ülevaatus

Koht kus käsitletakse Transpordiameti (ARK), tehnoülevaatuse, liiklusseaduse, liikluskindlustuse ja muude õigusaktidega seotud teemasid.

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

ülevaatus

Postitus Postitas rabakana »

Käisin siin mõniaeg tagasi ülevaatusel oma hiluxiga, millele olen paigaldanud koopalaiendid. Sunnikud ülevaatuspunktis ütlesid, et nemad sellise autoga ei tegele, sest omavoliliselt, ilma arki mingi värgita on pikkuse/laiuse muutmine keelatud..antudjuhul siis laiuse...no mida?
Igal teisel maasturil mis vastu sõidab on laiend küljes.
Ka raudade paigaldamine käib selle loogika kohaselt omavolilise pikkuse/laiuse muutmise alla...ju?!
Õnneks ületee asuvas punktis ei seganud mu laiendid kedagi ja kõik läks libedalt.
Oskab keegi kommenteerida? Ajas lihtsalt vakstut suust välja...või ongi seal mingi tõetera laiendite kohta?
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
insener007
Fitting 44"
Postitusi: 450
Liitunud: N Dets 04, 2008 2:23 pm

Postitus Postitas insener007 »

Kui mina oleks selle ülevaatusepunkti omanik - mina laseks sellise lontruse küll lahti .... krt, inimene ei taha raha vastu võtta !!
Chero
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas rabakana »

Meenus veel selline lause ülevaataja poolt, et kindlasti on mul veel ulmelaiad rehvid ka muidu all, milled ma ülevaatuseajaks kitsamate vastu vahetasin.
Veel ei ole igatahes..aga plaanis on küll!
Tüüp oli vist tõesti raha peale tige
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Postitus Postitas isakene »

Mumeelest oli isegi kusagil seadus, mis kohustab koopalaiendeid kasutama, kui ratas peaks koopast välja vaatama... kus punktis sihukesi lambaid näidatakse?
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

Ülevaatajate tasustamist on kahte sorti: mõnes kohas on tükitöö ja mõnes kohas ajatöö. Enda valik on langenud sellise koha kasuks, kus tükitöö :idea: . Pole põhjust nuriseda :lol:
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas rabakana »

Sellised geeniused on Pärnus autobaasi juures, kohe ületee ( ei tea nime, kas neil üldse ongi ) väga hale koht igatahes.
Tavaliselt olengi autobaasis käinud aga toona oli seal järjekord, siis mõtlesingi teise minna. Pärast seisin ikka seal samas järekorras!
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
UZIS
Mudder
Postitusi: 87
Liitunud: K Veebr 13, 2008 2:58 pm

Postitus Postitas UZIS »

On ka vastupidiseid ülevaatajaid kes teenivadki ainult kordusülevaatusele saatmise pealt, Käisin täna Betooni 4 asuvas SKUBA üv. punktis. Seal tööl kolm hagijat kes ongi tööle võetud selleks, et korduvale saata. Juba esimese minutiga sain aru, et niisama ma minema ei saa. Leiti siis ohtlikest vigadest nõrgad tagumised pidurid ( mis on ju tüüpiline) kuigi nendes olin ma eriti kindel, eelmisel õhtul kõik timmitud ja vahetatud. Igatahes lähen homme ja lasen kuskil uuesti üle mõõta. Teine viga oli esimesed õõtsa puksid läbi, kusjuures 2000km tagasi tehti eelmine üv. ja kõik oli suurepärane kusjuures paisatavad välja vägagi ok. Kuid mis siin halada sinna ma enam ei lähe, ja ei soovita ka kellelgil minna kui just tutika autoga ei ole, siiski võtke kustuti ja muu selline kaasa ( mul olid need olemas).
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4477
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

UZIS kirjutas:Käisin täna Betooni 4 asuvas SKUBA üv. punktis.
Eestis on 6 linna + 2 alevit kus on betooni tänav :roll:
tartuoffroad.ee
5581340
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

UZIS kirjutas:... Kuid mis siin halada sinna ma enam ei lähe...
Minuteada pead sa sinna ju tagasi minema kus korduva said? Parandage kui eksin...
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas rabakana »

Kohustust minu melest ei ole, kas nii pole, et korduvale tagasi minnes ei pea maksma enam täit hinda..mingi väiksem summa oli minu meelest, uude kohta minnes maksad lihtsalt jälle täierauaga..
Parandage mindki kui eksin..
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Re: ülevaatus

Postitus Postitas yanekk »

rabakana kirjutas:Käisin siin mõniaeg tagasi ülevaatusel oma hiluxiga, millele olen paigaldanud koopalaiendid. Sunnikud ülevaatuspunktis ütlesid, et nemad sellise autoga ei tegele, sest omavoliliselt, ilma arki mingi värgita on pikkuse/laiuse muutmine keelatud..antudjuhul siis laiuse...no mida?
Oleneb kui palju sa oled laiem.Kui ~10cm originaalist laiem siis on nii ja naa.Kui juba rohkem,siis võiks olla juba märge teh.passis.
Nii olen mina aru saanud,kui ülevaatusel käinud.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
Kasutaja avatar
rabakana
Mudder
Postitusi: 88
Liitunud: L Veebr 03, 2007 9:23 pm
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas rabakana »

Ka Koongas on käidud;)
aga homme mõõdan huvipärast üle...palju siis laiem nüüd on
Rahu, ainult rahu, ütles Sammalhabe ja närveeris edasi!
UZIS
Mudder
Postitusi: 87
Liitunud: K Veebr 13, 2008 2:58 pm

Postitus Postitas UZIS »

vabandust tegemist on Tallinna Betooni tänavaga, kordusülevaatuse teen seal, kuid teiste autodega sinna ei lähe.
Vasta

Mine “ARK, TÜV, kindlustus ja muud juriidilised küsimused”