Ässameeste uskumatud seiklused

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

heeringas
Rock Crawler
Postitusi: 900
Liitunud: K Mai 25, 2005 5:49 pm
Asukoht: Noarootsi Läänemaa

Re: Ässameeste uskumatud seiklused

Postitus Postitas heeringas »

Ma ka HYDROSCANDiga tihedalt seotud,ei tea kuidas peamajale , aga mind küll riivab see kooslus.

Ei tea kas ei saaanud kõike sealt tasuta et käsib perset lakkuda?
HEIKER OÜ
5057572 Heiki
heeringa@hot.ee
MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Ässameeste uskumatud seiklused

Postitus Postitas MustVälk »

Noojah. Ma ei ole küll ekspert, aga 8000 eest töötunde sellisel masinal on päris odavalt saadud.
Eks see 12 eur tunnis säästis kliendile isegi palju raha.

Reaalselt on sellise ehitamiseks masina park ja teadmised mis maksavad päris palju juba. :)
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Ässameeste uskumatud seiklused

Postitus Postitas Landy »

FB-st:
Karl Rajamäe:
·
Tairo Kõiv, Sa ei ole vastanud mu kirjale, kus tuletasin meelde, et hiljemalt 24. märtsiks käesoleval aastal, lepiksid kokku kolmepoolse kohtumise – Sina, mina ja Sinu poolt valitud ekspert, teemaks oleva auto juures. Samuti ei reageerinud Sa mu kirjale, mille 24. märtsi õhtul sulle saatsin ettepanekuga raha ära maksta (kuna auto juures kohtumist sa ei korraldanud) ning tulles sulle vastu pakkusin välja võimaluse maksta ka osade kaupa (selle saaksime täpsemalt kokku leppida).
Selge on see, et olukord tuleb lahendada ja minu eiramisega Sa seda kindlasti ei tee. Palun ole mees ja ära eira sedasi. Võta end kokku ja maksa tööraha ära.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Põka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 157
Liitunud: L Mär 08, 2008 12:29 am
Asukoht: Tallinn - Viljandi

Re: Ässameeste uskumatud seiklused

Postitus Postitas Põka »

Update FBst
Eks lähiajal tuleb lisa ka.

Karl:
Seni lahendamata loo jätkuks…
Nimelt:
1. Tairo Kõiv ei vasta e-kirjadele ega soovi ühelgi muul viisil sisulist arutelu probleemi lahendamiseks pidada.
2. Kuulda on olnud, et ekspert olla tema auto reedel üle vaadanud, kuid mingit infot selle kohta viie päeva jooksul jagatud ei ole ja mind - otseselt asjasse puutuvat isikut, sellest kohtumisest üldse ei teavitatud. Vaatlus olla kestnud 4 tund ja seda läbiviinud eksperdi nime ei avalikustata enne, kui tulemustest on koostatud raport. Minupoolne klausel aga oli, et auto juures arutatakse asju kolmepoolselt. Tellija, tellija poolt valitud isik, kes on ehitanud vähemalt ühe offroadi sama klassi auto ja mina.
3. Jätkuvalt liigub ringi jutt, väidetavalt kokku lepitud 5000 eurost, millel puudub aga igasugune alus ja tõepõhi. Sellist kokkulepet ei ole olnud ja seni olen Tairolt saanud alla 2000 eurot.
4. Kuuldavasti segavat minu kirjad “nende” ärisid. Aga ma pean teisi sellise tegelase eest hoiatama, sest mind ei hoiatatud õigeaegselt, kuigi hiljem olen kuulnud paljudelt, et miks üldse hakkasid talle midagi tegema, ta ju selline…
Aga tagant järgi tarkus. Siin me nüüd oleme.
5. Vaatamata kõigele, tahan oma tehtud töö eest väljateenitud tasu saada. Sest mina viisin oma töö lõpule.
Minu tõttu ei jäänud planeeritud esimesele võistlusele minemata ja garaazist sõitis minema täiesti funktsioneeriv masin, millega oli hr Tairo väga rahul (kui poleks olnud rahul, ei oleks ju tööd vastu võetud).
TR3 Roheline
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Ässameeste uskumatud seiklused

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Arvamismäng "Kastis expert"
tartuoffroad.ee
5581340
Vasta

Mine “Häbinurk”