VW Touareg 3,0 TDI 176 kw 2008a,hall . Robertraud

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Mahindra
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: L Apr 18, 2009 11:12 am
Asukoht: Tallinn

VW Touareg 3,0 TDI 176 kw 2008a,hall . Robertraud

Postitus Postitas Mahindra »

Vaatan siin mudelite ja markide all ei ole ära toodud nisukest sõiduriista nigu on VW Touareg.Ei tea kas julgen maasturiks lugeda või ei?Läksin umbes aasta tagasi Saksa Auto laotühjendusmüügi ohvriks ja aasta aega olen selle riistaga ka sõitnud.Vahelduseks teistele autodele ja tsiklile.Auto on mugav ja ronib ka päris kenasti.Lapimaal -36 kraadiga ei jäänud ka hätta.Lumisest kraavist Lapi metsas vedas ka ise välja.Siis oli seal lumikatte keskmine sügavus ca 68 cm.Maanteel nagu sõiduauto.Tehnilised andmed lubavad kiirust 203 km tunnis.Seda ta läheb ,saksas bahni peal proovitud.200 peale laseb püsikiiruse seada ja ca 10 versta tuleb siis gaasi muljudes veel lisaks.Rohkem ei tulnud.Sõitsin Tallinnast läbi baltikumi ja poola-saksa Brüsselisse.Kuni Varrsavini oli keskmine kütusekulu 8,8 l.
Brüsselisse jõudes keskmine 9,5-9.6 sajale.Muidugi andis see saksa kihutamine kütusetarbimist juurde.
Lõppkokkuvõtteks olen mina küll rahul.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Aeg-ajal on neid mõne safari piltide peal vilksatanud. Aga vaevalt keegi väga metsas sellist autot lammutada raatsib.
Raske käru vedamiseks peaks küll hea aparaat olema. Sellest võib pajatada täpsemalt kasutaja hmm :)
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Vasta

Mine “Volkswagen”