga läbinähtav sullerlus olex[/list]
Kui müüki lähevad, siis vaja miskit semu kuskil kes ytleks kuhu tulla ja mis kell ja palju pappi kaasa võtta. Jama, kuna pole niisugust semu endal :cry:
Kasutaja avatar
Kuzmitz
Fitting 38"
Postitusi: 211
Liitunud: K Veebr 19, 2003 12:22 pm
Asukoht: tööl...

Postitus Postitas Kuzmitz »

Kallid kolleegid, varuge natuke kannatust- selle asja kohta saab kindlasti infot.... Uurin natuke EKJ logistikute käest ja kui miskit kindlamat selgub siis jagan lahkesti seda ka teiega.
kuumq
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: E Mai 16, 2005 9:48 pm

Postitus Postitas kuumq »

[quote="Kuzmitz"]Kallid kolleegid, varuge natuke kannatust- selle asja kohta saab kindlasti infot.... Uurin natuke EKJ logistikute käest ja kui miskit kindlamat selgub siis jagan lahkesti seda ka teiega.[/quote]

olete ikka kindlad, et müüakse?
sõjatehnika e. sõjasaladus läheb paremal juhul pressimisse...
uazfan
Mudder
Postitusi: 66
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:11 pm
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas uazfan »

olete ikka kindlad, et müüakse?
sõjatehnika e. sõjasaladus läheb paremal juhul pressimisse...[/quote]

...kui müüakse, siis seal kohapeal kosovos või kusagile mujale...st. kantakse maha :D
Vasta

Mine “Land Rover”