Kas politsei on muutunud aktiivsemaks?

Koht kus käsitletakse Transpordiameti (ARK), tehnoülevaatuse, liiklusseaduse, liikluskindlustuse ja muude õigusaktidega seotud teemasid.

Moderaator: Moderators

Vasta
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Postitus Postitas pilgrems »

Vana aasta viimastel öödel sai lumesajus ringi sõidetud ja rahvast liigutatud.
Asula piiril passisid vilkurid, peale nendest möödumist asuti mulle sappa. Aga õnnestus enne vilkurite töölepanemist maja ette pöörata ja lasin inimesed autost õue. Politsei möödus meist tigukäigul. Enne uuesti rooli istumist lasin autol luuaga tagumised tuled ja numbri puhtaks.
Esimesele ristmikul tulid nad juba mulle vastu, tuled kustutati ja jäädi vaatlema. Sooritasin manöövri ning jätkasin teekonda, politsei pööras mulle uuesti sapa aga sinist vilkurit põlema ei löödud.

Minu arvamus on see, kui ei oleks numbrit ja tulesid puhtaks teinud oleks turja karatud.

See õhtu oli paras möll, nähtavus alla 100 m ja värsket lund lademeis, kui tihti oleks ma pidanud seisma jääma ja autot lumest puhastama, et neile mitte silma jääma.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Kasutaja avatar
Alex
Fitting 38"
Postitusi: 318
Liitunud: T Nov 23, 2004 7:41 pm
Asukoht: Pealinna külje all
Kontakt:

Postitus Postitas Alex »

[quote="krunnn"] MIskit paberit ka näppu ei antud, kas siis ei peagi? quote]

Oma kogemuste puhul ei anta jah miskit paberit.Võetakse ainult neile jäävale tükile allkiri.(mina kirjutasin ka omapoolse seletuse miks pool tundi tagasi toimunud tagant otsa sõidu tõttu vedeles number autos mitte purunenud numbrialusel)
KVF 750...Jõhker Jõud , Uaz 3962 Sanitarka Viis null123 kuus seitse
Vasta

Mine “ARK, TÜV, kindlustus ja muud juriidilised küsimused”