Suur mure

Koht kus käsitletakse Transpordiameti (ARK), tehnoülevaatuse, liiklusseaduse, liikluskindlustuse ja muude õigusaktidega seotud teemasid.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
ivanvillis
Fitting 38"
Postitusi: 201
Liitunud: P Nov 07, 2004 7:50 pm
Asukoht: Tartumaa Nõo vald

Suur mure

Postitus Postitas ivanvillis »

Lugu selline et müüsin oma ilusa rohelise Patroli kuu või paar tagasi maha... müügilepinguga
Uurisin mina natuke minu nimel olevaid autosid ja selgus et uus omanik pole siiamaani autot enda nimele teinud. Enda süül olen kaotanud oma poole müügilepingust ja ei mäleta uue omaniku nimegi...

Siit ka palve, et kui keegi on näinud liikumas või tunneb seda inimest siis oleks hea kui saaks selle inimesed kontaktid.

Auto number 415 TBA

http://beta.album.ee/node/9267868
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

võta ajutiselt arvelt maha ja ta võtab ise sinuga yhendust
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17327
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Mitte, et ma moraali loeks, aga mina paadunud kahtustajana pole küll ühtegi autot enne "käest andnud", kui asi ARK-s uue omaniku nimel.
Parem 1h lisa ajakulu ARK sabas, kui hiljem veeta unetuid öid ja lugeda raisatud närvirakke. Eriti lugedes viimasel ajal autofoorumeid, kust jääb mulje, et selline käitumine massiliseks muutunud on.

Sorry, OT.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Tere
Ei taha solvata Landyt aga sa oled vist viimati ARK-s käinud aastal 1970, sest praegu pole ühe tunniga küll midagi teha - tean enda väga laiadest kogemustest üle Eesti. Tegelt ostu-müügi leping ideaalne ja mina soovitan küll, aga kuidas saab lepingu ära kaotada ja numbri ka :roll: ? Ja muidugist ei maksaks kohe ostjat ka kaikaga taga ajama hakata, sest äkki masin lagunes ära ja on praegu remondis(nagu mul endal ühe autoga, kusjuures masin vaid 0,5 km ARK-st :P aga noh treilat ei raatsi ka võtta).
Aga see on küll õige, et võid teha ARK-sse võõrandamisteate - see ei maksa sulle midagi, aga sinu õlult kõik läinud. Samas kui sul ette näidata o-mleping siis ka selle allakirjutamise hetkest sina vastutusest prii. Edu
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17327
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

ricardodesol11 kirjutas:Tere
Ei taha solvata Landyt aga sa oled vist viimati ARK-s käinud aastal 1970, sest praegu pole ühe tunniga küll midagi teha - tean enda väga laiadest kogemustest üle Eesti.
Veel OT. Sellel aasta ükskord enda autoga ja vist 3(?) korda firma autodega. Tallinnas tavaliselt sabad pikemad, kuid aasta-poolteist taguseg kogemused Harju ja Viru ARK-dega, et seal läks küll pea-aegu järjekorrata.
Äkki oled alati "tipptunnil" sattunud? :wink:
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
ivanvillis
Fitting 38"
Postitusi: 201
Liitunud: P Nov 07, 2004 7:50 pm
Asukoht: Tartumaa Nõo vald

Postitus Postitas ivanvillis »

ricardodesol11 kirjutas:kuidas saab lepingu ära kaotada ja numbri ka :roll: ?
lepingu panin nii ära et hea oleks võtta kui vaja... aga enam ei leia üles
ja numbri kustutasin järgmisel päeval

olen müünud 5-6 autot müügilepinguga ja siiani ei ole probleeme olnud... eks omad vitsad peksavad :oops:
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Egas siis muud kui tee ARK-s võõrandamisteade ja ära hakka kohe kindlasti mitte kogu asja arutama nendega seal ARK-s, et kuda kõik paberid antud ja sinu omad kadunud - siis võid sattuda hullemasse jamasse.
Landyle aga teadmiseks et ARK-s muutuvad asjad juba ka iga nädala tagant ja rahvas praegu rikas ja ostab masinaid nigu hullud. 8)
Vasta

Mine “ARK, TÜV, kindlustus ja muud juriidilised küsimused”