Mulin Iltise ümber

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

no mida juttu nagu g ,luaz on nagu hummer ,ummer annab 2cm juurde luaz annab 1cm , idamaa targad rääkisid..
tramaeivõi mida jutt ja iltis on siis - 5cm sellepärast sõdurid laiguliste pükstega ongi, et püsti lastes laigud välja ei paista?

Mis siin arvata on luaz on lihtsalt 4wd zaz (loe sapakas) ja iltis on mingisugune kullast volkar, millega tavaliselt esimesel teisel safaril on metsas midagi ära lammutatud ja nyyd ollakse tõsise dilemma ees kas osta puuduv varuosa või sama raha eest mõistlik maastikuauto.
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Postitus Postitas erik »

tai kirjutas:
no mida juttu nagu g ,luaz on nagu hummer ,ummer annab 2cm juurde luaz annab 1cm , idamaa targad rääkisid..
tramaeivõi mida jutt ja iltis on siis - 5cm sellepärast sõdurid laiguliste pükstega ongi, et püsti lastes laigud välja ei paista?

Mis siin arvata on luaz on lihtsalt 4wd zaz (loe sapakas) ja iltis on mingisugune kullast volkar, millega tavaliselt esimesel teisel safaril on metsas midagi ära lammutatud ja nyyd ollakse tõsise dilemma ees kas osta puuduv varuosa või sama raha eest mõistlik maastikuauto.
Et flame jätkuks, siis kas sa teadsid, et luazil on pardareduktorid, nagu hummeril? :lol:
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

Olen jah pisut tutvunud selle selle liikurniiduki anatoomiaga. Ma usun,et kui 4tk nurka pidi kokku keevitada, siis saab hummeri mõõdu kätte ka. :lol:
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Iltisega
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Dets 23, 2008 11:52 pm

Postitus Postitas Iltisega »

Jehhuuu , niipalju kära eimillestki. Mina isiklikult ei pretendeerigi oma kullast volkswageniga :lol: kusagile tõsisele rajale ronida pooltelgesid ja reduktoreid pooleks keerama hakata. Plaan teha valmis üks edev liikur, kuna olen ka kirglik jahimees , siis peaks ta suutma mind ka assisteerida natukese jahikäikudel. Komplekti saab kindlasti kuuluma mobiiline Grill/suitsuahi/supikatel millega oleks teinekord tore jahiüritustel natsa tossutada ja miks mitte ka offroad raja ääres. 8)
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

seff kirjutas: kui nyyd keegi iltise välja paneb ja sellega aasta teisel poolel kuskil s6idul osaleda lubab , siis tulen ise luazga ka võisltlema -saagu nii :twisted:
Kas hakkab juba valmima?
Aasta viimane sõit tulemas.Äkki keegi plaanibki iltisega rajale minna.
HM Racing Team
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

Movistar kirjutas:
seff kirjutas: kui nyyd keegi iltise välja paneb ja sellega aasta teisel poolel kuskil s6idul osaleda lubab , siis tulen ise luazga ka võisltlema -saagu nii :twisted:
Kas hakkab juba valmima?
Aasta viimane sõit tulemas.Äkki keegi plaanibki iltisega rajale minna.
Jah pill on valmis aga ei saa proovisõitu tegema minna sest rehvid ei pea õhku kuna 1 "mees" kellele tasuta kasutamiseks laenatud rehvide ja velgede tagastamisel selgus, et tänutäheks on ventiilid on välja keeratud ja "kuhugi kadunud".Selline koer ikka annab olla !
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Postitus Postitas Praks1 »

seff kirjutas:
Movistar kirjutas:
seff kirjutas: kui nyyd keegi iltise välja paneb ja sellega aasta teisel poolel kuskil s6idul osaleda lubab , siis tulen ise luazga ka võisltlema -saagu nii :twisted:
Kas hakkab juba valmima?
Aasta viimane sõit tulemas.Äkki keegi plaanibki iltisega rajale minna.
Jah pill on valmis aga ei saa proovisõitu tegema minna sest rehvid ei pea õhku kuna 1 "mees" kellele tasuta kasutamiseks laenatud rehvide ja velgede tagastamisel selgus, et tänutäheks on ventiilid on välja keeratud ja "kuhugi kadunud".Selline koer ikka annab olla !
Unistad,et 37 sinna alla poeks ve?
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

ei plaanis oli 27 :lol:
Iltisega
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Dets 23, 2008 11:52 pm

Postitus Postitas Iltisega »

Nonii, kui keegi tahab Iltis VS luaz võistluse tõe huvides korraldada olen nõus oma masina välja panema. Masin on tehase seades/varustuses. Kuna ise ei pretendeeri pädeva offroaderi tiitlile olen nõus rooli andma mõne pädevama isiku kätte. Loodan et tõsine probleem dokumentide olemasolu ümber ei saa takistuseks.
Vallo 5026659
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Kus on nüüd kõvad jutumehed luaziga?
Mulinast iltise ümber tundus olevat kasu :D
HM Racing Team
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

kuna keegi aasta jooksul ei ole otsest väljakutset esitanud ,siis pole ka eriti ettevalmistamisega tegeletudja 10 päeva enne võistlust on natuke vähevõitu etteteatamiseks, pakuks lahingupäevaks järgmise klapperjahi :driving ,niisama targutajad võivad ennast esitleda muudes teemades
Iltisega
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Dets 23, 2008 11:52 pm

Postitus Postitas Iltisega »

Teeme mõnusa väliürituse, grillimaterjal ja Iltis minu poolt. Sellel aastal väga aega omal asjaga tegeleda pole, lepime aja kokku ja ehk keegi saab ka treileriga/transpordiga toetada(dokud ju puudu). Ühesõnaga mina olen käsi. Ettepanekutele avatud .


Vallo
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

Iltisega kirjutas:Teeme mõnusa väliürituse, grillimaterjal ja Iltis minu poolt. Sellel aastal väga aega omal asjaga tegeleda pole, lepime aja kokku ja ehk keegi saab ka treileriga/transpordiga toetada(dokud ju puudu). Ühesõnaga mina olen käsi. Ettepanekutele avatud .

Vallo
treiler olemas, vaata signatuuri :) kuskandis iltis pargib muidu ?
Iltisega
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Dets 23, 2008 11:52 pm

Postitus Postitas Iltisega »

Iltis enamus ajast Järvamaal, Koigi kandis Tln-Tartu 100 km.
Iltisega
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Dets 23, 2008 11:52 pm

Postitus Postitas Iltisega »

Nonii, mehed, mul Iltis numbrite all ja valmis rinda pistma Luazikuga. Kas ajame asja soojaks :bg
Vasta

Mine “Volkswagen”